PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
258
70%

Nie
63
17%

Zaszkodziła
47
13%

Liczba głosów : 368

przez bedzielepiej 29 cze 2016, 19:20
Także trzeba było wziąć wczoraj Xanaxa i iść spać, a nie jakichś pogotowi się zachciało.

przez klaudi 29 cze 2016, 19:22
Swięta prawda , za co lekarze chcą podwyżek

przez bedzielepiej 29 cze 2016, 19:55
http://www.cchrflorida.org/paxil-and-zo ... -tell-you/

-- 29 cze 2016, 20:05 --

można zmienić jakoś zaznaczoną już przeze mnie opcję w ankietce że paroksetyna pomogła (co zaznaczyłam po miesiącu brania będąc w euforii) na opcje zaszkodziła (po 20 miesiącach jej brania)?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez In_Chains_Of_DD 29 cze 2016, 20:26
bedzielepiej o kurde, ale przygoda :shock: :o ... Współczuje Ci, strasznie gówniana sytuacja... Ale żenua z tym lekarzem... Jak się teraz czujesz?

przez elo 29 cze 2016, 20:48
w ogóle pisał jak najebany lub niespełna rozumu, pała z informatyki, mój wypis zawiera masę literówek i źle postawionych przecinków

od wypisow jest typ ktory to nie ukonczyl medycznej szkoly - nie doktorek bo on ofc nie musi sie tym trudzic :)))

moj wypis z psychuszki jest wypelniony fontem typu comic sans - jebne tu kiedys fotki to zgnijecie ze smiechu
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez julusia 29 cze 2016, 22:23
bedzielepiej, a w którym szpitalu byłaś ?
Wenlafaksyna 225 mg
Olanzapina 10 mg
Rysperydon 2 mg
doraźnie: Chlorprothixen

przez agia 29 cze 2016, 22:34
Jeszcze raz napiszę to co pisałam na poprzedniej stronie, paroksetyna to ciężki lek do odstawienia, dzieją się cuda, do tego jeszcze dojdzie ogromna płaczliwość na ulicy ale tym się nie przejmować, przy odstawieniu potrzebne są leki uspakajające-KONIECZNIE! Jeśli chodzi o lekarzy to partacze-Oni się niczym nie przejmują. Nawet jak pacjent umiera. Umarło mi w rodzinie kilka osób i mieli to gdzieś. Kroplówki dawali i to tyle. Lekarze prawdziwi to za granicę wyjechali. Brać uspokajające i nie patrzeć na lekarzy.
agia

przez Teksas 29 cze 2016, 22:52
Będzielepiej - trzymaj się. Niestety znieczulicę i niekompetencję lekarzy miałem okazję odczuć na własnej skórze. Jest tak jak piszesz. Lekarz z powołania to rzadkość.

-- 29 cze 2016, 22:53 --

A z tym odstawieniem, to nieźle mnie postraszyliście. U mnie się narazie nie zanosi, ale kiedyś przecież przyjdzie ten moment.
Pamiętaj że jeśli ludzie mają z Tobą problem........, to jest to ich problem.

przez agia 29 cze 2016, 22:58
No z odstawieniem tego jest problem, trzeba brać albo jakieś benzo, albo w moim przypadku sulpiryd i to był jeszcze problem.
agia

przez cranberrries 30 cze 2016, 10:22
Dzięki za wszystkie wpisy.
bedzielepiej - wspólczuję Ci bardzo. Chyba za długo brałaś paro i dlatego takie objawy odstawienne.
Mnie zapewniano, że jak będę brać krócej niż 6 miesięcy, to objawy się nie pojawią i powolne schodzenie z dawki może okazać się skuteczne.

przez maniek123321 30 cze 2016, 10:56
Na izbie przyjec w szpitalu Pani doktor powiedziala ze nie ma takiego slowa jak "parestezje", do tego mylila substancje czynne w lekach.
Pelen profesjonalizm :D
W koncu gdy bliska mi osoba w ciezkim stanie wyladowala na izbie w trakcie dyzuru tej ze wlasnie Pani, po ponownych wpadkach "troche" jej pojechalem i podwazylem jej kompetencje przy wspolpracownikach.
Tak nie moze byc.

Sulpiryd na odstawienie nic nie da.
F41.2
Baklofen 75mg
Amisulpryd 50mg
Mianseryna 60mg

przez In_Chains_Of_DD 30 cze 2016, 11:03
Ja natomiast jak mówiłem zmieniłem Paroxinor na Paxtin i zaryzykowałem wbić się na 10mg, zobaczymy... liczę, że będzie dobrze i że Orion to po prostu był syf ;p
Też jestem zdania, że sulpiryd się nie nadaje na odstawkę paro, lepsze jakieś benzo lub ewentualnie opipramol jak ktoś się boi benzo.

przez feniksx 30 cze 2016, 18:01
Don Corleone napisał(a):Feniksx , znamy sie juz troche z forum ;) i wiem, ze podobnie jak ja, reagujesz "troche" panicznie na roznego rodzaju symptomy zwiazane ze zmiana dawki ;)
Tym bardziej obawiam sie zejscia z 40mg na 0mg paro w 6 dni !!! Zycze Ci oczywiscie jak najlepiej, ale taka "lotna" zmiana z SSRI na SSNRI czy inne SSRI nie zawsze przychodzi z latwoscia. Sa osoby ktore skacza sobie z leku na lek i po nich to splywa. Ja raz to zrobilem i znalazlem sie w glebokiej dupie ;)
I cala ta akcja tylko dlatego, ze miales jeden nawrot paniki. Nie jestem lekarzem, ale na twoim miejscu przemyslalbym to w spokoju jeszcze raz.

3maj sie ;)

jeszcze decyzja nie zapadła.... w sumie d 6 lipca mam w planach byc na parogenie.... jeśli nic sie nie zmieni to wtedy podejmę się zmiany....
na razie widze ze jest gorzej.... znowu zagryzam szczękę, kontroluje oddech i jestem niespokojny....

przez In_Chains_Of_DD 30 cze 2016, 18:36
Bo koncentrujesz się wokół tego ostatniego ataku paniki to jak masz być spokojny, odpisałem Ci w poście o wenlafaksynie.

Sortuj wg