PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez ladywind 13 maja 2016, 15:05
Czyli w ciągu dnia nie myślisz o jedzonku tylko niedługo po wzięciu tabletki? :mrgreen:

Więc jak biorę 30mg to na takiej dawce powinnam niebawem wstawać normalnie?

przez Grabarz666 13 maja 2016, 15:15
ladywind napisał(a):Czyli w ciągu dnia nie myślisz o jedzonku tylko niedługo po wzięciu tabletki? :mrgreen:

W ciągu dnia jem tyle ile jadłem przed braniem leku. Największy apetyt mam po ok 1 h od wzięcia tabletki, wtedy zdarza się (na szczęście nie zawsze :D ), że dużo jem, najchętniej słodkie i tłuste (chipsy). Tycie po mirtazapinie nie sprowadza się tylko do zwiększania apetytu, ale i zwalniania metabolizmu.

ladywind napisał(a):Więc jak biorę 30mg to na takiej dawce powinnam niebawem wstawać normalnie?

Powinnaś, ale nie jest to reguła.
Ostatnio edytowano 13 maja 2016, 15:19 przez Grabarz666, łącznie edytowano 1 raz

przez benzowiec84 13 maja 2016, 15:17
Lord Kapucyn napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):
Ashton napisał(a):U nas jest jakiś zascianek. Dlaczego nie mogę stosować selegiliny na depresję? Przecież wiele razy użytkownicy dawali w dyskusjach do zrozumienia, że nie w seratoninie leży problem, a w dopaminie. Jesteśmy w czarnej dupie.

jak nie mozesz , idziesz do prywatnego bulisz i sie leczysz , mam tego w domu od /cenzura/ , na depresje nie działa , za to libido wyjebane. nie iwem co wy macie za problem z dostępem do leków.

Prywaciarz nie zawsze gwarantuje powodzenia misji i czasami...

Znałem jednego prywaciarza, który bulił 100zł za 3 minutową wizytę (zmierzyłem stoperem), a nie można było u niego liczyć na nic więcej poza SSRI. Z kolei inny za 60zł/pół godziny wypisywał wszystko co się chciało na 3 miesiące. Ludzie i ludziska, lekarze i lekarze.

ja za 120 wypisywał wszystko . i przy okazji zawsze brałem sobie kilka pak klona :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez In_Chains_Of_DD 13 maja 2016, 16:14
Jestem tydzień na dawce 20mg paroksetyny i dzisiaj mam rekordowe mdłości, potliwość i jakąś mini-akatyzję. Nie mogę poleżeć normalnie na łóżku, ruszam się ciągle i wiercę, czuje naspeedowanie a zarazem nic mi się nie chce i bym się położył, ale kur... nie uleżę bo się wiercę.

przez ladywind 13 maja 2016, 16:30
In_Chains_Of_DD napisał(a):Jestem tydzień na dawce 20mg paroksetyny i dzisiaj mam rekordowe mdłości, potliwość i jakąś mini-akatyzję. Nie mogę poleżeć normalnie na łóżku, ruszam się ciągle i wiercę, czuje naspeedowanie a zarazem nic mi się nie chce i bym się położył, ale kur... nie uleżę bo się wiercę.

Miałam pOdobne objawy jak zwiekszylam dawkę paro na 40mg nie mogłam wylezec spokojnie i ciągle wiercenie jakbym w d..... miała owsikia jednocześnie nic mi się nie chciało. Meczylo mnie to długo bo ponad miesiąc i pomogło dolozenie mirty. Więc może pomysł nad jakimś dodatkiem

przez In_Chains_Of_DD 13 maja 2016, 16:51
Aktualnie dokładam 50mg trazodonu żeby w ogóle usnąć (bo bez trazodonu zaliczam bezsenną noc) a tak zawsze uśpię te 4-6h. Jak zarzucam w dzień cloranxen to oczywiście jak ręką odjął :lol: Liczę na to, że to przejdzie samo za parę dni, ale jak czytam Ciebie o tym miesiącu męki to sobie jakoś nie wyobrażam :x

przez bedzielepiej 14 maja 2016, 14:26
Jadę na 1,5 tabletki (30 mg) a psychiatra kazała mi brać dwie (40 mg). Kiedy mogę wejść na dawkę 2 tabletek, jeżeli 1,5 tabletek biorę dopiero od trzech dni. Podaj odpowiedź i uzasadnij.

przez Kalebx3 14 maja 2016, 14:45
Kiedy mogę wejść na dawkę 2 tabletek, jeżeli 1,5 tabletek biorę dopiero od trzech dni.

poczekaj jeszcze dotąd ,aż dawka 30 mg dobrze się rozkręci ( około 4 tygodni średnio ),,, być może tak Cie ona powygina ,skajstruje i unieczynni życiowo ,że raczej będziesz myslała bardziej o zmniejszeniu dawki niż o jej podwyższaniu . Lek wielu pomaga , to fakt , ale nie za darmo , u wielu lęki i depresja mija , ale nie mają na za wiele rzeczy ochoty i brak im energii .

U mnie to sie mniej więcej objawia tym ,że jak dziś-juz trzy godziny się zastanawiam ,czy odkurzyć dom , czy iśc kosić trawnik ,,, i w dupę jeża czas mija na nic-nie-robieniu . Odpowiednia dawka to połowa sukcesu ,,, ale c zęsto tak jest ,że co dziś jest odpowiednią dawką jutro może być dawką kosmiczną . Dlatego jak powiedział św. Damian i Kosma , psychiatria jest najtrudniejszą z dziedzin pod Słońcem ;) ;) ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Miro 14 maja 2016, 14:54
bedzielepiej napisał(a):Jadę na 1,5 tabletki (30 mg) a psychiatra kazała mi brać dwie (40 mg). Kiedy mogę wejść na dawkę 2 tabletek, jeżeli 1,5 tabletek biorę dopiero od trzech dni. Podaj odpowiedź i uzasadnij.

Dokładnie jak Kalebx3 napisał, poczekaj tydzień, dwa to będziesz mieć dosyć, ranyboskieświete 30mg na start!? :shock:

przez fobik123 14 maja 2016, 16:37
Czy ten lek dobrze rozkręcony i w wysokiej dawce 40-60mg daje taki luz i spokój jak silne benzo typu alpra czy klon?
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez In_Chains_Of_DD 14 maja 2016, 19:05
na bank nie, możesz mieć ewentualnie po nim wyj*bane na wiele rzeczy np. co myślą o Tobie inni, ale nie daje uczucia rozluźnienia psychicznego i fizycznego jak benzo (zmniejszenie napięcia mięśni, właściwości uspokajające), to inna grupa leków zupełnie

przez fobik123 14 maja 2016, 19:32
In_Chains_Of_DD, Czyli będę miał wyjebane a fobia społeczna jaka była taka będzie?
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

przez Vengence 14 maja 2016, 19:53
fobik123 napisał(a):In_Chains_Of_DD, Czyli będę miał wyjebane a fobia społeczna jaka była taka będzie?
Nie koniecznie, może ci pomóc na fobie, ja wręcz jestem pewny, że na fobie ci pomoże, ale to nie nastąpi po miesiącu, tylko to będzie trochę trwało.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez fobik123 14 maja 2016, 20:00
Vengence napisał(a):
fobik123 napisał(a):In_Chains_Of_DD, Czyli będę miał wyjebane a fobia społeczna jaka była taka będzie?
Nie koniecznie, może ci pomóc na fobie, ja wręcz jestem pewny, że na fobie ci pomoże, ale to nie nastąpi po miesiącu, tylko to będzie trochę trwało.

Pół roku :pirate: :yeah:

-- 14 maja 2016, 20:16 --

5 miesiąc biorę Anafranil i dalej sram w gacie jak widzę grupkę młodych debilów :oops:
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

Sortuj wg