PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez MARZENA 34 02 wrz 2010, 20:54
zenonek ja sie ogolnie czuje dobrze tylko czuje sie bardziej zmeczona jestem nakrecona tym ze mam chec do realizowania planow,chodz zawsze bylam osoba przebokowa to gdzies mi to zniknelo teraz wrocilo.czy duzo oczekuje nie chce sie denerwowac bo potem mam nerwobole i to mnie wykancza.

przez Zenonek 02 wrz 2010, 20:59
MARZENA 34,

jak jestes nerwowa to spytaj co lekarz sadzi o Fevarinie dla ciebie.

przez MARZENA 34 02 wrz 2010, 21:03
a jak to jest jak juz sie odtawi lek wszystko normuje sie w organizmie i bez lekumoge normalnie funkcjonowa nie denerwuje sie czy po odstawienia leku wszystko wraca

[Dodane po edycji:]

przeczytalam o fevarinie jest tam zzmniejszenie apetytu i spadek masy ciala ja nie moge takich lekow wczesniej bralam seronil tez to mial schudlam mialam jadlowstret nic nie moglam zjesc nawet lekarka sie dziwila

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 02 wrz 2010, 21:18
MARZENA 34,

Kobieto przeciez wszystkie tego typu leki maja potencjalne skutki uboczne.

Prawdopodobienstwo wystapienia jadlowstretu prze Fevarinie jest znacznie nizsze niz na Seronilu.

To raz, a dwa, nie dowiesz jak reagujesz na lek jak nie sprobojesz.

Jezeli szukasz leku bez potencjalnych ubokow to takiego nie znajdziesz, bo nawet leki dostepne bez recepty jak Apap czy Ibuprom maja tez silne i grozne potencjalne skutki uboczne, wiec nie ma co przesadzac....

przez MARZENA 34 02 wrz 2010, 21:35
wiem nie chodzi mi o skutki uboczne ogolnie tylko nie chce schudna bo jestem szczuplla i wtedy bym wygladala jak smierc ale dzieki zapytam sie lekarki

Re:

przez zawilinski 03 wrz 2010, 09:25
tiferet napisał(a):A ja sie bardzo sparzylam... Na poczatku mialam duze nadzieje, ale... tabletki zrujnowaly mi zycie. Objawy somatyczne uderzyly ze wzmozona sila. Bylam jeden krok od krawedzi. Jestem juz po odstawieniu... I na razie nie bede brala NIC.
W koncu leki i tak nas nie WYLECZA.
Chyba ze na jakis czas

zalozenie jest takie ze leki nie maja nas wyleczyc tylko podtrzymywac, tlumic na biezaco przez krotki czas objawy naszej choroby. bo co to za interes wyleczyc ludzi. jak ludzie by sie wyelczyli z choroby to kto by na nas zarobil? tu chodzi o kase a nie o leczenie

Re: Re:

przez niespokojna 03 wrz 2010, 12:03
zawilinski napisał(a):
tiferet napisał(a):A ja sie bardzo sparzylam... Na poczatku mialam duze nadzieje, ale... tabletki zrujnowaly mi zycie. Objawy somatyczne uderzyly ze wzmozona sila. Bylam jeden krok od krawedzi. Jestem juz po odstawieniu... I na razie nie bede brala NIC.
W koncu leki i tak nas nie WYLECZA.
Chyba ze na jakis czas

zalozenie jest takie ze leki nie maja nas wyleczyc tylko podtrzymywac, tlumic na biezaco przez krotki czas objawy naszej choroby. bo co to za interes wyleczyc ludzi. jak ludzie by sie wyelczyli z choroby to kto by na nas zarobil? tu chodzi o kase a nie o leczenie

no więc jak się wyleczyć???????????? i zeby to juz nie wracało??????
start 10 luty/ 1x rexetin - rano / 1x depakine chrono 300 - wieczorem. Nie jest zle.

Re: Rexetin (paroxetyna)

przez Zenonek 03 wrz 2010, 14:28
Marek77 napisał(a):Najlepiej byłoby wygrac w totka pare milionów...wtedy słodkie miłe i bezstresowe życie szybko by przywróciło wiekszość z Nas do pionu...

No zebys wiedzial.

5 mln zl = przy takiej kwocie moznaby wysępić z 8-10 % rocznie = okolo 40 tysiecy zl miesiecznie !

10 mln zl= okolo 80 tysieiecy miesiecznie netto = kosmos zycie.

Re: paxtin

przez mm_ 03 wrz 2010, 19:09
Raz zażyłam tą tabletkę, i wszystko było ok do ok. 16-tej kiedy wystąpił okrooopny ból głowy, ale tylko jednostronny obejmujący prawą stronę głowy i twarzy plus bezsenność możliwe że spowodowana tym okropnym bólem... Później nie brałam tych tabletek ponad tydzień. Dziś spróbowałam zażyć połówkę z ćwiartki tabletki (czyli1/8 tabletki Paxtin 20) żeby zobaczyć czy wystąpi po tak minimalnej dawce też reakcja bólowa, było dobrze do ok. 18-tej kiedy zaczął się ból prawej strony głowy i twarzy, od razy zażyłam Aulin p.bólowy. W obu przypadkach Paxtin zażyłam około 9-tej.

Trochę to dobijające bo nie mogę sobie dobrać tabletek, a po tej ból głowy był naprawdę silny...
mm_

Re: SEROXAT + sok Noni

przez Monika1946 03 wrz 2010, 23:09
no faktycznie smaczny to sok z noni na pewno nie jest. ale poza smakiem dostrzegam pozytywne efekty stosowania noni. samopoczucie idzie w górę po kilku dniach kuracji. w Katowicach w zielarskim dostałam sok stuprocentowy importowany z Tahiti. jest odfiltrowany i ma łagodniejszy smak od polskich wyrobów z noni, które piłam prędzej (jakościowo też się różni na plus). jak ktoś jest bardzo wyczulony na smak noni to może z powodzeniem mieszać noni z sokiem z ananasu. ananas dobrze tłumi posmak noni.

pozdrawiam
Monika

przez aree1987 03 wrz 2010, 23:39
Pierwsze słysze o czymś takim jak "noni". Ciocia wiki pisze: Przyjmowany w dużych ilościach może doprowadzić, z powodu zawartych toksyn, do trwałego uszkodzenia wątroby.

Więc to samo w sobie działa toksycznie. Po co to pijecie? Nie lepiej zielonej herbatki się napić?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez *Monika* 03 wrz 2010, 23:46
aree1987, zielona herbata wbrew pozorom nie jest aż takim cudownym lekiem. Wychładza organizm. Należy pic ją z umiarem ,tylko przez kilka dni. Zresztą to jest zioło. Ziola pije się mieszane nieparzyście czyli: jedno, trzy, pięc, albo siedem. Jedno ziol piję sięprzez góra 4-5 dni. Siedem zmieszanych ze sobąziólek można pićprzez miesiac czasu. Samemu nie radzę eksperymentować z ziólkami. To też są lekarstwa! Co za duzo, to niezdrowo. Tak jak ze wszystkim.

Z noni też trzeba uważać.
Obrazek
Główny Moderator

Re: PAROKSETYNA to największe gowno!!!!!!!

przez El Chupacabra 03 wrz 2010, 23:48
aree1987 napisał(a):
namiestnik napisał(a):Mi chyba pomaga - ale stłumienie emocjonalne też silnie odczuwam co jest i dobre i złe zarazem.

Dla mnie bardz dobre, nie widze minusów. ;)

a z libido - tez nie widzisz minusow ?

wola człowieka jest jego niebem

Re: PAROKSETYNA to największe gowno!!!!!!!

przez mikamika 04 wrz 2010, 10:32
ja paroksetyne biore krotko, ale na razie co ciekawego zauwazylam w tej sferze to, ze zmniejszyła sie moja wrazliwosc pochwy, lechtaczki i to BARDZO :angel: z orgazmem kiepściutko a wcześniej mogłam mieć jeden po drugim. Ale libido jako same chęci i podniecenie to ok, odczuwam, ale tylko w głowie jakby nie szło przewodnictwo z głowy tam gdzie trzeba :D
mikamika

Sortuj wg