PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez tomek0700 09 wrz 2016, 21:10
POMOCY!! wrociłem do paru ale nie chce zatrybić!!

przez 1,5 miesiaca bralem miansaryne 10 mg pote m 10 dni mirtazapine i potem paro zaczalem od 10 mg i teraz 20 mg. Jakies 2 dni po zaprzestaniu mirtazapiny a wzieciu paro pojawiły się : mega nudności, nie mogę nic zjęść do tego mega biegunka (woda i woda) na wadze -3kg. Objawy bardzo podobne do zespolu odstawiennego jak odstawialem paroxetyne. Czy mam zespół odstawienny po mirtazapine albo miansarynie??? czy powinienem zrobic przerwe miedzy mirtazapina a paro? bo przestalem brac z dnia na dzien i nastepny dzien wzialem paro

Co do orgazmow, na paro nie mam libido ale jak ostawiłem a nie brałem 9 miesiecy - przez caly ten okres chciało mi się 24/7 seksu :)

pzdr!!

przez Vengence 09 wrz 2016, 21:43
No i nad tym ostatnio się bardzo zastanawiam. Bo paroksetyna działa bardzo dobrze antydepresyjnie , wiadomo wytrysku przy jej braniu zazwyczaj nie da się osiągnąć. No ale co sie dzieje po jej odstawieniu. Powiedzmy brałbym z 4-6 miesięcy i jak to Vengence napisałeś w czasie brania ruchać by się chciało a spuścić nie dało rady. A co po odstawieniu? Wiadomo że z dnia na dzień wytrysk by nie wrócił ale mysle ze z miesiac czasu i by wrócił. A co z przyjemnością podczas seksu? Działanie antydepresyjne utrzymuje się i ruchać się chce dalej i jest przyjemnie ?
Ja biorąc fluoksetynę , brałęm ją miesiąc po miesiącu odstawilem bo wytrysku nie dało rady osiągnąć, ale po odstawieniu 3 dni dalej nie dało rady. ALe później przez jjakieś 1,5 tygodnia już dało - co więcej w końcu wróćiła przyjemność i rozkosz sprzed depresji, niestety po 1,5 tygodnia wszystko wróciło do normy. I tak sobie myślę że zdecydowanie wolałbym pocierpieć 4-6 miesiecy bez wytrysku ale być zdrowym później. Niż np teraz na wellbutrinie mogę ciągle osiągać wytryski ale co z tego jak wszystkie są jałowe. ... Ktoś coś w tej sprawie poradzi?
Zacznę od tego, że dziwi mnie, że paro tak dobrze na ciebie działa przeciwdepresyjnie, choć kiedyś trochę mi pomogła, ale bardziej na natręctwa i lęki, co do twojego pytania, to bardzo, ale to bardzo ciężko o wytrysk po paroksetynie, na początku są nawet problemy z masztem :twisted: ale po pewnym czasie staje normalnie, ja miałem zawsze na parox problemu z wytryskiem, potem doraznie brałem jakieś tablety by dojść w sumie pomogło, ale i tak ruchałem długo, no ale nie tak długo jak bez wspomagania, jak odstawiłem ssri to spuszczałem się po minucie, /cenzura/ nie śmiejcie się tylko :mrgreen: głowa była rozregulowana stąd przedwczesny wytrysk, potem to mija, ale ja ci powiem ogólnie, że aktualenie jestem w tak chujowym stanie psychicznym, że nie chce mi się nawet na dziwki jechać, mam nadzieje, że jakoś do końca roku się poskładam, pozdro.

[
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez oko.grzegorz 10 wrz 2016, 10:01
Nie brałem paroksetyny, ogólnie od 1 leczenia tymi lekami (SSRI) , naczytałem się tyle w necie że omijałem je szerokim łukiem. Od stycznia tego roku zacząłem się leczyć różnymi lekami ( brintellix 1,5 miecha- brak efektow tylko uspokojenie i wieksza pewnosc siebie) , (agomelatyna 1,5 miecha i srednie dzialanie, i o dziwo raz nakłonił mnie lekarz do fluoksetyny i tylko po niej ( ale niestety tylko jak ją odstawilem moje zycie seksualne wrocilo na tory takie jak bylo przed depresja). Za 1 razem brania wręcz miałęm libido wyższe o orgazmy intensywniejsze niż kiedyś. Oczywiscie to minęło... Ale jakbym brał dłużej to kto wie, zobacz zresztą opinię kolegi który napisał teraz przede mną. Po odstawieniu paro przez 9 miesiecy mial chcice ze hoho. Moim zdaniem wiekszosc opinii ze paro kastruje jest mocno przesadzona, bo ona kastruje ale wyłącznie w czasie brania leku, po odstawieniu jest lepiej. Oczywiscie to tylko moje domysły, po braniu fluoksetyny....

-- 10 wrz 2016, 10:09 --

A ze jest dobra no to na to wychodzi chociazby patrząc na wyniki sondy 350 osob glosowalo i 69% jest zadowolonych z efektow leczenia...

-- 10 wrz 2016, 10:13 --

Mi tez sie nic kompletnie nie chce, nawet wyjść z lozka. Na dziwki by jechal w depresji - dobre sobie. Najpierw trzeba ją wyleczyć :) I po co na dziwki, to juz normalnych kobiet nie ma ?:D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Grabarz666 12 wrz 2016, 13:27
Taka mała ciekawosta o paroksetynie :twisted: :

https://www.justice.gov/opa/pr/glaxosmithkline-plead-guilty-and-pay-3-billion-resolve-fraud-allegations-and-failure-report
GlaxoSmithKline to Plead Guilty and Pay $3 Billion to Resolve Fraud Allegations and Failure to Report Safety Data

In the criminal information, the government alleges that, from April 1998 to August 2003, GSK unlawfully promoted Paxil for treating depression in patients under age 18, even though the FDA has never approved it for pediatric use. The United States alleges that, among other things, GSK participated in preparing, publishing and distributing a misleading medical journal article that misreported that a clinical trial of Paxil demonstrated efficacy in the treatment of depression in patients under age 18, when the study failed to demonstrate efficacy. At the same time, the United States alleges, GSK did not make available data from two other studies in which Paxil also failed to demonstrate efficacy in treating depression in patients under 18. The United States further alleges that GSK sponsored dinner programs, lunch programs, spa programs and similar activities to promote the use of Paxil in children and adolescents. GSK paid a speaker to talk to an audience of doctors and paid for the meal or spa treatment for the doctors who attended. Since 2004, Paxil, like other antidepressants, included on its label a “black box warning” stating that antidepressants may increase the risk of suicidal thinking and behavior in short-term studies in patients under age 18. GSK agreed to plead guilty to misbranding Paxil in that its labeling was false and misleading regarding the use of Paxil for patients under 18.
Grabarz Rocket Fuel:
Fluwoksamina 50 mg (1-0-0)
Mirtazapina 30 mg (0-0-½)
Pregabalina 150 mg (0-0-1)

http://naukowy.eu/

"Głupota jest sprawą prywatną, lecz jej skutki są społeczne." - autor nieznany

przez Mili89 13 wrz 2016, 01:51
hej kochani ! ja zwiekszylam jak wiecie dawke z 10 mg do 20 mg i zamiast chowania tabletki w kapsulke znalazlam inny sposob- wkladam ja w odrobinke masla :D i przynajmniej moge dzieki temu ja polknac.
nie wiem czy to zasluga zwiekszenia paro czy moze mojego pojscia do pracy, ale jestem w stanie po 2 latach wchodzic do sklepu, zrobic zakupy i sama gdzies pojsc- czuje sie jakbym doznala cudu ....
czy zwiekszenie paro moglo miec na to wplyw ?
do tej pory nie moge w to uwierzyc :)

buziaki
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Vengence 13 wrz 2016, 16:27
Mili89 napisał(a):hej kochani ! ja zwiekszylam jak wiecie dawke z 10 mg do 20 mg i zamiast chowania tabletki w kapsulke znalazlam inny sposob- wkladam ja w odrobinke masla :D i przynajmniej moge dzieki temu ja polknac.
nie wiem czy to zasluga zwiekszenia paro czy moze mojego pojscia do pracy, ale jestem w stanie po 2 latach wchodzic do sklepu, zrobic zakupy i sama gdzies pojsc- czuje sie jakbym doznala cudu ....

buziaki
Mili89 zajebista jesteś. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez oko.grzegorz 14 wrz 2016, 10:48
A jak masło wchodzi w interakcje z paro? :twisted:

-- 14 wrz 2016, 10:49 --

W każdym bądź razie grunt że pomaga :)

przez Mili89 14 wrz 2016, 13:01
haha :D chyba nie wchodzi w interakcje :D
przynajmniej nie bawie sie w rozwalanie kapsulek z probiotykiem, ale naprawde tych 20 mg nie potrafie polknac :D za kazdym razem mi sie zatrzymuje i wkoncu musze wypluc prawie cala rozpuszczona :D
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Bagatelka 14 wrz 2016, 13:12
Czy jest spora różnica między 20mg a 30mg? Od października idę do pracy, więc potrzebne mi silniejsze działanie przeciwlękowe i antystresowe.
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

przez Kalebx3 14 wrz 2016, 14:07
witam ,
--- po 5 latach codziennego szamania Paroksetyny odstawiłem ją w końcu . Bardzo dobry i skuteczny lek i bardzo wiele mi pomógł ( na moje "osobiste" zajoby ), jednak juz od jakiegoś czasu zauważyłem ,że przestał ( powiedzmy ) działać pomimo zwiększania dawek.
Teraz jadę na Escitalopranie 7,5 mg z rana + na wieczór wyciąg z dziurawca 0,3 mg -0, 9 mg + Pregabalina 2X75 mg+ reszta chemii ,,,
Jak na razie zestaw daje radę ,,,,,

-- 14 wrz 2016, 14:11 --

czuje sie jakbym doznala cudu ....

buziaki

Mili89, gratuluję ;)
nie tyle zwiekszenie Paro , co sam lek ,,, w odpowiedniej dawce i po odpowiednio długim braniu leku .
U mnie podobnie zadziałała Pregabalina na lęki .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez kofel 14 wrz 2016, 14:41
Bagatelka napisał(a):Czy jest spora różnica między 20mg a 30mg? Od października idę do pracy, więc potrzebne mi silniejsze działanie przeciwlękowe i antystresowe.

Nie odpowiem Ci na to pytanie, ale również zapytam. Nie pomyślałaś o zwiększeniu pregabaliny? Do 600mg. Powinnaś uzyskać to czego oczekujesz.

przez Bagatelka 14 wrz 2016, 14:48
Nie jestem kobietą :D

A z pregabaliną byłby problem bo już teraz płacę 100zł za dwa opakowania 150mg po 56 kaps. Więc wolałbym zwiększyć trochę parox.

przez kofel 14 wrz 2016, 15:51
Wybacz, ciągle mi sie Twój nick kojarzy z kobietą XD. Wcześniej jak pisałem do Ciebie to też pare razy edytowałem.
Przejdź na pregabalin sandoz. Tam 150mg 56kaps kosztuje niecałe 30zł.
Pogłaszcz to podam Ci łapę. ;)

Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x200mg
Propranolol - doraźnie
Klorazepat, diazepam, klonazepam, oksazepam - doraźnie

'Know your body, know your mind, know your substance.'

przez Bagatelka 14 wrz 2016, 16:50
Przecież ja właśnie kupuję pregabalin sandoz i płacę 50zł za 56 kaps 150mg. Kupuję w dozie. Jednak zamierzam następne zamówienia składać już przez internetowego doza, bo tam kosztuje 45zł.

Sortuj wg