PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez feniksx 01 cze 2016, 12:12
benzowiec84 napisał(a):
feniksx napisał(a):Chłopaki zrobiłem badania:

Wyszedł mi podwyższony poziom prolaktyny 15,4 ng/ml a norma niby do 15,2.
Testosteron wydaje mi się niski 3,6ng/ml a norma 2.49 - 8,36 zaznaczam że w tym roku kończę 30 lat.

tez miałem taką prolaktyne i testosteron poniżej normy , w niecały miesiąc odwróciłem wyniki , teraz prolaktyne mam w dolnej granicy normy , a testosteron prawie 2x ponad normę , sa na to sposoby . zbadał bym LH , jak to masz niskie to pomoże ci HCG,clomid,nolvadex. testo nie masz w normie jak na swoj wiek , masz za mało a prolaktyna granicznie wysoka też może utrudniać wzrost testo . do tego dałbym dostinex 0,25mg 1x na tydzien i by ci wyjebało testo w kosmos tak jak mi . zbadaj se jeszcze LH i FSH , bez tego nie wiesz co robić , jak to bedziesz mial w normie to ,celowałbym w samo zbicie prolaktyny przynajmniej do średnich widełek/srodka + sport siłowy.

tragedii i tak nie ma tak jak u mnie to było . ja jestem pod opieką androloga i mi wyregulował aż za mocno :P

Sport Siłowy jest od 3 miesiecy...
zastanawiam sie wlasnie czy Prolaktyna nie powduje tego że jestem taki senny ostatnio i nic mi sie nie chce....
a czym podniesc tescia jesli do testosteronu dostepu nie mam ??
byłem u rodzinnej i ona powiedziała, że mam wszystko w normie i nie mam czym sie przejmować....

przez lew 01 cze 2016, 13:15
Kilka dni temu uskarżałem się na bezsenność od soboty mi się zmieniło. Teraz mogę spać po 12 godzin i właściwie mógłbym dłużej, ale dla przyzwoitości wstaję przed tą 10 rano. W czwartek wypiłem 3/4 puszki żywca i tyle samo jakiegoś szendi 2%. Nie wiem czy to alko wpłynęło (pierwszy raz teraz na lekach) na tę zmianę. Jak mało spałem nastrój miałem mimo wszystko dobry i jakiś taki "bojowy"(?), próbowałem walczyć z lękami (właściwie to akceptować je kiedy się pojawiały) , wystawiając się na ekspozycje, teraz odkąd długo śpię nie potrafię się wystawiać na lęki, nie chcę tego. Siedzę w domu i chce przeczekać ten czas, bo teraz nastrój mam zdecydowanie gorszy. Jestem poddany nie mam we władaniu własnej woli.
Poszukiwanie odpowiedniego leku przypomina poszukiwanie świętego Graala lub kamienia filozoficznego.
F40.1
Paroksetyna 20 mg 1-0-0
Lamotrygina 50 mg 1-0-1
lew

przez Ricah 01 cze 2016, 15:47
feniksx napisał(a):Sport Siłowy jest od 3 miesiecy...
zastanawiam sie wlasnie czy Prolaktyna nie powduje tego że jestem taki senny ostatnio i nic mi sie nie chce....
a czym podniesc tescia jesli do testosteronu dostepu nie mam ??
byłem u rodzinnej i ona powiedziała, że mam wszystko w normie i nie mam czym sie przejmować....

Prolaktyne masz w normie, nie przesadzaj. Ten hormon jest bardzo zmienny, mogles miec gorszy dzien, slabiej sie wyspac, zdenerwowac, ze taka dluga kolejka do lab i prolaktyna juz troche podskoczyla. Zaden endokrynolog (juz pomijajac fakt, ze najprawdopodobniej poczekasz sobie na niego z pol roku, o ile nie pojdziesz prywatnie) Ci na to nie wypisze zadnego leku (mi nie chcieli wypisywac kiedy mialem 2x ponad norme, a bylem u 3ch, kazali przyjsc z drugim badaniem potwierdzajacym pierwsze, bo moglo wyjsc bledne).

Z tesciem to przykladowo tongkat ali.
Agomelatyna 25mg
some shit

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez feniksx 01 cze 2016, 16:20
gaalem juz z rodzinna o hcg moge zapomniec , clomida tez mi wypisac nie chciala.... co za porazka.... nie rozumiem tego dlaczego tak sie bronia przed wypisaniem czegos takiego....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez Kalebx3 01 cze 2016, 18:13
Kalebx3 napisał(a):
Grabarzu , chociaż często stękam w chorobie , TO Bóg mi bardzo pomaga .
Daje mi leki , daje na leki ,,, a Tym , którzy stworzyli leki dał motywację do ich stworzenia ( co by teraz trzepać kasę )

Az cisnie sie komentarz na usta, ze spoko jest ten Twoj bog. Daje tez na piwo?

Ricah,
-muszę Cię rozczorować, Bóg piwa nie daje .
Piwo daje Szatan ( przynajmniej dla mnie nałogowego alkoholika ) .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez feniksx 01 cze 2016, 19:26
udalo mi sie dostac clomida tzn Polska wersje clostilbegyt... jak to brać czy cczegos sobie nie spierdole biorac na wlasna reke ??
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez benzus2 02 cze 2016, 01:27
feniksx napisał(a):udalo mi sie dostac clomida tzn Polska wersje clostilbegyt... jak to brać czy cczegos sobie nie spierdole biorac na wlasna reke ??

a jakie masz LH i fsh , clomid ci nic nie da jak masz LH i FSH w normie , prawdopodobnie masz niskie , ale bez tego badania się nie pakuje clomidu , też brałem clostil... , tyle ze ja miałem LH poniżej normy i Fsh w dolnej normie . clomid aktywuje hormony luteinizujące i przez to pośrednio wzrasta poziom testo , musisz mieć niskie te hormony by podziałał . to nie zabawka.
ale prawdopodobnie masz niskie. zrób koniecznie badanie LH i FSH przed braniem clomidu . i ostrzegam, działa depresyjnie, bardzo silnie. straszne wachania nastroju itp.

optymalnie 50mg 20 tabs / 20 dni

PS: Benzowiec84 prosi o odblokowanie adresu IP i nicka.

przez aree1987 02 cze 2016, 08:03
Wracam do leków. Pół roku temu stwierdziłem że nie potrzebuje leków, że jak je rzucę będę wreszcie bardziej zmotywowany do działania. I postanowiłem zakończyć z fluoksetyna. Od tego czasu z miesiąca na miesiąc zaczęło być coraz gorzej. Motywacja może wróciła troszkę niestety z nią wróciły wszystkie negatywne emocję, poczucie straconego czasu, przegranego zycia, 0 rozwoju, porównywanie się z innymi którzy coś osiągnęli. To wszystko powodowało nawrót myśli samobójczych. Stwierdziłem że nic po motywacji jeśli i tak nie jestem w stanie działać. Więc wracam do SSRI które niedługo dadzą mi ulude że wszystko jest ok. I chyba tak do końca życia, chociaż brak poczucia straconego życia. Paroksetyno czyń swoje.

przez JERZY62 02 cze 2016, 08:30
Kalebx3 napisał(a):-muszę Cię rozczorować, Bóg piwa nie daje .
Piwo daje Szatan

Bóg stworzył piwo, Bóg daje piwo.
Wszystko co na ziemi i w kosmosie pochodzi od Boga, tak uczy kościół.
♪♪♪

przez Kajetan0 02 cze 2016, 09:16
czy osłabienie libido do 0 to efekt uboczny który minie ?

przez In_Chains_Of_DD 02 cze 2016, 10:14
Jak bierzesz dużą dawkę to prawdopodobnie będziesz wykastrowany tak długo jak będziesz na leku. Paro mocno zaburza libido i inne aspekty tej sfery.

przez ladywind 02 cze 2016, 10:30
aree1987 napisał(a):Wracam do leków. Pół roku temu stwierdziłem że nie potrzebuje leków, że jak je rzucę będę wreszcie bardziej zmotywowany do działania. I postanowiłem zakończyć z fluoksetyna. Od tego czasu z miesiąca na miesiąc zaczęło być coraz gorzej. Motywacja może wróciła troszkę niestety z nią wróciły wszystkie negatywne emocję, poczucie straconego czasu, przegranego zycia, 0 rozwoju, porównywanie się z innymi którzy coś osiągnęli. To wszystko powodowało nawrót myśli samobójczych. Stwierdziłem że nic po motywacji jeśli i tak nie jestem w stanie działać. Więc wracam do SSRI które niedługo dadzą mi ulude że wszystko jest ok. I chyba tak do końca życia, chociaż brak poczucia straconego życia. Paroksetyno czyń swoje.

Podjąłeś bardzo mądrą decyzję. Niestety ale jak się choruje, trzeba się pogodzić z tym, że nalezy brac leki. Bo depresja/nerwica tak samo jak każda inna choroba wymaga leczenia. Nie rozumiem niektórych tu osób, którzy negują SSRI, bo ich nie wyleczyły, że depresja po ich zaprzestaniu wróciła.
Owszem jak się przestanie brac leki to wróci, bo jest to choroba na całe życie. Ale czy cukrzyca też nie jest? Czy nie trzeba brać insuliny stale, bo kiedy się zaprzestanie, to można stracić kończynę badz życie?..... Tak samo jest z antydepresantami. Przynoszą nam ulgę w depresji, życie staje się znośniejsze i jesteśmy w stanie coś robic., żyć.

przez Vengence 02 cze 2016, 10:38
ladywind napisał(a):
aree1987 napisał(a):Wracam do leków. Pół roku temu stwierdziłem że nie potrzebuje leków, że jak je rzucę będę wreszcie bardziej zmotywowany do działania. I postanowiłem zakończyć z fluoksetyna. Od tego czasu z miesiąca na miesiąc zaczęło być coraz gorzej. Motywacja może wróciła troszkę niestety z nią wróciły wszystkie negatywne emocję, poczucie straconego czasu, przegranego zycia, 0 rozwoju, porównywanie się z innymi którzy coś osiągnęli. To wszystko powodowało nawrót myśli samobójczych. Stwierdziłem że nic po motywacji jeśli i tak nie jestem w stanie działać. Więc wracam do SSRI które niedługo dadzą mi ulude że wszystko jest ok. I chyba tak do końca życia, chociaż brak poczucia straconego życia. Paroksetyno czyń swoje.

Podjąłeś bardzo mądrą decyzję. Niestety ale jak się choruje, trzeba się pogodzić z tym, że nalezy brac leki. Bo depresja/nerwica tak samo jak każda inna choroba wymaga leczenia. Nie rozumiem niektórych tu osób, którzy negują SSRI, bo ich nie wyleczyły, że depresja po ich zaprzestaniu wróciła.
Owszem jak się przestanie brac leki to wróci, bo jest to choroba na całe życie. Ale czy cukrzyca też nie jest? Czy nie trzeba brać insuliny stale, bo kiedy się zaprzestanie, to można stracić kończynę badz życie?..... Tak samo jest z antydepresantami. Przynoszą nam ulgę w depresji, życie staje się znośniejsze i jesteśmy w stanie coś robic., żyć.
Porównanie cukrzycy z depresja to nie bardzo trochę, choć rozumiem twój zamysł, mimo wszystko depresja jest kurewsko przejebaną chorobą, bo wpływa na wszystko, jak masz zjebany nastrój to wszystko automatycznie jest zjebane, co do ssri, to dla mnie te leki to niewypał kompletny, ja zdania na ten temat nie zmienię, widzę co parox ze mna zrobiła, nie wiem czy uda mi się to cofnąć w ogóle!? :pirate:

-- 02 cze 2016, 10:42 --

Mimo wszystko, jeśli ktoś ma mocno obniżony nastrój i myśli samobójcze, to lepiej brać już te ssri,w sumie lepsza zamuła niż trumna.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Bagatelka 02 cze 2016, 10:47
Ten lek byłby idealny, gdyby nie anhedonia i apatia. Czy są jakieś leki, które niwelują te objawy? Trazodonu się boję - priapizm :mrgreen: , a miansy i mirty nie chcę brać, bo mam spory problem z wagą.
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

Sortuj wg