PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez benzowiec84 30 maja 2016, 16:05
Grabarz666 napisał(a):
Kalebx3 napisał(a):Kasiu , gdyby nie Bóg i jego Pomoc( Ty nazywasz to rozumiem ogólnie religią ) juz dawno gniłbym w ziemi ,jak robak zdeptany przez Złego ;)

Gdyby nie tabletki ze mną byłoby podobnie. Bóg ma skuteczność porównywalną do placebo.

tak jak tabletki...

przez Grabarz666 30 maja 2016, 19:54
benzowiec84 napisał(a):
Grabarz666 napisał(a):
Kalebx3 napisał(a):Kasiu , gdyby nie Bóg i jego Pomoc( Ty nazywasz to rozumiem ogólnie religią ) juz dawno gniłbym w ziemi ,jak robak zdeptany przez Złego ;)

Gdyby nie tabletki ze mną byłoby podobnie. Bóg ma skuteczność porównywalną do placebo.

tak jak tabletki...

Chyba u ciebie, może właśnie dlatego, że bóg cię nie kocha 8)

przez Monster6 30 maja 2016, 20:01
Bóg leczy tylko tych co kocha a leki tylko chorych :D
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
Bezlekowo
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Grabarz666 30 maja 2016, 20:23
Monster6 napisał(a):Bóg leczy tylko tych co kocha a leki tylko chorych :D

Widocznie nie kocha nikogo na tym forum (bo zakładam, że zdrowy nie zakłada konta i nie udziela się na forum dla psychicznie chorych :P ), ale czekaj... jestem w remisji, to chyba mnie jednak mnie kocha, tylko... ja w niego nie wierze :lol:
Poza tym, są tutaj tacy, których nie leczy ani bóg ani leki (no może z wyjątkiem benzo :P )

Tak więc taka retoryka mnie nie przekonuje, bo jest pozbawiona logiki 8)

przez Monster6 30 maja 2016, 21:50
Bo to miało byc pozbawione logiki.Abilify mnie tak porobilo ze wtdawalo mi sie to smieszne heh
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
Bezlekowo
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez Grabarz666 30 maja 2016, 22:40
Monster6 napisał(a):Bo to miało byc pozbawione logiki.Abilify mnie tak porobilo ze wtdawalo mi sie to smieszne heh

Wydaje, że arypiprazol powinien Cię tak "porobić", że takie rzeczy powinny wydawać Ci się absurdalne (bóg i takie inne ludzkie wymysły) :P

przez ladywind 31 maja 2016, 13:24
Kalebx3 napisał(a):Kasiu , teraz na Amen za wcześnie ,,,

Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.,,, :comone:

i wtedy dopiero AMEN >>>

Ale po co ja tam? żebym się w niebie znowu męczyła :P ? Co to, to nie :nono:

przez Vengence 31 maja 2016, 13:38
Tiaa leki w końcu przestaną działać, a wiara jest zawsze. :P
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Kalebx3 31 maja 2016, 13:54
Ale po co ja tam? żebym się w niebie znowu męczyła ? Co to, to nie

w Niebie nawet nie będziesz w stanie sobie wyobrazić stanu zwanego zmęczeniem .
Tam będą wciąż nowe ,a nieporównywalne w swej sile i natężeniu i głębokości święta Niepojętej Radości, z każdą chwilą tak nieprzwidywalne w nowym zachwycie euforii nieskończonej ,,, że w stringi ze szczęścicy narobisz ;) ,,, a teraz tabletka i jedziem ,,, jeszcze noc trwa ,,, jeszcze męczą uporczywe horrory nocne, jeszcze tchu brakuje i w dupę z tym wszystkim ,,, jeszcze trochę ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Grabarz666 31 maja 2016, 13:58
Vengence napisał(a):Tiaa leki w końcu przestaną działać, a wiara jest zawsze. :P

Ekstrapolacja subiektywnych odczuć na ogół społeczeństwa nie jest reprezentatywna, tym bardziej, że osobiście nie znalazłem wiarygodnych dowodów na to, że leki "w końcu przestają działać". Leki są zawsze, bóg tylko wtedy, gdy ktoś w niego wierzy, poza tym jak widać na niniejszym forum, są tutaj ludzie wierzący, a bóg im jakoś wcale nie pomaga...

przez nobody25 31 maja 2016, 14:22
Bóg nie chce aby ktokolwiek z nas chorował. To zły duch podszeptuje nam te myśli : jesteś gorszy od innych, jesteś gruby, nikt cie nie polubi, nie masz szans na pracę, nie jesteś wstanie tego zrobić. Czy tak nie jest? Problemy psychiczne zaczynają się kiedy zaczynamy w to wierzyć. Bóg natomiast, cały czas czeka na każdego z nas indywidualnie i jest w stanie nas uzdrowić, ale do tego potrzebna jest wiara, ale wiara prawdziwa, w to że jest i że jest w stanie nam pomóc. Ludzie mają bardzo mylny obraz Boga, jako tego który tylko czeka aby nas wszystkich ukarać. A tak nie jest. Bóg nas kocha miłością szaloną. Każdego z nas. Napisałem to dlatego abyście nie wrabiali w to Boga, ponieważ On nie ma z naszymi chorobami nic wspólnego. On chce żebyśmy byli zdrowi. I owszem pomimo mojej choroby, modle się, spowiadam, przystępuje do sakramentów i Bóg mi pomaga, chociażby przez to że każdego dnia żyję i się jeszcze nie zabiłem....

przez fobik123 31 maja 2016, 14:26
Czy dobrze rozkręcona paroksetyna w odpowiedniej dawce daję takie udurzenie i spokój ducha i pewność siebie jak 2-4mg klona.Czy mogę pomarzyć o pewności siebie którą mam na poziomie małej bezbronnej dziewczynki na trzeźwo, i poczucie sie gorszym od mijanych ludzi na ulicach ?
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez horr 31 maja 2016, 14:33
Grabarz666 napisał(a):Wydaje, że arypiprazol powinien Cię tak "porobić", że takie rzeczy powinny wydawać Ci się absurdalne (bóg i takie inne ludzkie wymysły) :P

Raczej odwrotnie; musiałbym się ostro porobić lekami, by Boga i takie różne inne wymysły zacząć traktować poważnie. Może na początek LSD?

Trochę nie na temat, no ale skoro przy Bogu... zawsze mnie zastanawiało.
Skoro osoba głęboko wierząca i modląca się co dzień żarliwie, bo np. męczy ją katatr - i następnego dnia katar faktycznie ustępuje - to dlaczego krzyczy: to cud, to Bóg tak sprawił, wymodliłem to.
Tymczasem osoba równie wierząca i modląca się, która np straciła kończynę - to żaden przypadek jeszcze nie odnotował sytuacji, że ręka faktycznie mu odrosła.
Why is that? Bóg nie chce się ujawniać, czy co? W takim razie po cholerę pomógł temu pierwszemu z katarem? (albo ukazuje swój wizerunek w formie chmury)
[/taka rozkmina]

przez Vengence 31 maja 2016, 14:45
Grabarz666 napisał(a):
Vengence napisał(a):Tiaa leki w końcu przestaną działać, a wiara jest zawsze. :P

Ekstrapolacja subiektywnych odczuć na ogół społeczeństwa nie jest reprezentatywna, tym bardziej, że osobiście nie znalazłem wiarygodnych dowodów na to, że leki "w końcu przestają działać". Leki są zawsze, bóg tylko wtedy, gdy ktoś w niego wierzy, poza tym jak widać na niniejszym forum, są tutaj ludzie wierzący, a bóg im jakoś wcale nie pomaga...
Jak mogłeś nie znalezc dowodów na to, że leki przestają, działać coś kiepsko szukasz, albo patrzysz na to co chcesz!, tutaj nawet na forum jest mnóstwo takich ludzi, co brali leki rok, dwa lata i nagle z dnia na dzień wracała im depresja, również tak będzie z twoja mirta, bo chyba nie wierzysz w to, że ten lek będzie działał do póznej starości, a może wierzysz!? :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg