PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez ladywind 02 maja 2016, 19:45
To by znaczyło dlaczego nie mam poprawy w depresji skoro biorę tak mała dawkę która mnie tylko usypia:/
U mnie bezsenność wynika z depresji i nerwicy, na 15mg mirty przesypiam noc ale mmo z tego, kiedy nic się nie poprawia w samopoczuciu a czasem mam wrażenie że jest gorzej://
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Lusesita Dolores 02 maja 2016, 19:54
ladywind, część Kasia
Co u ciebie
Jak lokatorzy
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez ladywind 02 maja 2016, 20:13
Już dawno nie mam lokatorow :) u mnie źle od jakiegoś czasu
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusesita Dolores 02 maja 2016, 20:23
ladywind, to udało się ich pozbyc:)
U mnie też zle:((((
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Kalebx3 02 maja 2016, 20:42

może i źle Kasiu , ale pomyśl jakby to było żle do kwadratu jakbys jeszcze tych lokatorów miała na grzbiecie .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Ashton 02 maja 2016, 20:47
ladywind napisał(a):To by znaczyło dlaczego nie mam poprawy w depresji skoro biorę tak mała dawkę która mnie tylko usypia:/
U mnie bezsenność wynika z depresji i nerwicy, na 15mg mirty przesypiam noc ale mmo z tego, kiedy nic się nie poprawia w samopoczuciu a czasem mam wrażenie że jest gorzej://

Dawka efektywna mirtazapiny to 30mg, a jej starszej siostry mianseryny 60mg. Mówię o dawce antydepresyjnej, a nie typowo nasennej.

przez ladywind 02 maja 2016, 21:03
Dlatego Ty Ashton i Grabarz przekonaliscie mnie i dzisiaj wezmę na noc 30mg. Dziękuje Wam za wyjaśnienie tego mechanizmu i poradę.

-- 02 maja 2016, 20:05 --

Kalebx3 napisał(a):

może i źle Kasiu , ale pomyśl jakby to było żle do kwadratu jakbys jeszcze tych lokatorów miała na grzbiecie .

Wtedy byłaby totalna zalamka i gehenna. I pomyśleć że to bliską rodzina i byli tacy wredni ehh

przez Grabarz666 02 maja 2016, 21:35
ladywind napisał(a):Dlatego Ty Ashton i Grabarz przekonaliscie mnie i dzisiaj wezmę na noc 30mg. Dziękuje Wam za wyjaśnienie tego mechanizmu i poradę.

Są pewne niuanse w neuropsychofarmakologii, o których nie powie Ci psychiatra, bo, po pierwsze, sam nie zmagał się z depresją, po drugie, bo nie siedzi pół dnia na PubMedzie ;)

przez Zielona87 02 maja 2016, 22:26
Widzę że jest tu grupa osób bardzo obeznanych w temacie. Potrzebuję rady-niebawem idę do mojego psychiatry i chciałabym mu zasugerować jakieś zmiany bo mimo że w dzien się czuję dobrze to dalej zasypiam tylko na 20 mg zolpidemu albo i więcej. Biorę 40 mg paro i 200 mg promazyny na noc. Ktoś radził dodać tritico. Co sądzicie? Jest coś jeszcze nasennego co by mogło pomóc? Bezsenność jest koszmarna. I trwa u mnie od kilku lat. Z góry dziękuję za każdą pomoc.
Nerwica lękowa

promazyna 200 mg
parogen 40mg
zolpidem 10-30mg
xannax doraźnie

przez MarioW 02 maja 2016, 22:39
Spróbować nie zaszkodzi. Ja mam umiarkowane problemy z bezsennością, od tygodnia biorę trittico i pomaga. Zasypiam szybciej, a jak się obudzę w środku nocy to potrafię usnąć jeszcze raz. Czy tobie pomoże? Nie wiadomo, ale tak jak mówiłem, trzeba spróbować. Opakowanie kosztuje 10-12zł.

przez fobik123 03 maja 2016, 10:07
Zielona87, Polecam Ci na bezsenność 30-60mg mianseryny+25-50mg tisercinu.Na mnie taki mix wieczorkiem działa skutecznie.
wenlafaksyna 300mg
mirtazapina 45mg
pregabalina 600mg
olanzapina 10mg

doraźnie:klony,alpra,baclo

fobia społeczna,nerwica natręctw,depresja

Poznam dziewczynę z Fobią Społeczną lub depresją itp :) nr gg:3948508

https://www.youtube.com/watch?v=9fuCe6W8FUE

przez Zielona87 03 maja 2016, 10:32
fobik123 napisał(a):Zielona87, Polecam Ci na bezsenność 30-60mg mianseryny+25-50mg tisercinu.Na mnie taki mix wieczorkiem działa skutecznie.

Przerabiałam juz mianseryne i tisercin. Po mianserynie przytylam strasznie a po tisercinie nastepnego dnia nie byłam w stanie wejsc po schodach. A spac i tak nie moglam:(

przez ladywind 03 maja 2016, 20:22
Grabarz666 napisał(a):
ladywind napisał(a):Dlatego Ty Ashton i Grabarz przekonaliscie mnie i dzisiaj wezmę na noc 30mg. Dziękuje Wam za wyjaśnienie tego mechanizmu i poradę.

Są pewne niuanse w neuropsychofarmakologii, o których nie powie Ci psychiatra, bo, po pierwsze, sam nie zmagał się z depresją, po drugie, bo nie siedzi pół dnia na PubMedzie ;)

Tak to prawda. Oni te choroby znajdą tylko z podręczników. I te niuanse mają ogromne znaczenie, dzisiaj mniej mam nasilona depresję i myśli s.
Zok niestety nadal męczy i nic za bardzo nie robie tylko większą część dnia spędzam na czytaniu o leczeniu lekach.

-- 03 maja 2016, 19:25 --

Grabarz666 napisał(a):

Tak to prawda. Oni te choroby znajdą tylko z podręczników. I te niuanse mają ogromne znaczenie, dzisiaj mniej mam nasilona depresję i myśli s.
Zok niestety nadal męczy i nic za bardzo nie robie tylko większą część dnia spędzam na czytaniu o leczeniu lekach.

przez Tissi 03 maja 2016, 20:56
Hej :) od dzisiaj biorę parogen... Wiem, że każdy reaguje na lek inaczej, jednak może ktoś mi odpowie na moje pytanie lub coś doradzi... Widzę jak ciężkie są początki na paroksetynie, a ja odmówiłam mojej Pani dr wzięcia L4... wiem, że przyniesienie do pracy zwolnienia od psychiatry jest równoznaczne z wypowiedzeniem. Teraz zaczynam żałować, czy serio te skutki uboczne mogą mnie tak pieprznąć nagle? Co uważacie, czy powinnam wziąć L4 i przesiedzieć dwa tygodnie w domu? Nie mam doświadczenia w braniu tego typu leków. 4 lata temu miałam przygodę ze spamilanem ale odleciałam po nim strasznie, potem brałam rok moklar i było całkiem ok. Niestety moja nerwica i lęki wróciły... Może powinnam brać parogen na noc? czy to coś zmieni?

Sortuj wg