PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Vengence 10 kwi 2016, 19:11
benzowiec84, Paroksetyna nie jest złym lekiem, ale jak ktoś pisze, że po paro miał najlepszy sex w życiu, to ja się boje co to było przed paro. :mrgreen:

-- 10 kwi 2016, 19:12 --

benzowiec84 napisał(a):
Vengence napisał(a):sebo001, Ja też się tragicznie czuje, fluoksetyna obniżyła mi nastrój masakrycznie i dodatkowo potężne zmęczenie, wręcz osłabienie, tak silne że prawie mdlałem dzisiaj, jak poszedłem zrobić jakieś jedzenie, najlepiej to przespać to wszystko, ale nie chcę mi się cały czas w łóżku siedzieć, życie stygnie! :P

mi fluo pogorszyła objawy depresji , brałem 7 tygodni , chujowy lek . tak samo miałem.
To pozostaje wegetacja! :time:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 10 kwi 2016, 19:12
Vengence napisał(a):benzowiec84, Paroksetyna nie jest złym lekiem, ale jak ktoś pisze, że po paro miał najlepszy sex w życiu, to ja się boje co to było przed paro. :mrgreen:

hehe . seks na paro jest cudowny , byłem na "lodzie" u tirówki przy drodze , to namachała się dziewucha a jak postawiła w końcu to orgazm podobny do szczania:)

-- 10 kwi 2016, 18:14 --

Vengence napisał(a):benzowiec84, Paroksetyna nie jest złym lekiem, ale jak ktoś pisze, że po paro miał najlepszy sex w życiu, to ja się boje co to było przed paro. :mrgreen:

-- 10 kwi 2016, 19:12 --

benzowiec84 napisał(a):
Vengence napisał(a):sebo001, Ja też się tragicznie czuje, fluoksetyna obniżyła mi nastrój masakrycznie i dodatkowo potężne zmęczenie, wręcz osłabienie, tak silne że prawie mdlałem dzisiaj, jak poszedłem zrobić jakieś jedzenie, najlepiej to przespać to wszystko, ale nie chcę mi się cały czas w łóżku siedzieć, życie stygnie! :P

mi fluo pogorszyła objawy depresji , brałem 7 tygodni , chujowy lek . tak samo miałem.
To pozostaje wegetacja! :time:

Nie . inne leki i inne specyfiki , coś co nie utrudnia życia , bo chodzi oto że SSRI pogłębiają wegetacje , szkodzą bardziej , a niech by chociaż nie szkodziły.

przez Vengence 10 kwi 2016, 19:15
benzowiec84, I to pogorszenie po fluo ci nie mija??, nawet w jakimś małym stopniu?, czy jest trochę lepiej ze skutkami ubocznymi ??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 10 kwi 2016, 19:18
Vengence napisał(a):benzowiec84, I to pogorszenie po fluo ci nie mija??, nawet w jakimś małym stopniu?, czy jest trochę lepiej ze skutkami ubocznymi ??

w 5-6 minęło , senność i zmęczenie trochę ale nic się nie chciało robić , jutro biorę ostatnią 10mg i odstawiam . tydzien jadę na 10mg , choć nie trzeba zmniejszać.
fluo oficjanie zmniejsza testosteron. dodatkowo smaczek

-- 10 kwi 2016, 18:20 --

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16517449
http://www.peaktestosterone.com/Testost ... rozac.aspx

zaniżenie testosteronu i wyjebanie proalktyny to super zabawa w apatycznego totolotka :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Ashton 10 kwi 2016, 19:22
Jak się siedzi tylko w domu i żre leki to nie dziwo, że nie działa.
Trzeba coś zacząć robić, połączyć leki z terapią, psychologiem, zacząć pracować, obracać się wśród ludzi.

No chyba, że mówimy o takiej depresji, że nie wstaje się z łóżka, nie zmienia majtek i nie myje zębów.

A seks po ssri jest chvjowy, że szkoda gadać. Z kvtasa robi się kukła. Zero czucia, trudność ze spustem. Na szczęście wzwód jest więc nie ma tragedii.
Ostatnio edytowano 10 kwi 2016, 19:27 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz

przez benzowiec84 10 kwi 2016, 19:23
całkowity testosteron - 1.71 nmol/l (8-29) lol :))) więcej kobiety mają ,

LH 1,18 mlU/ml (1-7-8.6)

FSH 4,49 (1-5-12)

wolny testosteron 6.4 ng/l norma (8.9-42)
estradiol 64.69 (99-192)
prolaktyna 342.1 (86-324)

moje wyniki po braniu SSRI .

teraz muszę clomid wpierdalać i dostinex na prolaktyne . jebać te leki .

-- 10 kwi 2016, 18:23 --

Ashton napisał(a):Jak się siedzi tylko w domu i żre leki to nie dziwo, że nie działa.
Trzeba coś zacząć robić, połączyć leki z terapią, psychologiem, zacząć pracować, obracać się wśród ludzi.

No chyba, że mówimy o takiej depresji, że nie wstaje się z łóżka, nie zmienia majtek i nie myje zębów.

pobierz dlużej SSRI to nie będziesz miał siły się podetrzeć...

przez elo 10 kwi 2016, 19:25
benzowiec84 napisał(a):mi się wydaję że nadmiar serotoniny sam w sobie prowadzi do depresji , wspomnianej anhedonii i coraz bardziej jestem przekonany że im mniej serotoniny to tym lepiej dla człowieka , bo nie traci ambicji i chęci do życia , nie jest obdarty z uczuć , SSRI się sprawdzają na lęki ale nie na depresje , na depresje to mogą pogorszyć stan . nadają się też jak ktoś przeżywa jakąs traume,ktoś mu umarł i chcę się "wyłączyć" i jest w takim stanie "zrobocenia" by wyłączyć się na jakiś czas . ciężko na nich podjąć aktywne życie , serotonina utrudnia w aktywności , jest przeciwieństwem dopaminy , nadmiar serotoniny hamuje układ nagrody , nic nam się nie chcę i wszystko "tumiwisi" filmy są płytkie , dramaty nas nie wzruszają , a oczy w lustrze są puste , znika iskra życia . na poczatku jest fajnie , wszystko ok rok ,2 , 3 , potem kończy się zapas "dopaminy" i pojawiają się zjady , brak chęci i motywacji a prolaktyny mamy tyle że możemy mleko dawać .
nie znam obecnie osób co jadą na tym długie lata i mogą powiedzieć że z perspektywy czasu , leki im pomogły . ale znam pełno osób że chcieli by znowu być w stanie z "przed leczenia"
nie mówiąć już o tym że pierdolą po hormonach . brać to gówno max rok , jak ktoś nie może sobie poradzić z emocjami , by człowieka wyłączyć w pizdu i zrobićwarzywo i tyle . depresji tym nie wyleczycie...

no to juz znasz - mi paroksetyna pomogla wygrzebac sie z depresji i moze faktycznie jeszcze sie na tym przejade w przyszlosci ale na ten moment wiele lekom zawdzieczam
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez benzowiec84 10 kwi 2016, 19:27
Ashton napisał(a):Jak się siedzi tylko w domu i żre leki to nie dziwo, że nie działa.

tyle że te leki utrudniają aktywność życiową. więc po co mam brać coś co mi przeszkadza w wyjściu z domu ?? i potem się zmuszczać do wyjscią??

-- 10 kwi 2016, 18:27 --

elo napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):mi się wydaję że nadmiar serotoniny sam w sobie prowadzi do depresji , wspomnianej anhedonii i coraz bardziej jestem przekonany że im mniej serotoniny to tym lepiej dla człowieka , bo nie traci ambicji i chęci do życia , nie jest obdarty z uczuć , SSRI się sprawdzają na lęki ale nie na depresje , na depresje to mogą pogorszyć stan . nadają się też jak ktoś przeżywa jakąs traume,ktoś mu umarł i chcę się "wyłączyć" i jest w takim stanie "zrobocenia" by wyłączyć się na jakiś czas . ciężko na nich podjąć aktywne życie , serotonina utrudnia w aktywności , jest przeciwieństwem dopaminy , nadmiar serotoniny hamuje układ nagrody , nic nam się nie chcę i wszystko "tumiwisi" filmy są płytkie , dramaty nas nie wzruszają , a oczy w lustrze są puste , znika iskra życia . na poczatku jest fajnie , wszystko ok rok ,2 , 3 , potem kończy się zapas "dopaminy" i pojawiają się zjady , brak chęci i motywacji a prolaktyny mamy tyle że możemy mleko dawać .
nie znam obecnie osób co jadą na tym długie lata i mogą powiedzieć że z perspektywy czasu , leki im pomogły . ale znam pełno osób że chcieli by znowu być w stanie z "przed leczenia"
nie mówiąć już o tym że pierdolą po hormonach . brać to gówno max rok , jak ktoś nie może sobie poradzić z emocjami , by człowieka wyłączyć w pizdu i zrobićwarzywo i tyle . depresji tym nie wyleczycie...

no to juz znasz - mi paroksetyna pomogla wygrzebac sie z depresji i moze faktycznie jeszcze sie na tym przejade w przyszlosci ale na ten moment wiele lekom zawdzieczam

3 lata super zawdzięczałem , potem apatia totalna.

-- 10 kwi 2016, 18:28 --

elo ty duzo leków bierzesz :)

-- 10 kwi 2016, 18:30 --

elo cie raczej nic nie powali , widzę że ładny arsenał masz leków to ci nie grozi raczej :) dodatkowo ty masz shize to inaczej masz , masz nadmiar dopci :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Vengence 10 kwi 2016, 19:30
elo, Rzeczywiście dużo bierzesz tego wszystkiego, jak ty się na tym czujesz powiedz?? :P

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 10 kwi 2016, 19:30
Vengence napisał(a):elo, Rzeczywiście dużo bierzesz tego wszystkiego, jak ty się na tym czujesz powiedz?? :P

elo na shize to inaczej , ma nadmiar dopci :) nic jej nie powali .

przez Vengence 10 kwi 2016, 19:32
Mi paroksetyna wyleczyła natręctwa i stany lękowe, nic nie wróciło z tego póki co, gdybym znalazł lek, który działa tak dobrze na derpresje jak paro na różne fobie i obsesje, to bym wyleczył depresje. :mrgreen:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 10 kwi 2016, 19:33
Vengence napisał(a):Mi paroksetyna wyleczyła natręctwa i stany lękowe, nic nie wróciło z tego póki co, gdybym znalazł lek, który działa tak dobrze na derpresje jak paro na różne fobie i obsesje, to bym wyleczył depresje. :mrgreen:

no bo paro jest dobre na lęki i fobie . zaś na depre nie

przez Vengence 10 kwi 2016, 19:34
benzowiec84 napisał(a):
Vengence napisał(a):elo, Rzeczywiście dużo bierzesz tego wszystkiego, jak ty się na tym czujesz powiedz?? :P

No tylko, że ten nadmiar powoduje ostry rozpierdol
w głowie.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 10 kwi 2016, 19:35
Vengence napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):

No tylko, że ten nadmiar powoduje ostry rozpierdol
w głowie.

to ja wiem.

-- 10 kwi 2016, 18:35 --

ale ja z jej arsenału brałem kiedyś na odwyku depakine to spałem 48h
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Sortuj wg