PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Vengence 24 mar 2016, 22:03
tictac napisał(a):Na Ciebie nie działa i nic sie nie szykuje, po prostu pytam z Ciekawości bo nie chce kiślu zrobić z mózgu, są badania ze działa w jakimś stopniu. Viagre to może brać ten kto ma zdrowy układ krwionośny a ja nie wiem czy mam. Poz tym wątpię zeby mi to pomogło na wytrysk , może jedynie na wywód. Jedynie co mi pomaga to zmniejszenie dawki i odrobina dłuższa przerwa czyli tydzień bez żadnych zabaw.
/cenzura/ pisałem ci już co może ci pomóc, imbir i żeń-szeń, oprocz tego te substancje mają działanie przeciwdepresyjne, ja jak brałem żeń-szeń i imbir to mogłem zerżnąć nawet kilka kobiet naraz, takie libido i brak zmęczenia.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 24 mar 2016, 22:14
Vengence napisał(a):
tictac napisał(a):Na Ciebie nie działa i nic sie nie szykuje, po prostu pytam z Ciekawości bo nie chce kiślu zrobić z mózgu, są badania ze działa w jakimś stopniu. Viagre to może brać ten kto ma zdrowy układ krwionośny a ja nie wiem czy mam. Poz tym wątpię zeby mi to pomogło na wytrysk , może jedynie na wywód. Jedynie co mi pomaga to zmniejszenie dawki i odrobina dłuższa przerwa czyli tydzień bez żadnych zabaw.
/cenzura/ pisałem ci już co może ci pomóc, imbir i żeń-szeń, oprocz tego te substancje mają działanie przeciwdepresyjne, ja jak brałem żeń-szeń i imbir to mogłem zerżnąć nawet kilka kobiet naraz, takie libido i brak zmęczenia.

ja mam tak zjebane libido na fluo że raczej mi naturalne substancje nie pomoga na to , ale mam wyjebane w to , przynajmniej konia tyle nie wale

-- 24 mar 2016, 21:15 --

Ashton napisał(a):mianseryna działając antagonistycznie na receptor 5ht2
zmniejsza zływ wpływ SSRI na libido.

i co z tego skoro nie działa??? biore to i libido zjebane tak samo . tyle ze ja sie tym nie przejmuje jak tictac .

przez Vengence 24 mar 2016, 22:20
Jak nie chcecie to nie próbujcie, każdy myśli, że jak coś jest naturalne to nie ma działania, /cenzura/ koka jest naturalna, a wypierdala z butów tak o :mrgreen: :twisted:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 24 mar 2016, 22:22
Vengence napisał(a):Jak nie chcecie to nie próbujcie, każdy myśli, że jak coś jest naturalne to nie ma działania, /cenzura/ koka jest naturalna, a wypierdala z butów tak o :mrgreen: :twisted:

maryska tez jest natura:) i mak :) ja nie proboje bo nie chce tyle konia walić :)

-- 24 mar 2016, 21:23 --

ps : nie wiedzialem ze koka to natura
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Ashton 24 mar 2016, 22:30
Ogólnie przy pierwszym leku parę lat temu też przejmowałem się libido, orgazmem. Teraz mam wyjebane, bo co człowiekowi po libido jak z deprechą czy znerwicowany to nie może wyrwać żadnej dupy chyba, że na roksie za 150 PLN.

Biorę żeń szeń z Olimpa, biorę Mianseryne i jestem mniej wykastrowany niż kiedyś po escitalopramie.
Wenlafeksyna 75mg
Mirtazapina 30mg

przez Lord Kapucyn 24 mar 2016, 22:33

Krasnodrzew pospolity, albo krzew kokainowy, o, tak ładnie się ta roślinka nazywa.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez benzowiec84 24 mar 2016, 23:04
Ashton napisał(a):Ogólnie przy pierwszym leku parę lat temu też przejmowałem się libido, orgazmem. Teraz mam wyjebane, bo co człowiekowi po libido jak z deprechą czy znerwicowany to nie może wyrwać żadnej dupy chyba, że na roksie za 150 PLN.

Biorę żeń szeń z Olimpa, biorę Mianseryne i jestem mniej wykastrowany niż kiedyś po escitalopramie.

dokladnie , dlatego ja mam wyjebane w to.

-- 24 mar 2016, 22:05 --

Lord Kapucyn napisał(a):

Krasnodrzew pospolity, albo krzew kokainowy, o, tak ładnie się ta roślinka nazywa.

wiem wlasnie dopiero czytałem o tym :) ale nie wiedziałem

przez tictac 25 mar 2016, 12:32
Jeśli paro nie zadziała , bo na razie mam takie same lęki i problemy z wychodzeniem z domu jak przed braniem, tzn boje sie objawow somatycznych ze strony ukladu moczowego i pokarmowego ( paro tylko zniwelowalo ataki paniki ) to jaki lek polecacie głównie na lęki i fobie społeczną ? Czy chodzi ktoś na terapię , czy ma to sens ? Znacie może jakieś książki o nerwicy które mogą pomóc znieść blokady ? Bo widzę że moj przypadek samymi lekami sie nie wyleczy.

-- Pt mar 25, 2016 5:35 pm --

Jaki polecacie lek rozkurczowy na bóle brzucha ? Bo paro mi uspokoilo serce fajnie , wyciszylo nawet ale mam problem jescze z stresem i takim ciaglym napieciem i lekkim lękiem przed wychodzeniem z domu . Mam spazmoline od lekarza rodzinnego na bóle somatyczne żołądka ale nie wiem czy można łączyć i na ile to może pomóc ? Chciałem wyjś na rodzinne spotkanie ale stresuje się biegunka lub parciem na pęcherz.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez oliwkazp 25 mar 2016, 21:07
Ja nie rozumiem, brałam kiedyś Rexetin i skutki uboczne nie były aż tak nasilone jak teraz przy Parogenie. Jestem drugi dzień dopiero i to połowę dawki bo zaledwie 10mg i już dziękuję. Nigdy się tak źle nie czułam po żadnych antydepresantach. A miałam różne jazdy....

przez tictac 26 mar 2016, 16:24
Kto z Was zrezygnował z przyjmowania paroksetyny po kilku tygodniach przyjmowania ? Mam dość tego syfu dla kastratòw. Brałem 22 dni dawke 15 mg jak odstawić to ?
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez Kalebx3 26 mar 2016, 17:08
Brałem 22 dni dawke 15 mg jak odstawić to ?

przecież obecnie bez paro grozi Ci samobójstwo,,, obecnie .
Równanie jest proste, jak chcesz to odstawić , musisz się zacząć leczyć czyms , innym , najlepiej mocniejszym .
A o seksie na razie zapomnij .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez lunatic 26 mar 2016, 17:23
tictac napisał(a):Kto z Was zrezygnował z przyjmowania paroksetyny po kilku tygodniach przyjmowania ? Mam dość tego syfu dla kastratòw. Brałem 22 dni dawke 15 mg jak odstawić to ?

po tak krótkim czasie w sumie możnaby od razu, a jak nie to zmniejszac co kilka dni o 5 mg, chyba ze wezmiesz do siebie słowa o samobójstwie to moze byc faktycznie problem, bo siła ludzkiej sugestii jest bardzo duza

przez Kalebx3 26 mar 2016, 17:26
bo siła ludzkiej sugestii jest bardzo duza

poczytaj sobie lunatic, Kolegi posty , to zapewniam Ci ę ,że nie tu ma nawet cienia sugestii .
Jemu by sie szpital raczej obecnie przydał ,,, a nie myślenie , rzucić , zwiekszyć ,zmniejszyć , zamienić ,,, mota sie okrutnie co nie wpływa pozytywnie na leczenie .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez lunatic 26 mar 2016, 17:32
nie zajmuje się analizą czyjegoś stanu psychicznego na podstawie napisanych postów, jak ktoś czuje ze leki mu nie pomagają tylko szkodzą i chce poradzić sobie bez nich to nie mam zamiaru od razu straszyć ze to sie nie uda bo nie jestem w czyjejś głowie

Sortuj wg