PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Grabarz666 31 maja 2016, 14:58
horr napisał(a):....Why is that? Bóg nie chce się ujawniać, czy co? W takim razie po cholerę pomógł temu pierwszemu z katarem? (albo ukazuje swój wizerunek w formie chmury)
[/taka rozkmina]

Dlatego, że boga po prostu nie ma.
Oczywiście pomijam rzekomo udowodnione, aczkolwiek absurdalne cuda dokonane przez Karola Wojtyłę i innych tego typu wyznawców KK.

Tyle ode mnie, bo za chwilę zrobi się gorąco w tym wątku.

przez Vengence 31 maja 2016, 15:25
Grabarz666 napisał(a):
horr napisał(a):....Why is that? Bóg nie chce się ujawniać, czy co? W takim razie po cholerę pomógł temu pierwszemu z katarem? (albo ukazuje swój wizerunek w formie chmury)
[/taka rozkmina]

Dlatego, że boga po prostu nie ma.
Oczywiście pomijam rzekomo udowodnione, aczkolwiek absurdalne cuda dokonane przez Karola Wojtyłę i innych tego typu wyznawców KK.

Tyle ode mnie, bo za chwilę zrobi się gorąco w tym wątku.
Ok luz.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Grabarz666 31 maja 2016, 15:52
Vengence napisał(a):Jak mogłeś nie znalezc dowodów na to, że leki przestają, działać coś kiepsko szukasz, albo patrzysz na to co chcesz!, tutaj nawet na forum jest mnóstwo takich ludzi, co brali leki rok, dwa lata i nagle z dnia na dzień wracała im depresja, również tak będzie z twoja mirta, bo chyba nie wierzysz w to, że ten lek będzie działał do póznej starości, a może wierzysz!? :pirate:

Przewidujesz moją przyszłość niczym wróżbita maciej. Powtórzę się, informacje z forum są dla mnie mało wiarygodnym źródłem informacją nt. działania leków, chociażby dlatego, że np. są tutaj tacy, którzy depresję leczą benzodiazepinami i twierdzą, że one się do tego nadają lepiej niż antydepresanty. Póki co moje leki działają cały czas tak samo, a moje zdrowie coraz bardziej się poprawia.
Chętnie poczytam jakąś publikację na ten temat :)
O niektórych lekach (trazodon, moklobemid) również mógłbym pisać, że to gówno, nic nie leczy, lepsze benzo itp., ale sytuacja ta dotyczyła tylko mojej osoby i są tutaj ludzie, którym leki te pomogły i na pewno nie będę namawiał ludzi, żeby ich nie brali, bo mogą one ratować życie. Dopóki indywidualnie nie przekonamy się na samych sobie jak lek działa, to możemy tylko gdybać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 31 maja 2016, 15:53
to się ciesz swoją remisją :) nie rozpierdalaj mnei grabarzyku :)

ile razy będziesz powtarzał że masz remisje i że ci leki pomogły , leki /cenzura/ lecza i tyle

przez klaudi 31 maja 2016, 16:11
Mnie właśnie leczą i to bardzo dobrze , SSRI to wspaniałe leki
Paroksetyna 40 +0+0
Chlorprothixen - 0+0+50
Bromazepam 1.5+0+0
Pernazinum 0+25+0

przez benzowiec84 31 maja 2016, 16:30
klaudi napisał(a):Mnie właśnie leczą i to bardzo dobrze , SSRI to wspaniałe leki

mnie tez leczyly przez 3 lata a potem klapa i pogorszenie depresji

przez Vengence 31 maja 2016, 16:45
benzowiec84 napisał(a):
klaudi napisał(a):Mnie właśnie leczą i to bardzo dobrze , SSRI to wspaniałe leki

Nie leczyły tylko wpływały pozytywnie na objawy depresji, wyleczenie jest wtedy kiedy, po zaprzestaniu brania leku, dobry nastrój utrzymuje się, jak głowa albo ząb cię boli i wezmiesz lek przeciwbólowy to też bólu odczuwać nie będziesz, ale lek przeciwbólowy nic nie leczy!, poza tym przy ssri często po odstawieniu człowiek czuje się jeszcze gorzej niż przed tym jak zaczął brać ten lek, czyli depresja wraca + zmiany wywołane przez ssri, te zmiany często są już nieodwracalne, więc każdemu radzę ze nim sięgniecie po ssri dobrze się nad tym zastanówcie, bo bardzo możliwe, że za pewien czas będziecie tego żałować, ale nie będzie już odwrotu, nie chcę żeby ktoś to odebrał to jako straszenie, po prostu miejcie to na uwadze, poza tym każdy kto twierdzi, że ssri są bezpieczne mija się z prawdą tak najdelikatniej mówiąc.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 31 maja 2016, 16:58
Vengence napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):

Nie leczyły tylko wpływały pozytywnie na objawy depresji, wyleczenie jest wtedy kiedy, po zaprzestaniu brania leku, dobry nastrój utrzymuje się, jak głowa albo ząb cię boli i wezmiesz lek przeciwbólowy to też bólu odczuwać nie będziesz, ale lek przeciwbólowy nic nie leczy!, poza tym przy ssri często po odstawieniu człowiek czuje się jeszcze gorzej niż przed tym jak zaczął brać ten lek, czyli depresja wraca + zmiany wywołane przez ssri, te zmiany często są już nieodwracalne, więc każdemu radzę ze nim sięgniecie po ssri dobrze się nad tym zastanówcie, bo bardzo możliwe, że za pewien czas będziecie tego żałować, ale nie będzie już odwrotu, nie chcę żeby ktoś to odebrał to jako straszenie, po prostu miejcie to na uwadze, poza tym każdy kto twierdzi, że ssri są bezpieczne mija się z prawdą tak najdelikatniej mówiąc.

nic dodac nic ująć , 100% racji

przez Kalebx3 31 maja 2016, 18:23
są tutaj ludzie wierzący, a bóg im jakoś wcale nie pomaga...

Grabarzu , chociaż często stękam w chorobie , TO Bóg mi bardzo pomaga .
Daje mi leki , daje na leki ,,, a Tym , którzy stworzyli leki dał motywację do ich stworzenia ( co by teraz trzepać kasę ;) )
Wiesz normalnie BÓG MI POMAGA!, a jak i kiedy i czym,,, to już nie moja wajcha .

Tymczasem osoba równie wierząca i modląca się, która np straciła kończynę - to żaden przypadek jeszcze nie odnotował sytuacji, że ręka faktycznie mu odrosła.

był jeden przypadek :
http://adonai.pl/cuda/?id=36

poza tym odrastały płuca i może nawet penisy ;) :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez JERZY62 31 maja 2016, 18:25
Kalebx3, więcej cudów takich nie było czy były?
♪♪♪

przez Kalebx3 31 maja 2016, 18:29
JERZY62, z amputowaną nogą był jeden tylko,,,przynajmniej o tym jednym słyszalem .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Ricah 31 maja 2016, 18:40
Kalebx3 napisał(a): Grabarzu , chociaż często stękam w chorobie , TO Bóg mi bardzo pomaga .
Daje mi leki , daje na leki ,,, a Tym , którzy stworzyli leki dał motywację do ich stworzenia ( co by teraz trzepać kasę ;) )

Az cisnie sie komentarz na usta, ze spoko jest ten Twoj bog. Daje tez na piwo? :D
Agomelatyna 25mg
some shit

przez JERZY62 31 maja 2016, 18:42
Ricah, skaranie Boskie, na piwo? :roll: :mrgreen:
♪♪♪

przez Ricah 31 maja 2016, 18:58
Skoro moze na leki, to moze i na piwo :D
Agomelatyna 25mg
some shit

Sortuj wg