PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Kalebx3 26 mar 2016, 17:35
i chce poradzić sobie bez nich to nie mam zamiaru od razu straszyć ze to sie nie uda bo nie jestem w czyjejś głowie

mówisz ?
może masz rację ,,, więc odwołuję swój post .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez lunatic 26 mar 2016, 17:40
Kalebx3 napisał(a):
więc odwołuję swój post .

szkoda :twisted:

przez Kalebx3 26 mar 2016, 17:42
Kalebx3 napisał(a):
Cytuj:
więc odwołuję swój post .

szkoda

-nie chcę mieć nikogo na sumieniu , po prostu.
Ma lekarza prowadzącego , to niech on mu powie co w takim przypadku ma zrobić ,,, po prostu
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ashton 26 mar 2016, 18:07
tictac średnio 3 razy dziennie rzuca paro, zmniejsza /zwiększa dawkę. Miał już 1000 rad dotyczących libido i dalej nic.
Wenlafeksyna 150mg
Mirtazapina 30mg

przez tictac 26 mar 2016, 18:12
Kalebx3,
Do samobójstwa to mnie doprowadzi ten lek już nie długo, czemu każdy mi wciska ten lek na siłę ? Lek mnie wykastrowal , otepił, siedzę w domu i dalej się boje wychodzić. Nie strasz mnie samobójstwem bo mnie to nie rusza. Są inne lęki które nie powodują takich dysfunkcji seksualnych i działają przeciwlekowo i przeciwdepresyjnie. Po tym leku właśnie myśli samobojcze mi się nasilły. Jestem emocjnolanie zgaszony po tym leku, nie tylko w sferze seksualnej .

Ashton,
Tylko że lek mi nie pomaga tak jak bym chciał , więc po co mam go dalej brać? Czy wedlug Ciebie dorzucenie kolejnego leku ( który również potem trzeba odstawić )żeby załatwić sprawe z libido jest rozmwiazaniem jedynym ?

-- So mar 26, 2016 5:26 pm --

Co do lekarza to kontaktowałem się w tej sprawie i powiedział mi żeby zmniejszyć dawkę.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez Mili89 26 mar 2016, 18:44
Kochani - zycze Wam spokojnych i zdrowych Swiat bez zadnego pieprzonego leku ... z dobrym humorem, apetytem i libido dopisujacym ;)

ja nadal na 10 mg paro, lekarz powiedzial ze narazie mi nie zwiekszy...chociaz czuje, ze 20mg byloby idealne, poki co mam doraznie cwiartke xanaxu :twisted:
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez tictac 26 mar 2016, 18:49
Mili89,
Wzajemnie Wesołych Świąt , również dla wszystkich innych łącznie z Kalebx3. 8)

Kalebx3,
Ten szpital to nie taki głupi pomysł, samobójstwo na razie sobie daruję, jak bede zdecydowany to osobiście dam Ci znać :yeah:

przez horr 26 mar 2016, 22:58
tictac napisał(a):Brałem 22 dni dawke 15 mg
(...)
czemu każdy mi wciska ten lek na siłę ? Lek mnie wykastrowal , otepił, siedzę w domu i dalej się boje wychodzić
(...)
lek mi nie pomaga tak jak bym chciał , więc po co mam go dalej brać?

Pytanie, czy w ogóle zaczął już działać. Paro strasznie długo się rozkręca, w moim przypadku było to 6 tygodni. A kastracja, otępienie, wręcz pogorszenie samopoczucia mieszczą się w normie początkowych skutków ubocznych (ja pierwsze trzy tygodnie praktycznie przespałem; ledwo z łóżka wstawałem). Oczywiście to twoja decyzja, czy rzucisz, ale póki co nie dałeś sobie szansy sprawdzić, czy lek pomoże. Uboki też w końcu powinny zniknąć. Co do problemów seksualnych - pytanie, co jest w tej chwili dla ciebie ważniejsze, by poprawić swoje zdrowie, czy sobie poruchać. Poza tym nie masz pewności, czy sprawność seksualna nie wróci, owszem, może się tak zdarzyć, ale zbyt prędko by to stwierdzić. Odstawić bądź zmienić lek zdążysz zawsze - po co teraz, zamiast dać sobie jeszcze kilka tygodni?

A propos, z czystej ciekawości, czy któraś firma wypuszcza tabletki, które można dzielić na ćwiartki? 15mg to dość dziwna dawka, moim zdaniem.

przez feniksx 26 mar 2016, 23:42
Parogen się bardzo łatwo dzieli.... ma jedna kreske w poprzek a z połówki ćwiartke zrobić żaden problem....

tictac... ja tez byłem rozgoryczony i to dzieki Kalebx3 zostałem i wytrwałem na tym leku... mimo że go za 3 razem miałem serdecznie dość....
ale nie żałuje... i teraz też rozumiem, że czas czas i jeszcze raz czas.... a skakanie po dawkach też nic nie pomoze bo za każdym razem bedą skutki bo fundujesz sobie wachania serotoniny.... skok na 40mg to była kastracja dopiero... ale po pewnym czasie wrocilo wszystko do normy....
niestety mózg nasz to skomplikowana machina.... zreszta jak cały organizm... i te leki nie działają jak apap czy benzo ze po 45min masz efekt działania.... no wlasnie co dla ciebie wazniejsze jazda na recznym i ruchanie czy Twoje wlasne zdrowie ??? jak bylem z nerwicowany to wogole sex mi nie byl....

no i tak poza tym wszystkim zycze zdrowych i spokojnych swiat ;-) chodz wiem ze dla wiekszosci i dla mnie rowniez swieta to najgorszy czas.... czas kiedy nerwy wracają....

-- 26 mar 2016, 23:45 --

mi lekarz powiedzial wchodzac na 40mg ze moge odczuc powazne skutki w braku popedu i w sprawach damsko meskich.... ostrzegł mnie.... ale sugerował wejscie... to on jest moim lekarzem i sie go słucham w tamtym okresie wyzdrowienie to był mój priorytet....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez horr 27 mar 2016, 00:12
feniksx napisał(a):Parogen się bardzo łatwo dzieli.... ma jedna kreske w poprzek a z połówki ćwiartke zrobić żaden problem....

Wiem, że nie jest to problem, ale fakt, że tabletki mają tylko jedno rozcięcie o czymś jednak świadczy (o rzadkości stosowania ćwiartek w terapii - dlatego uznałem, że 15 to dziwna dawka).

przez benzowiec84 27 mar 2016, 00:23
horr napisał(a):
feniksx napisał(a):Parogen się bardzo łatwo dzieli.... ma jedna kreske w poprzek a z połówki ćwiartke zrobić żaden problem....

Wiem, że nie jest to problem, ale fakt, że tabletki mają tylko jedno rozcięcie o czymś jednak świadczy (o rzadkości stosowania ćwiartek w terapii - dlatego uznałem, że 15 to dziwna dawka).

szanowny Kalebx3 dawkuje 6.3mg paro , więc wystarczą chęci a wszystko się da :)

przez Mili89 27 mar 2016, 00:28
Tez jestem zdania by jakos przetrzymac. Pamietam, ze tez dlugo trwalo zebym czula pelny efekt. Najpierw bralam sertraline i na niej bylo mi gorzej.. Nie kombinowalam z dawkami tylko pogadalam z lekarzem, polecil paro i czekalam cierpliwie
Daj jeszcze paro czas. Nie skacz z dawek bo bedzie tak jak ktos napisal, ciagle skutki uboczne a przez to bedziesz myslal ze jest gorzej.

Co do libido to moze wroci do normy. Wolalabym poczekac z tym a najwyzej pozniej szukac jakichś wspomagaczy. Ja z popedem mialam male problemy na poczatku, chociaz wtedy powstal moj Syn wiec az tak zle nie bylo;) teraz rok biore paro i jest wszystko w jak najlepszym porzadku:)
A dzis nawet bylam w kosciele poswiecic koszyczek i nie zwialam :) taka dumna wyszlam stamtad jakbym na bungii skoczyla heh;)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez tictac 27 mar 2016, 00:35
Dziękuję wszystkim za wypowiedzi , posłucham Was i dam jeszcze czas paro, nie będę nic zmieniał, dawkę biorę 15 bo po 20 mam zawroty głowy i senność. Tabletki Rexetin, jedna tabletka ma 20 mg, latwo podzielić ja na pół by uzyskać 10 , i z drugiej połówki urypac mniej wiecej połowę czyli 4-6 mg co razem daje około 15.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez Vengence 27 mar 2016, 00:47
Wesołych świąt choć dość komicznie to brzmi. :D :pirate:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg