PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
239
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 345

przez Vengence 31 maja 2016, 19:09
Ricah, Bierzesz jakieś substancje psychotropowe aktualnie??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Ricah 31 maja 2016, 19:24
Cynk w zasadzie. W czwartek mam wizyte u psychiatry i licze, ze wycyckam klonazepam.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez Vengence 31 maja 2016, 19:32
Ricah napisał(a):Cynk w zasadzie. W czwartek mam wizyte u psychiatry i licze, ze wycyckam klonazepam.
Po ci klon? i jak się czujesz ogólnie??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ricah 31 maja 2016, 19:54
Po dziurawcu jest... lepiej. Odstawilem to moze juz z 5? dni temu. Poprawa jest generalnie delikatna, ale jest lepsze libido, lepszy apetyt, jestem mniej zniechecony (dzisiaj np. poszedlem biegac, zazwyczaj juz po jednej sesji jestem calkowicie zniechecony, a dzisiaj czuje, ze moze uda mi sie to regularnie robic). Bralem krotki okres czasu i w sumie niespecjalnie wysoka dawke, ale efekty i tak moim zdaniem sa ok. O ile nie wyolbrzymiam, bo to tez mozliwe. Teraz lato sie zaczyna i ciezko raczej bedzie brac dziurawiec.
Zmiany nie sa spektakularne powtarzam, ale jak na taki 'slabiutki' dziurawiec to calkiem niezle.

Klona chce z 2ch powodow. Raz, to upregulacja receptorow 5-HT1, 5-HT2 oraz transporterow serotoninowych (co powinno odwrocic efekt SSRI i obnizyc poziom serotoniny). Dwa to wyrobienie w sobie malej tolerancji na GABA (SSRI zwiekszaja aktywnosc ukladu GABAergicznego, ktory to tlumi dopaminergiczny). Nie wiem czy te 2gie przyniesie wiecej pozytku czy szkody, ale sprobowac warto imo.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez Grabarz666 31 maja 2016, 20:38
Kalebx3 napisał(a):był jeden przypadek :
http://adonai.pl/cuda/?id=36

poza tym odrastały płuca i może nawet penisy ;) :lol:

Jak ten przypadek znajdzie się na PubMedzie, to uwierzę :lol:

Ricach, myślę, że pakowanie się w benzo to nie jest dobry pomysł. Może warto pomyśleć o agonistach dopaminy?

Na przykładzie zachowania benzowca84 na forum zobaczyć można co etanol i benzodiazepiny potrafią robić z mózgiem.

przez Ricah 31 maja 2016, 21:06
Grabarz666 napisał(a):Ricach, myślę, że pakowanie się w benzo to nie jest dobry pomysł. Może warto pomyśleć o agonistach dopaminy?

Probowalem pirybedylu 50mg przez miesiac, kompletnie zero efektu. Aktualnie celuje w odwrocenie efektow terapii lekami SSRI, a to ma 'jakis tam sens' jak pisalem wyzej. Nie planuje brac tego dluzej anizeli przez miesiac, a da mi to sporo informacji 'diagnostycznych', jezeli mozna to tak nazwac (przede wszystkim czy finalne oslabienie transmisji GABAergicznej da sensowny efekt). Problemow z lękami nie mam, ciagotek do uzywek tez nie mam, takze mam nadzieje, ze nie wciagnie mnie to..

Grabarz666 napisał(a):Na przykładzie zachowania benzowca84 na forum zobaczyć można co etanol i benzodiazepiny potrafią robić z mózgiem.

:mrgreen:
Agomelatyna 25mg
some shit

przez benzowiec84 31 maja 2016, 21:48
ja dzis recke, na klona i alpre od rodzinnego, i w ogole tam nie szlem ,tylko ksiazeczke wczoraj zostawiłem , wiedzą że zryty jestem to każde benzo dadzą :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez horr 31 maja 2016, 23:48
benzowiec84 napisał(a):ja dzis recke, na klona i alpre od rodzinnego, i w ogole tam nie szlem ,tylko ksiazeczke wczoraj zostawiłem , wiedzą że zryty jestem to każde benzo dadzą :)

Weź mi odstąp ze dwie/trzy tabletki Afobamu - to nie są żebry, potrzebuję je do celów "naukowych" ;) Mówię jak najbardziej poważnie, w zamian mogę ci wysłać ze 9 klonów (choć skoro dostajesz na nie recki, to masz pewnie wyjebane na te kilka pastylek).

A może ktoś inny mógłby poratować, jak mówię - do tajnego eksperymentu medycznego. Więcej szczegółów zdradzić nie mogę.

przez feniksx 01 cze 2016, 10:37
Chłopaki zrobiłem badania:

Wyszedł mi podwyższony poziom prolaktyny 15,4 ng/ml a norma niby do 15,2.
Testosteron wydaje mi się niski 3,6ng/ml a norma 2.49 - 8,36 zaznaczam że w tym roku kończę 30 lat.
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez JERZY62 01 cze 2016, 10:41
feniksx, a jak długo już bierzesz paro?
♪♪♪

przez Vengence 01 cze 2016, 10:45
feniksx napisał(a):Chłopaki zrobiłem badania:

Testosteron wydaje mi się niski 3,6ng/ml a norma 2.49 - 8,36 zaznaczam że w tym roku kończę 30 lat.
To co 0,2 to nie jest żadne podniesienie, bez przesady, podejrzewam, że jest na granicy błędu, testosteron też w normie, ewentualnie można go podnieść, w sieci znajdziesz sposoby.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez dontek20 01 cze 2016, 10:49
@horr Brzmi ciekawie, z czym chcesz to połączyć? Mam nadzieję, że raczej w psychodelę, a nie depresanty?
Potrzebujesz kosmetyki? Sprawdź http://ioriflame.pl/katalog-oriflame

przez benzowiec84 01 cze 2016, 10:56
feniksx napisał(a):Chłopaki zrobiłem badania:

tez miałem taką prolaktyne i testosteron poniżej normy , w niecały miesiąc odwróciłem wyniki , teraz prolaktyne mam w dolnej granicy normy , a testosteron prawie 2x ponad normę , sa na to sposoby . zbadał bym LH , jak to masz niskie to pomoże ci HCG,clomid,nolvadex. testo nie masz w normie jak na swoj wiek , masz za mało a prolaktyna granicznie wysoka też może utrudniać wzrost testo . do tego dałbym dostinex 0,25mg 1x na tydzien i by ci wyjebało testo w kosmos tak jak mi . zbadaj se jeszcze LH i FSH , bez tego nie wiesz co robić , jak to bedziesz mial w normie to ,celowałbym w samo zbicie prolaktyny przynajmniej do średnich widełek/srodka + sport siłowy.

tragedii i tak nie ma tak jak u mnie to było . ja jestem pod opieką androloga i mi wyregulował aż za mocno :P

przez Vengence 01 cze 2016, 11:00
benzowiec84, Jak się czujesz dzisiaj ??

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg