PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez ladywind 10 cze 2016, 11:23
Odstawiłam paro jak mi rozpisała lekarka. Z dawki 40mg schodziłam stopniowo, aż doszłam do 10mg. Nastrój z każdym dniem zaczął mi się pogarszać. Od nudnosci i ogólnego osłabienia do pogłębienia się depresji. Wczoraj płakałam i z trudem szło mi się uspokoić. Straszne to jest , że obniżenie dawki potrafi przyczynić się do tak szybkiego nawrotu :( . Od dzisiaj poszła wenla narazie w dawce 37,5mg. Mam nadzieje, że szybko zaskoczy. Trzymajcie kciuki
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Vengence 10 cze 2016, 12:13
ladywind napisał(a):Odstawiłam paro jak mi rozpisała lekarka. Z dawki 40mg schodziłam stopniowo, aż doszłam do 10mg. Nastrój z każdym dniem zaczął mi się pogarszać. Od nudnosci i ogólnego osłabienia do pogłębienia się depresji. Wczoraj płakałam i z trudem szło mi się uspokoić. Straszne to jest , że obniżenie dawki potrafi przyczynić się do tak szybkiego nawrotu :( . Od dzisiaj poszła wenla narazie w dawce 37,5mg. Mam nadzieje, że szybko zaskoczy. Trzymajcie kciuki
Nie chciałbym cię martwić, ale kiedyś pisałaś, że przestała na ciebie działać wenla, wczoraj czytałem bardzo dużo w wątku o sertralinie i jest bardzo dużo twoich postów, gdzie piszesz, że jesteś na 300 wenli i na ciebie nie działa, więc nie liczyłbym na ten lek, nie wiem czy w ogóle nie szkoda na to czasu, ale to twój wybór i twojego lekarza, mi leki ssri już nic nie dają w zasadzie, wręcz pogarszają mój stan.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez ladywind 10 cze 2016, 15:09
Vengence faktycznie tak było. Bo poźniej zwiekszałam dawki i już bezskutecznie:/. Ale musze narazie coś brać, bo nie chce aby depresja uziemiła mnie w łóżku, poprostu sobie tego nie wyobrażam i nie chce przez to przechodzić na nowo :? Jak przestanie działać bede sie martwić poźniej, teraz tylko sie "modle" aby zaczęła działać na depresje jak kiedyś.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 10 cze 2016, 15:43
ladywind napisał(a):Vengence faktycznie tak było. Bo poźniej zwiekszałam dawki i już bezskutecznie:/. Ale musze narazie coś brać, bo nie chce aby depresja uziemiła mnie w łóżku, poprostu sobie tego nie wyobrażam i nie chce przez to przechodzić na nowo :? Jak przestanie działać bede sie martwić poźniej, teraz tylko sie "modle" aby zaczęła działać na depresje jak kiedyś.
Oby, masz jakieś benzo na przetrwanie?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Kalebx3 10 cze 2016, 15:50

dobre ,,, :lol:
tak pomysląłem czytając to o sobie ,że juz ponad 2 lata codziennie lub prawie codziennie biorę benzo na przetrwanie ,,,kużwa PRZETRWANIE , to dobre słowo ,,,a miałem żyć otwartą piersią ,,, a tu tylko przetrwać do wieczora :? :lol: :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Vengence 10 cze 2016, 15:59
Kalebx3 napisał(a):

dobre ,,, :lol:
tak pomysląłem czytając to o sobie ,że juz ponad 2 lata codziennie lub prawie codziennie biorę benzo na przetrwanie ,,,kużwa PRZETRWANIE , to dobre słowo ,,,a miałem żyć otwartą piersią ,,, a tu tylko przetrwać do wieczora :? :lol: :lol:
Hehe, to ostro, dokucza ci ciągle lęk?, czy na coś innego bierzesz ?

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Kalebx3 10 cze 2016, 16:07
Hehe, to ostro, dokucza ci ciągle lęk?, czy na coś innego bierzesz ?

-życie ,lęk , przelęknione życie , brak snu , problemy z zaśnięciem , dupa blada ,,,
na szczęście tolerancja stoi w miejscu , 0,2xanaxu daje radę , na sen 0,6 mg lorafenu lub 1mg estazolamu . Aż sam się dziwię,ze nie musze zwiększać dawek ,,, bo inaczej to cieńko bym pierdział

przez ladywind 10 cze 2016, 16:35
Oj nie mam żadnego bezno pod ręką

przez fobik123 10 cze 2016, 16:38
ladywind, A czego odstawiłaś paro ? To jeden z lepszych leków na OCD.Powodowało u Ciebie nasilenie depresji,anhedonie apatie paro, że zmieniasz na wenle ?
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez Kalebx3 10 cze 2016, 16:40
Oj nie mam żadnego bezno pod ręką

to ciężki grzech dla każdego nerwicowca ;)

przez slawas 10 cze 2016, 20:39
KALEBX3
Miales racje ze piwo wymyslil szatan,w swoje urodziny nie wypilem ani kropli alkoholu,a wczoraj szatan mnie pokusil i wypilem pare piw,a dzis umieram,a mialem taki dobry nastroj,no coz czlowiek sie uczy na bledach
LADYWIND
Trzymam kciuki

przez ladywind 10 cze 2016, 21:50
fobik123 napisał(a):ladywind, A czego odstawiłaś paro ? To jeden z lepszych leków na OCD.Powodowało u Ciebie nasilenie depresji,anhedonie apatie paro, że zmieniasz na wenle ?

Paro pomogła mi na ocd ale nie na depresję i anhedonie. Stąd ta zmiana

Slawas dzięki

przez cranberrries 10 cze 2016, 22:14
ladywind - nie strasz mnie, bo ja za miesiąc zaczynam odstawiać. Przyjmuję 20 mg.
na moje szczęście nigdy nie potrzebowałem benzo., więc myślę, że będzie ok.
po swoich doświadczeniach mogę napisać, że paro to świetny lek na nerwicę lękową. Wyciszył u mnie wszystkie lęki, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować. Sen poprawił się o 100%, śpię normalnie jak kiedyś. a lęki, nawet jak wystapią to są przeze mnie ignorowane. Oby to się utrzymalo. Ja jestem w innej sytuacji bo depresji nigdy nie miałem, jedynie bezsenność + lęki (i objawy somatyczne - drżenie rąk, ból brzucha, kołatanie.) Najbardziej mnie zdziwiło, że paro wyregulowało mi ciśnienie i przede wszystkim kołatania serca. Serce jest spokojne jak nigdy.

przez ladywind 10 cze 2016, 23:01
To przy odstawianiu nie będziesz miał takich objawów. Jedynie może Ci wrócić nerwica z powrotem. Depresja to jednak inny kaliber

-- 10 cze 2016, 22:02 --
Ostatnio edytowano 10 cze 2016, 23:05 przez ladywind, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg