PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez radoo9696 27 kwi 2016, 21:58
Kalebx3 napisał(a):
Słuchajcie, dzis 3 razy leciała mi krew z nosa, raz dość obficie, myślicie ze to po paro?
Prosze o odpowiedz :)

oczywiście ,że to po paro . paro rozżedza krew jak aspiryna , albo i lepiej jeszcze .
Jak masz słabą krzepliwośc krwi , a dodatkowo pojedziesz dłużej z Paro moga zdarzyc sie krwotoki .
jednak krwotoki z nosa to mały pikuś z ewentualnymi krwortokami wewnętrznymi przed którymi ostrzegał mnie lekarz .
Już dawki leku rzedu 40mg to duże ryzyko u niektórych . Musisz brać dodatkowo Cyclonamine + witaminę K Vitacon )

Generalnie nigdy nie miałem zadnego problemu z krwią i jej krzepliwoscia oczywiscie od czasu do czasu raz na pol roku , rok zdarzyl saie krwotok , ale glownie kiedy bylem chory i za mocno dmuchałem i byłem po prostu osłabiony, zreszta teraz tez jestem chory i moze za mocno dmuchłem? Ześ mnie przestraszył troche tym krwotokiem wewnetrznym chłopie :D moja doktor nic mi na ten temat nie wspominała :o

przez Grabarz666 27 kwi 2016, 22:46
Kalebx3 napisał(a): oczywiście ,że to po paro . paro rozżedza krew jak aspiryna , albo i lepiej jeszcze .
Jak masz słabą krzepliwośc krwi , a dodatkowo pojedziesz dłużej z Paro moga zdarzyc sie krwotoki .
jednak krwotoki z nosa to mały pikuś z ewentualnymi krwortokami wewnętrznymi przed którymi ostrzegał mnie lekarz .
Już dawki leku rzedu 40mg to duże ryzyko u niektórych . Musisz brać dodatkowo Cyclonamine + witaminę K Vitacon )

:silence:

przez Zielona87 27 kwi 2016, 22:49
Nie slyszalam o wplywie paro na krew.
Ja tez mam wrazene dretwienia glowy, a zwlaszcza czola. Poza tym mam straszne skurcze miesni a do tego slabosc, no i robi mi sie slabo jak wstaje. Ze snem mam mega problem i jade na zolpodemie:(
Nerwica lękowa

promazyna 200 mg
parogen 40mg
zolpidem 10-30mg
xannax doraźnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez edytka1976 28 kwi 2016, 00:39
radoo9696 napisał(a):Witajcie!
Od miesiąca biorę ParoGen 20 mg ale mimo tam 2-3 dni z dobrym samopoczuciem znów dzieje sie źle...
To znaczy znowu śpię cały czas rano nie ma mowy aby mnie dobudzić , czuje jakies dziwne uczucie zawrotów głowy, bolą mnie oczy i czuje sie jakby znowu zaczeły wracać jakies puste lęki i bóle głowy w roznych miejscach + uczucie takie drętwienia głowy, bez powodu sie denerwuje i wali mi serce
moze miesiac to troche za krótko , ale nadal doskwierały by mi te skutki uboczne? Zaczynam juz sie okropnie denerwowac ze to cos innego a nie nerwica i nie umiem sie na niczym innym skupic
Podzielcie sie ze mna swoimi doświadczeniami bo zaczynam wychodzic z siebie ;/

To dopiero początek. Uboki cię męczą. Cierpliwości

przez Kalebx3 28 kwi 2016, 08:03
Kalebx3 napisał(a):
oczywiście ,że to po paro . par
o rozżedza krew jak aspiryna , albo i lepiej jeszcze .

Grabarz666, proszę .
http://www.psychiatria.pl/artykul/leki- ... /3349.html

- jak mogłeś to przeoczyć ? :time:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Aga12345 28 kwi 2016, 08:40
slawas napisał(a):Witam AGA12345
To z pewnoscia taka reakcja organizmu na paroksetyne,ja biore tabl.na nadcisnienie i mam dobre,ale jak zaczynalem brac paro to mialem nawet 170 na 110 mimo brania lekow na nadcisnienie,wtedy nawet myslalem ze tabl.na nadcisnienie przestaly dzialac,wtedy lekarz mnie pocieszyl ze to minie,i mial racje bo po miesiacu moje cisnienie sie unormowalo,teraz biore juz paroksetyne 4 miesiac,i nie mam problemu z cisnieniem,takze moim zdaniem poczekaj te 2 tyg jeszcze :great:

Dzięki slawas za pocieszenie, chyba rzeczywiście jeszcze poczekam trochę, szkoda mi tych 2 tygodni, które już się przemęczyłam. Martwi mnie tylko to, że nie można tego ciśnienia zbić betablokerami, które mam - tak jak piszesz nawet tabletki na nadciśnienie Ci nie regulowały wtedy tego ciśnienia

przez Grabarz666 28 kwi 2016, 08:41
Kalebx3 napisał(a): Grabarz666, proszę .

- jak mogłeś to przeoczyć ? :time:

Wszystko fajnie, ale teraz napisz na jakiej podstawie przez kabel telefoniczny (czyli internet) stwierdziłeś, że te krwawienia spowodowane są właśnie przez paroksetynę.

przez JERZY62 28 kwi 2016, 10:44
Grabarz666, w życiu prawie nic nie wiadomo na 100%... wiadomo na 100% że się umrze :smile: :bezradny:
♪♪♪

przez Miro 28 kwi 2016, 12:11
Czytam własnie ulotkę, i nie widzę nic na temat wypadania włosów, a mój grzebień nie kłamie. Mam fajne włosy po ojcu, nie chciałbym ich stracić jeszcze. Czy są prócz odstawienia/zmiany leku na to jakieś sposoby? Bo na lęki to to działa w moim przypadku świetnie.

EDIT: Co do krwawienia, mnie też po paro cieknie farba zewsząd, lekarz potwierdził że to po tym ;)

przez Kalebx3 28 kwi 2016, 12:23
Kalebx3 napisał(a):
Grabarz666, proszę .

- jak mogłeś to przeoczyć ?

Wszystko fajnie, ale teraz napisz na jakiej podstawie przez kabel telefoniczny (czyli internet) stwierdziłeś, że te krwawienia spowodowane są właśnie przez paroksetynę.

-rachunek prawdopodobieństwa .
Tak to się przekomarzać możemy w nieskończoność .
Przecież to są dowody naukowe , które często sam przytaczasz , więc nie wiem czego Ci jeszcze trzeba . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Lord Kapucyn 28 kwi 2016, 12:39
Rachunek prawdopodobieństwa, brzytwa Ockhama itede są spoko, ale... Czasami można się naciąć. Przykładowo ktoś zaczyna brać lek X przy którym w skutkach ubocznych wymienia się często zaburzenia gastryczne(biegunka), a jednocześnie niczego nie świadom w tym samym czasie zaraża się wirusem grypy żołądkowej/jelitowej albo cierpi na niezdiagnozowane IBS albo zjadł nieświeżego kebaba u chytrego turka, no ale wiadomo- sraczka w pierwszej kolejności przypisywana jest lekowi X. ;)
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez ladywind 28 kwi 2016, 12:48
JERZY62 napisał(a):Grabarz666, w życiu prawie nic nie wiadomo na 100%... wiadomo na 100% że się umrze :smile: :bezradny:

Ja bym jeszcze dodała, że jedynie ona jest na tym świecie sprawiedliwa, bo dotyka każdego, niezależnie od bogactwa, zdrowia itp ;)

przez Vengence 28 kwi 2016, 13:24
ladywind napisał(a):
JERZY62 napisał(a):Grabarz666, w życiu prawie nic nie wiadomo na 100%... wiadomo na 100% że się umrze :smile: :bezradny:

Ja bym jeszcze dodała, że jedynie ona jest na tym świecie sprawiedliwa, bo dotyka każdego, niezależnie od bogactwa, zdrowia itp ;)
Sprawiedliwa!? - kiepski dobór słów. :D
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez ladywind 28 kwi 2016, 13:29
Vengence napisał(a):
ladywind napisał(a):

Sprawiedliwa!? - kiepski dobór słów. :D

Chodziło mi w tym sensie, że my cieżko chorujemy, a dużo cwaniaków, bez empatii wykorzystujących drugiego człowieka pnie się do góry, nierzadko opływa w luksusach, ich rodziny i ciotki pociotki, a i tak im dupę oklepią jak każdemu :D

Sortuj wg