PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez radoo9696 29 kwi 2016, 18:46
JERZY62 napisał(a):radoo9696, chleją na paro a jak Twój organizm zareaguje, nie wiadomo :bezradny:

A Ty jakie masz doswiadczenia z tym zwiazane? :)

przez JERZY62 29 kwi 2016, 18:48
radoo9696, nie, nie mam ale mój znajomy popija sobie piwko na paro.
♪♪♪

przez slawas 29 kwi 2016, 20:54
RADO9696
Ja kiedys na paro i innych nie odmawialem sobie,i czulem sie na drugi dzien spoko,nic mi nie bylo,ale od niedawna to wystarczylo ze wypilem z 3 piwa to na drugi dzien zaraz mam stany lekowe,i depresyjne,takze unikam alko,ale na trzecim dniu po tych piwkach jest juz spoko…tylko co do picia wodki to nie wiem bo nie pilem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 29 kwi 2016, 21:42
Ja mam jutro wesele koleżanki i nie wiem jak je zniose, kiedy zok mam niezaleczony, stany depresyjne i odrealnienie :bezradny:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Grabarz666 29 kwi 2016, 21:45
ladywind napisał(a):Ja mam jutro wesele koleżanki i nie wiem jak je zniose, kiedy zok mam niezaleczony, stany depresyjne i odrealnienie :bezradny:

Zarzuć połówkę klona, albo połówkę alpry :)

przez Lord Kapucyn 29 kwi 2016, 21:47
Grabarz666 napisał(a):
ladywind napisał(a):Ja mam jutro wesele koleżanki i nie wiem jak je zniose, kiedy zok mam niezaleczony, stany depresyjne i odrealnienie :bezradny:

Względnie połówkę C2H5OH, a dalej jakoś pójdzie... :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Grabarz666 29 kwi 2016, 21:53
Lord Kapucyn napisał(a):
Grabarz666 napisał(a):

Do łączenia tych dwóch nie namawiam, względnie etanol w monoterapii.
Chociaż przyznam, że ja wolę benzo niż etanol :D W moim przypadku 0.75 mg klona = 0.33 wódki :D

przez ladywind 29 kwi 2016, 22:03
Ehh kiedy ja nie mam żadnych benzo pod ręką, a alko sie tykać nie będe, bo ostatnio jak wypiłam troche wina to miałam obsesje samobójcze :?

Ja pierdziele mogłam jej odmówić ale teraz tego nie zrobie, bo bym wyszła dopiero :?

-- 29 kwi 2016, 21:10 --

Najwyzej bede siedziec i wpierniczac słodkości, wszystkie ciasta im powyjadam, inni niech sobie tanczą :smile:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Lord Kapucyn 29 kwi 2016, 22:11
Apigenina, flawon/flawonoid który występuje naturalnie m.in. w rumianku pospolitym, w bardzo dużych dawkach jest dość silnym agonistą receptora GABA-A/ miejsca benzodiazepinowego. Zrób sobie "zupę" rumiankową, wsyp do miski 20-30 torebek rumianku, zaparz i będziesz miała naturalną "benzodiazepinę". :P

-- 29 kwi 2016, o 22:16 --

Grabarz666 napisał(a):
Lord Kapucyn napisał(a):
Grabarz666 napisał(a):Zarzuć połówkę klona, albo połówkę alpry :)

Do łączenia tych dwóch nie namawiam, względnie etanol w monoterapii.
Chociaż przyznam, że ja wolę benzo niż etanol :D W moim przypadku 0.75 mg klona = 0.33 wódki :D

Hmmm, klon ma praktycznie ten sam mnożnik co alpra czyli moje 2mg to byłoby 0.88 wódki. Aj aj, tylko, że moja alpra to była SR'ka/ER'ka, a nie IR. Ciekawe jak to przeliczyć na wódkę SR. :P

Moderator/ R2 - D2

przez ladywind 29 kwi 2016, 22:30
A to nie głupi pomysł z tą zupą rumiankową. A skoro ma działanie jak benzo to dzięki za myśl :P

przez slawas 29 kwi 2016, 22:36
LADYWIND
Oj ja bym sie na weselisku pobawil,a niestety jutro do pracy :D

przez Lord Kapucyn 29 kwi 2016, 22:49
Z doświadczenia wiem, że jeżeli nie ma się pod ręką żadnych benzo, ma się nasilone objawy typu właśnie DD/DP, lęki, myśli obsesyjne, a za pasem czeka jakieś stresujące wydarzenie(np. wesele), to nie ma co wybrzydzać i trzeba się doraźnie ratować naturalnymi środkami jak melisa, kozłek lekarski/waleriana, chmiel- w wersji bezalkoholowej znaczy się szyszki po prostu, rumianek, passiflora, GABA itp. Ale tak jak wyżej nadmienił namiestnik cmentarza komunalnego lepiej nie łączyć tego typu rzeczy z alkoholem- krótko mówiąc albo anksjolityki/sedatywy albo etanol, albo albo. Hydroksyzyna czy niskie dawki neuroleptyków o profilu sedatywnym sprawdzają się w takich sytuacjach raczej kiepsko. Kiedyś musiałem pójść na przyjęcie rodzinne, a nie miałem niczego innego to z braku laku wziąłem 100mg kwetiapiny (IR). To była katastrofa. Co z tego, że mną nie telepało, jak ledwo co mogłem wysiedzieć przy tym stole i podtrzymywać konwersację, prawie bym usnął na siedząco. :D

Z kolei łączenie benzo z alkoholem definitywnie wybiła mi z głowy pewna nocna eskapada w akademiku z trzema dziewczynami (bez przygód 18+ :P ). Jak wiadomo agoniści/PAMy dla GABA-A nie wpływają najlepiej na racjonalne myślenie, zdolność podejmowania przemyślanych decyzji i działają amnestycznie- powodują niepamięć. Gdy następnego dnia obudziłem się koło 12-13 w południe 30km dalej nie wiedząc jak się tam właściwie znalazłem i dopiero po godzinie przetworzyłem i pokojarzyłem ciąg przyczynowo-skutkowy stacji drogi krzyżowej które do tego doprowadziły, doszedłem do twardej konkluzji, że łączenie GABAergików z C2H5OH to pomysł samego diabła. :P

Moderator/ R2 - D2

przez Grabarz666 29 kwi 2016, 23:15
Lord Kapucyn napisał(a):Hmmm, klon ma praktycznie ten sam mnożnik co alpra czyli moje 2mg to byłoby 0.88 wódki. Aj aj, tylko, że moja alpra to była SR'ka/ER'ka, a nie IR. Ciekawe jak to przeliczyć na wódkę SR. :P

Kiedyś zjadłem jedynkę klona, gdy dopadł mnie silny lęk wolnopłýnący, obudziłem się po 10 h i nie pamiętałem co było po 30-40 min od przyjęcia tabletki.
Natomiast kiedy po raz pierwszy w życiu zjadłem zolpidem, to było podobnie jak wyżej, tylko sen trwał 8 h. Teraz żeby tak się stało, to dawkę zolpidemu musiałbym zwiększyć jakieś 3x. Mimo, że zdecydowanie rzadko ratuję się zolpidemem, to tolerancja przez te ponad trzy lata sporo wzrosła.

Jeśli chodzi o naturalne preparaty, to specyfiki typu kozłek, melisa na silny lęk wolnopłynący, to tak jakby chciało się naje.ać Pikolo :P

przez Lord Kapucyn 29 kwi 2016, 23:19
Grabarz666 napisał(a):Jeśli chodzi o naturalne preparaty, to specyfiki typu kozłek, melisa na silny lęk wolnopłynący, to tak jakby chciało się naje.ać Pikolo

Jak się jest w desperacji i człowieka przyciśnie do muru, a się nie ma co się lubi (czyt: benzo), to trzeba lubić to co się ma, więc bywalcy spod monopolowego w razie prohibicji czy braków w asortymencie nawet tym Pikolo by się uraczyli. :D

-- 29 kwi 2016, o 23:20 --

Grabarz666 napisał(a):Natomiast kiedy po raz pierwszy w życiu zjadłem zolpidem, to było podobnie jak wyżej, tylko sen trwał 8 h. Teraz żeby tak się stało, to dawkę zolpidemu musiałbym zwiększyć jakieś 3x. Mimo, że zdecydowanie rzadko ratuję się zolpidemem, to tolerancja przez te ponad trzy lata sporo wzrosła.

Na moim przykładzie zolpidem niemal zawsze wywołuje u mnie reakcje paradoksalne, ale nie będę opisywał co i jak, bo byłyby to historie rodem z Las Vegas Parano albo Z Archiwum X. :P Po prostu trzymam się z dala od tego leku od pewnego czasu.

-- 29 kwi 2016, o 23:25 --

Prostując wątek z opowieści dziwnej treści na właściwe tory- paroksetyna... mój pierwszy SSRI i pierwszy LPD. Aż do dzisiaj mi się odbija czkawką. :P

Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg