PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
254
70%

Nie
62
17%

Zaszkodziła
46
13%

Liczba głosów : 362

przez feniksx 10 kwi 2016, 13:33
Na Twoim miejscu wytrzymałbym miesiąc na 20mg... jesli nie bedzie poprawy to dopiero po miesiacu bym podnosił....
Pobudzona.... pewnie to lekka akatyzja... ja jej dostaje za kazdym razem.... jestem tak pobudzony ze na dupie usiedziec nie moge... ale po 14dniach mi mijała.... ty jesteś na tym etapie że wszystko analizujesz i bedziesz bo też tak robiłem... ale leki SSRI wkrecaja sie niestety długo... pełen efekt działania danej dawki widać po 6tygodniach.... i lekarz to powinien wiedzieć...
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez slawas 10 kwi 2016, 14:18
Nie,no dzis byla masakra z obudzeniem sie

przez sebo001 10 kwi 2016, 17:34
Vengence napisał(a):
sebo001 napisał(a): Ale ty przed lekiem, też to miałeś tak??

Tak ale po zastosowaniu esci odrealnienie bardzo się nasililo, niebo a ziemia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 10 kwi 2016, 17:44
sebo001 napisał(a):
Vengence napisał(a):
sebo001 napisał(a): Ale ty przed lekiem, też to miałeś tak??

Tak ale po zastosowaniu esci odrealnienie bardzo się nasililo, niebo a ziemia.
Poczekaj do miesiąca jak nic się nie zmieni, to
odstawiaj to w pizdu.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Kalebx3 10 kwi 2016, 17:48
odstawiaj to w pizdu.

,,, i co dalej ?

-- 10 kwi 2016, 16:48 --

odstawiaj to w pizdu.

,,, i co dalej ?
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez Vengence 10 kwi 2016, 17:51
Kalebx3 napisał(a):
odstawiaj to w pizdu.

,,, i co dalej ?

-- 10 kwi 2016, 16:48 --

odstawiaj to w pizdu.

,,, i co dalej ?
No a co ma być dalej!?, lekarz mu zmieni lek na inny, na /cenzura/ ma brać jakieś badziewie, które pogarsza jego stan. :tel:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez feniksx 10 kwi 2016, 18:23
Morfeusz92 napisał(a):Wrażenie nacpania,nieustanna sennosc ,zalety paroksety. Jesli chodzi o emocjie ,to jedyne co bedziecie czuli to zapach swoich perfum .O libido zapomnijcie ,na paro sie seksu nie da uprawiac .Na poczatku bedziecie sie czus happy,bo faktycznie pewnosc siebie wzrosnie ,ale raczej na krotko,potem bedzie ahedonia ,i brak motywacji ^^

Wiekszych bzdur jeszcze nie widziałęm... pamietaj że leka na każdego działa inaczej ;-)...
Ja na parogenie mam najlepszy seks jaki mógł być ;P brak motywacji to zalezy do czego ;P... powiem tak nie zwalaj wszystko na leki :P
a może to po prostu Twoje zwykłe lenistwo ?? :P Wrażenie naćpania ?? chyba nie wiesz o czym mówisz....

przez sebo001 10 kwi 2016, 18:25
Otóż to Vengence. We wtorek dzwonie z raportem do lekarza, ja ma wrócić do pracy a nie /cenzura/ nie kontaktować co się dzieje dookoła mnie.

przez Vengence 10 kwi 2016, 18:33
sebo001, Ja też się tragicznie czuje, fluoksetyna obniżyła mi nastrój masakrycznie i dodatkowo potężne zmęczenie, wręcz osłabienie, tak silne że prawie mdlałem dzisiaj, jak poszedłem zrobić jakieś jedzenie, najlepiej to przespać to wszystko, ale nie chcę mi się cały czas w łóżku siedzieć, życie stygnie! :P

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 10 kwi 2016, 18:37
Nie ma jakiegoś fatalnego nastroju czy ogromnych leków. Cały dzień dzisiaj goniłem i załatwiłem różne sprawy ale odrealnienie jest masakryczne.

przez elo 10 kwi 2016, 18:38
feniksx napisał(a):
Morfeusz92 napisał(a):Wrażenie nacpania,nieustanna sennosc ,zalety paroksety. Jesli chodzi o emocjie ,to jedyne co bedziecie czuli to zapach swoich perfum .O libido zapomnijcie ,na paro sie seksu nie da uprawiac .Na poczatku bedziecie sie czus happy,bo faktycznie pewnosc siebie wzrosnie ,ale raczej na krotko,potem bedzie ahedonia ,i brak motywacji ^^

Wiekszych bzdur jeszcze nie widziałęm... pamietaj że leka na każdego działa inaczej ;-)...
Ja na parogenie mam najlepszy seks jaki mógł być ;P brak motywacji to zalezy do czego ;P... powiem tak nie zwalaj wszystko na leki :P
a może to po prostu Twoje zwykłe lenistwo ?? :P Wrażenie naćpania ?? chyba nie wiesz o czym mówisz....

z libido faktycznie bywa roznie takze ma to jakis zwiazek z prawda ale z reszta zwlaszcza z tym wrazeniem nacpania w rzeczywistosci odlecial bo ja za nic nie prownalabym tego do narkotycznych stanow [ale moze po prostu zbyt malo w zyciu cpalam]
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez Ashton 10 kwi 2016, 18:40
sebo001 nie skacz tak z leku na lek. Daj mu 4-6 tygodni, to będziesz wiedział czy zadziała. Inaczej będzisz plus sobie w brodę.
Brałem esci, to dobry lek.

przez feniksx 10 kwi 2016, 18:45
nie no oczywiście elo są jakieś zaburzenia zawsze też je miałem ale jendym przechodzą innym nie.... nie można tak uogólniać jak to on zrobił, bo jakiś laik przeczyta i od razu pierdolnie ten lek....

sebo001 - u mnie parogen wkrecil sie dopiero w 3 miesiącu brania !!! trzeba mu dać czas.... też go chciałem pierdolnąć ;P a teraz żyje normalnie...
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez Vengence 10 kwi 2016, 18:50
elo napisał(a):
feniksx napisał(a):

Bzdury to ty piszesz, lek nie działa inaczej na każdego, ssri działają poprzez wychwyt zwrotny serotoniny i na każdego działają
tak samo, co najwyżej różnica jest na początku jeśli chodzi o skutki uboczne, jedni umierają a inni nie mają ich wcale,
ja miałem dobre libido, ale dojść w zasadzie nie mogłem nigdy, a o jakiejś przyjemności z sexu to w ogóle nie może być
mowy bo ssri spłycają wszystko w tym nasze uczucia i odczucia, więc skończ pierdolić, że na paro miałeś najlepszy sex w życiu, jakbyś powiedział, że po mdma albo koksie tak miałeś to bym ci uwierzył, ale nie po najsilniejszym ssri, jakim jest paroksetyna. :hide:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg