PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez sebo001 13 kwi 2016, 12:00
Biorę od 3 tygodni esci i strasznie wam zazdroszczę efektów leczenia które osiagacie. Nadal bardzo słabo sypiam, mam bardzo duży lęk, nastrój odrobinę lepszy choć oczywiście myśli samobójcze nadal mi towarzyszą. Jestem od 3 tygodni na zwolnieniu lekarskim, do pracy mam wrócić za tydzień. Nie wyobrażam sobie tego.

przez cranberrries 13 kwi 2016, 12:07
Niech może ktoś napisze swoje doświadczenia z powrotem do pracy w trakcie kuracji paroksetyną :)
jak było? daliście radę? :D

przez tictac 13 kwi 2016, 13:05
Ja Wam zazdroszczę że macie do czego wracać, u mnie dziś beznadziejny dzień. Znowu palę, znowu noc zarwana , rano miałem wyjazd krótki więc ledwo z ponadludzka siła wstałem , wróciłem o 10 i pół snem spędziłem na łóżku dwie godziny, teraz czuję się średnio, znowu myśli natrętne i myślę o tym co będę robił w życiu i gdzie . Czy dam radę , czy znajdę pracę. Jakoś taki zmęczony jestem , po fajkach tylko mi serce nawala jak chcę coś porobić.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sebo001 13 kwi 2016, 13:23
Tictac przespałem tradycyjnie 2h, dopiero zażycie Afobamu o 6 uśpiło mnie na 3,5h godziny. 6mg melatoniny i depakina wieczorem nie załatwiła sprawy. Jutro wybieram się do lekarza medycy pracy w moim zakładzie pracy zapytać czy jak przekrocze 30 dni l4, podpisze mi później badania lekarskie, w moim zawodzie jest to mało prawdopodobne.

przez slawas 13 kwi 2016, 14:15
Vengence
Jak tam po komisji?

przez Vengence 13 kwi 2016, 14:19
slawas napisał(a):Vengence
Jak tam po komisji?
Nawet nie pytaj :twisted: , zjechalem lekarza i dyrektora zusu, powiedzialem, ze ich rozpierdole,chcieli policje wzywac, chcialem mu zajebac z bani, ale mi przeszlo
Lekarz orzecznik to taki /cenzura/ co rok temu wyslal mnie do pracy z myslami samobójczymi, przysla mi decyzje do domu, raczej pozytywna nie bedzie, ale bedziemy sie odwolywac spokojnie. :P
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez slawas 13 kwi 2016, 14:21
Sebo 001
Moze bys miansaryny dorzucil,do swojego zestawu?ma dodatkowo dzialanie przeciwdepresyjne,noi spal bys lepiej

przez lunatic 13 kwi 2016, 15:40
Vengence napisał(a):
Jak tam po komisji?
Nawet nie pytaj :twisted: , zjechalem lekarza i dyrektora zusu, powiedzialem, ze ich rozpierdole,chcieli policje wzywac, chcialem mu zajebac z bani, ale mi przeszlo
Lekarz orzecznik to taki /cenzura/ co rok temu wyslal mnie do pracy z myslami samobójczymi, przysla mi decyzje do domu, raczej pozytywna nie bedzie, ale bedziemy sie odwolywac spokojnie. :P

niech Ci ktos leki zmieni

przez Kajetan0 13 kwi 2016, 16:12
zdecydowanie i pewnośći siebie - tego mi brakuje

przez cranberrries 13 kwi 2016, 17:01
przed chwilę czytałem sobie gazetę i starałem się w miarę skupić. Co wychodziło tak średnio.
potem mi się przysnęło - spałem chyba z 30-40 minut.
Obudziłem się i wystraszyłem, bo nie wiedzialem, ktora godzina i czy jest noc czy dzien. Potem nie mogłem sie dlugo dobudzić.
nie wiem czy to wynik działania leku?

przez Vengence 13 kwi 2016, 17:06
lunatic napisał(a):
Vengence napisał(a):
Jak tam po komisji?

niech Ci ktos leki zmieni
No póki co biore fluo, w sumie wszystko już brałem, tylko tego leku nie wypróbowałbym istotnie długo,
ale to nie jest tak, że jestem agresywyny po prostu ten lekarz orzecznik to kawał /cenzura/, obraził mnie na miejscu i z góry wiedziałem,
że zabierze mi świadczenie, dlatego go zjechałem naprawdę ostro, potem przyszła pani wiceprezes i też jej trochę pojechałem, oczywiście w sposób taki by jej nie obrazić za nadto. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez ladywind 13 kwi 2016, 17:16
Biore od 18 marca zwiekszono dawke paro przez nawrót nerwicy. Czuję się bardzo źle, mojemu stanowi towarzyszy odrealnienie i nasilony lęk wolnopłynący. W nocy czesto się budze i miewam koszmary :roll: Czy ktoś miał podobnie i mógłby mi napisać kiedy leki się na tyle rozkręcą że zaczne czuć się lepiej??
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez HoyaBella 13 kwi 2016, 18:16
pytanie dla "bardzo długo zasiedziałych w domu" ---- :-| :-| :-| ---- macie jeszcze nadzieję, że zaczniecie "codziennie" wychodzić? macie kogoś do wychodzenia? Ja łażę wszędzie sama i jest mi strasznie :-|
mnie świat przytłacza :-| ja się na ulicy/ w miejscach publicznych czuję jakaś "zaszczuta" tym wszystkim co dookoła i tak jakby mi zaraz ktoś miał powiedzieć "idź stąd" :-| :-| :-| Tak jakbym nie pasowała już do świata :-| Biorę Hydroksyzynę na ten moment tylko i staram się "trzymać" ale kiepsko mi to idzie....

przez edytka1976 13 kwi 2016, 18:41
Vengence
Może to dziś ogólnie taki dzień do dupy.
Mnie też bierze lekkie wkur....ienie w sumie bez powodu. Głowa napieprza u mnie dziś ciepło ale co chwilę pada i parno.
Jak jadę samochodem i mam nerwa to drę paszcze z całej siły. Trochę pomaga :szukam:
Paroksetyna od sierpnia 2011 obecnie 15mg i perazin 12,5 mg doraźnie
25.09.16 odstawienie paroksetyny
27.09 16 10mg citalopram
01.10.16 20mg citalopram
Depresja mieszana.

"Przestań się zamartwiać-zacznij żyć "

Sortuj wg