PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: Xetanor

przez aree1987 29 sie 2010, 13:50
tak do 2 mcy powinno zacząć działa tak jak trzeba.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

Re: PAROKSETYNA to największe gowno!!!!!!!

przez namiestnik 29 sie 2010, 22:05
Mi chyba pomaga - ale stłumienie emocjonalne też silnie odczuwam co jest i dobre i złe zarazem.

Re: Rexetin (paroxetyna)

przez niespokojna 30 sie 2010, 09:25
czesc wszystkim.
tez mnie dotknelo to nieszczescie.
jestem wkurwiona ze musze brac prochy zeby normalnie funkcjonowac w tym swiecie.
biore rexetin juz 8 miesiac.
kobita w aptece powiedziala ze rexetin to odpowiednik parogenu (paromercku), wg mnie jest delikatna roznica. Rexetin wydaje mi sie duzo lepszy w dzialaniu.
...niestety skutki uboczne, gwałtowny spadek apetytu w piewszych 10dniach i powrot do stabilizacji z delikatnym efektem jojo.
mam dosyc, juz sama czuje ze za dlugo biore, tylko mam taka prosbe do tych ktporzy brali.
kazda wizyta u psychiatry kosztuje mnie 70 zł. a trwa tyle ile wypisywanie nastepnej recepty, jako ze jestem studentką to troche mnie to boli. Dajcie rade jak odstwaić samemu zeby nie bylo jakis chorych jazd, leki sobie zalatwie z lewego zrodla.

dzięki serdeczne.
pozdrawiam wszystkich psycholi
start 10 luty/ 1x rexetin - rano / 1x depakine chrono 300 - wieczorem. Nie jest zle.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Rexetin (paroxetyna)

przez cytrynka84 30 sie 2010, 11:13
Do psychiatry mozesz przeciez chodzic na NFZ,zwlaszcza jesli za same recepty placisz 70zl,masakra, i kpina ci lekarze :( ,tez tak kiedys trafilam kilka lat temu,100-120,za wizyte pierwsza wizyta trwala jakies 30- max 45 minut,reszta to juz leki i tylko leki i pytanie jak dzialaja i czy dzialaja,tak mi powiedzial tamten lekarz wtedy,leki po 70 zeta za opakowanie,bylam tam tylko raz i dalam sobie spokoj,leki nie skuteczne byly,najdrozszy odpowiednik,to bylo 8 lat temu :(
Mozesz tez chodzic do rodzinnego po recepty,nie odstawialabym bo jak za szybko odstawisz to objawy prawdopodobnie wroca.

[Dodane po edycji:]

Do psychiatry mozesz przeciez chodzic na NFZ,zwlaszcza jesli za same recepty placisz 70zl,masakra, i kpina ci lekarze :( ,tez tak kiedys trafilam kilka lat temu,100-120,za wizyte pierwsza wizyta trwala jakies 30- max 45 minut,reszta to juz leki i tylko leki i pytanie jak dzialaja i czy dzialaja,tak mi powiedzial tamten lekarz wtedy,leki po 70 zeta za opakowanie,bylam tam tylko raz i dalam sobie spokoj,leki nie skuteczne byly,najdrozszy odpowiednik,to bylo 8 lat temu :(
Mozesz tez chodzic do rodzinnego po recepty,nie odstawialabym bo jak za szybko odstawisz to objawy prawdopodobnie wroca.

[quote="cytrynka84"]Do psychiatry mozesz przeciez chodzic na NFZ,zwlaszcza jesli za same recepty placisz 70zl,masakra, i kpina ci lekarze :( ,tez tak kiedys trafilam kilka lat temu,100-120,za wizyte pierwsza wizyta trwala jakies 30- max 45 minut,reszta to juz leki i tylko leki i pytanie jak dzialaja i czy dzialaja,tak mi powiedzial tamten lekarz wtedy,leki po 70 zeta za opakowanie,bylam tam tylko raz i dalam sobie spokoj,leki nie skuteczne byly,najdrozszy odpowiednik,to bylo 8 lat temu :(

Potroil mi sie post :(,sorrki za ,ze robie balagan,ale juz nie moge edytowac.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Re: PAROKSETYNA to największe gowno!!!!!!!

przez aree1987 30 sie 2010, 17:36
namiestnik napisał(a):Mi chyba pomaga - ale stłumienie emocjonalne też silnie odczuwam co jest i dobre i złe zarazem.

Dla mnie bardz dobre, nie widze minusów. ;)
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez years after 31 sie 2010, 15:37
Ja brałem paroksetyne 2 lata i moim zdaniem jest to najlepszy antydepresant jaki brałem wyleczył mnie z fobi i depresji znalazłem prace a wcześńiej bałem sie wyjść nawet na zakupy :D
no reason to cry

przez aree1987 31 sie 2010, 17:31
Może założymy jakiś fanklub paroksetyny? :uklon:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez Lili-ana 31 sie 2010, 17:45
aree1987 - czyli paroksetyna Ci podpasowała? :)
Mi trochę brakuje tej energii co na sertralinie i się kurczę zastanawiam czy zmieniać, czy nie zmieniać... bo paroksetyna lepiej działa mi na lęki, a to w sumie moja główna bolączka. Do tego jeszcze czekają mnie zmiany w życiu więc zmienianie leku nie jest chyba jednak dobrym pomysłem :roll: ;)
Więc chyba najlepiej będzie jak z 10mg wejdę znów na 15mg - to była dobra dawka dla mnie.
Paroksetyna nie jest dobra dla związków i chciałam zmieniać właśnie ze względu na moje małżeństwo ale niestety to małżeństwo się sypie jak domek z kart i myślę, że nie jest to wina samych leków, taka smutna prawda :(
Lili-ana

przez Zenonek 31 sie 2010, 17:49
Lili-ana,

Przeciez 10 mg Paro to tyle co nic. Normalna dawka to 20 mg.

przez years after 31 sie 2010, 17:52
jestem za oj pamientam te piękne chwile na paro umówiłem sie nawet z kolżankom z pracy na randkę co z mojom fobją społecznom graniczyło niemalże z cudem ;)

Ja brałem 40 mg
no reason to cry

przez Lili-ana 31 sie 2010, 18:38
Zenonek napisał(a):Lili-ana,

Przeciez 10 mg Paro to tyle co nic. Normalna dawka to 20 mg.

Dlatego wracam do 15mg, bo to 10mg coś słabo działa ;)
Lili-ana

przez years after 31 sie 2010, 21:36
aree1987-jak uciebie paro działa?
no reason to cry

przez aree1987 31 sie 2010, 23:34
years after napisał(a):aree1987-jak uciebie paro działa?

Jak najbardziej dobrze! Nie wpadam w panikę przy ludziach no i pewność siebie zdecydowanie wzrosła. Idę do szkłoy niedługo zobaczę jak się tam sprawdzi.
Na minus to zmęczenie ciągłe ale może to przejdzie w końcu.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez mikamika 01 wrz 2010, 10:48
aree1987 napisał(a):
years after napisał(a):aree1987-jak uciebie paro działa?

Jak najbardziej dobrze! Nie wpadam w panikę przy ludziach no i pewność siebie zdecydowanie wzrosła. Idę do szkłoy niedługo zobaczę jak się tam sprawdzi.
Na minus to zmęczenie ciągłe ale może to przejdzie w końcu.

a po jakim czasie zaczac u Ciebie dzialac ten lek?
i ile juz bierzesz?
mikamika

Sortuj wg