PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez AtroposIsDead 24 mar 2016, 14:24
sebo001, kurczę, a ja dziś będę błagał psychiatrę, żeby spróbować czegoś innego :>
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

przez Vengence 24 mar 2016, 15:34
AtroposIsDead napisał(a):sebo001, kurczę, a ja dziś będę błagał psychiatrę, żeby spróbować czegoś innego :>
Czego np: ??
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez tictac 24 mar 2016, 19:08
Ja żre dalej paro w dawce 15 mg m, dziś jakoś 18 dzień i ruszyłem się w końcu z domu, serce jakoś ogarnąłem ale mam jeszcze lęki miedzy ludźmi odnośnie żołądka , a w szczególności lęki zwiazane - powiem tu wprot , że zachce mi się szczać i zrobię w portki. Głupie ale niestety tak jest, juz w sklepie mnie cisło trochę ale dałem radę. Jest odrobine lepiej, bo uboki z przed kilku dni przechodzą i nie boli mnie głowa, z tym ze pale papierosy więc nie wiem ile to pomogło a ile po prostu paro powoli sie rozkreca . Jedyne co sie pojawilo ostatnio nowego to brak snu w nocy, mam plytki przerywany sen i generalnie w ogole sie nie wyspalem dzis. Jedno jest pewne, dwa tygodnie siedzenia w domu zabiło moje jakiekolwiek dobre przyzwyczajenia społeczne i wyjście teraz nawet na 10 min do sklepu jest koszmarem .
Walczymy dalej, mam nadzieję , ze bedzie lepiej ale tylko z twardymi jajami da sie cos zmienic. Siedzenie w domu zabija.Pozdrawiam
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sebo001 24 mar 2016, 19:11
Dwa tygodnie w ogóle nie wychodziłeś z domu ? Czy komuś Paro pomogła na derealizacje?

przez benzowiec84 24 mar 2016, 19:14
tictac napisał(a):Ja żre dalej paro w dawce 15 mg m, dziś jakoś 18 dzień i ruszyłem się w końcu z domu, serce jakoś ogarnąłem ale mam jeszcze lęki miedzy ludźmi odnośnie żołądka , a w szczególności lęki zwiazane - powiem tu wprot , że zachce mi się szczać i zrobię w portki. Głupie ale niestety tak jest, juz w sklepie mnie cisło trochę ale dałem radę. Jest odrobine lepiej, bo uboki z przed kilku dni przechodzą i nie boli mnie głowa, z tym ze pale papierosy więc nie wiem ile to pomogło a ile po prostu paro powoli sie rozkreca . Jedyne co sie pojawilo ostatnio nowego to brak snu w nocy, mam plytki przerywany sen i generalnie w ogole sie nie wyspalem dzis. Jedno jest pewne, dwa tygodnie siedzenia w domu zabiło moje jakiekolwiek dobre przyzwyczajenia społeczne i wyjście teraz nawet na 10 min do sklepu jest koszmarem .
Walczymy dalej, mam nadzieję , ze bedzie lepiej ale tylko z twardymi jajami da sie cos zmienic. Siedzenie w domu zabija.Pozdrawiam

2 tyg ? ja 3 lata siedze w domu

-- 24 mar 2016, 18:21 --

sebo001 napisał(a):Dwa tygodnie w ogóle nie wychodziłeś z domu ? Czy komuś Paro pomogła na derealizacje?

ja w ogole nei wychodzę , nawet ze smieciami, do sklepu itp

-- 24 mar 2016, 18:22 --

ale nei wiem czemu
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez sebo001 24 mar 2016, 19:23
Dlaczego ? Do lekarza też nie chodzisz ?

przez Vengence 24 mar 2016, 19:27
sebo001 napisał(a):Dlaczego ? Do lekarza też nie chodzisz ?
Hehe lekarz do niego przyjeżdża na wizytę. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez tictac 24 mar 2016, 19:41
sebo001 napisał(a):Dwa tygodnie w ogóle nie wychodziłeś z domu ? Czy komuś Paro pomogła na derealizacje?

ja w ogole nei wychodzę , nawet ze smieciami, do sklepu itp

-- 24 mar 2016, 18:22 --

ale nei wiem czemu

Bez urazy i całym szacunkiem do Ciebie bo bardzo Cię lubię ale ja bym chyba się załamał jak bym tyle nie wychodzil wcale z domu. Co z rodziną, kolegami, kasą ? Nie da się moim zdaniem tego ogarnąć siedząc w domu. Ja mam za duże sumienie przejmuje sie wszystkimi do okoła nie umiał bym tak. Muszę walczyć albo nie wiem co zrobię , wjebie się w benzo pewnie i potem szpital bo nie zabije się , szkoda mi bliskich. Troche jestem nakrecony po tym dniu, jakoś tak nie miło , przed wczoraj jeszcze spałem a dzis mnie trzesie nie moge usiedziec na dupie. Może za dużo mam na głowie, bo musze pewne miejsca odwiedzić i to mnie bardzo sresuje. Co mogę oprócz benzo wziąć na uspokojenie, mianseryne może ? Może by od razu załatwiła problemy ze snem. Bo jestem rozdygotany trochę tym wszystkim , jak królik na białej mące.

przez JERZY62 24 mar 2016, 20:49
tictac napisał(a): że zachce mi się szczać i zrobię w portki

Ja mam kolegę który bardzo się bał/boi że się zesra w portki.
A ja mam znowu pęcherz nadreaktywny i często muszę sikać... niewiele tego moczu jest ale często muszę sikać... no i idź tu na miasto i gdzie się tu wysikać... a przy stresie to się jeszcze częściej chce sikać. Na mieście to już mam takie opracowane punkty gdzie mogę się jako tako wysikać. Nie boję się że zleje się w gacie ale to częste sikanie cholernie mnie męczy.
♪♪♪

przez benzowiec84 24 mar 2016, 21:09
JERZY62 napisał(a):
tictac napisał(a): że zachce mi się szczać i zrobię w portki

Ja mam kolegę który bardzo się bał/boi że się zesra w portki.
A ja mam znowu pęcherz nadreaktywny i często muszę sikać... niewiele tego moczu jest ale często muszę sikać... no i idź tu na miasto i gdzie się tu wysikać... a przy stresie to się jeszcze częściej chce sikać. Na mieście to już mam takie opracowane punkty gdzie mogę się jako tako wysikać. Nie boję się że zleje się w gacie ale to częste sikanie cholernie mnie męczy.

może masz chorą prostate :) ja też zauważyłem że często sikam , ale nigdy sie nei zastanawiałem jak to będzie na mieście , nie jestem kobietą to zawsze szło się w jakiś róg , czesto oddaje mocz :D

przez tictac 24 mar 2016, 21:17
Ja nie sikam często , w domu jest okey, nawet rzadziej chodze z tymi sprawami do wc, tak samo jest mniej biegubek i serce spokojniejsze , ale tylko w domu, wychodze to automat się włącza i juz myśle o sikaniu albo biegunce. U mnie cala nerwica sie zaczela od biegunek. A moze z innej beczki, jest szansa, ze po 30-40 dniach brania paro mi sie libido unormuje ? Bo nie jestem gotowy brać minseryny na razie , po ktorej znowu bede chodził zaspany albo przytyje w opór. Bo na razie to sprawy z Tym zwiazane leżą , dno totalne. Generalnie czy jest szansa ze organizm sie sam jakos z tym pozbiera ?

przez benzowiec84 24 mar 2016, 21:20
tictac napisał(a):Ja nie sikam często , w domu jest okey, nawet rzadziej chodze z tymi sprawami do wc, tak samo jest mniej biegubek i serce spokojniejsze , ale tylko w domu, wychodze to automat się włącza i juz myśle o sikaniu albo biegunce. U mnie cala nerwica sie zaczela od biegunek. A moze z innej beczki, jest szansa, ze po 30-40 dniach brania paro mi sie libido unormuje ? Bo nie jestem gotowy brać minseryny na razie , po ktorej znowu bede chodził zaspany albo przytyje w opór. Bo na razie to sprawy z Tym zwiazane leżą , dno totalne. Generalnie czy jest szansa ze organizm sie sam jakos z tym pozbiera ?

-- Cz mar 24, 2016 8:18 pm --

Ja nie sikam często , w domu jest okey, nawet rzadziej chodze z tymi sprawami do wc, tak samo jest mniej biegubek i serce spokojniejsze , ale tylko w domu, wychodze to automat się włącza i juz myśle o sikaniu albo biegunce. U mnie cala nerwica sie zaczela od biegunek. A moze z innej beczki, jest szansa, ze po 30-40 dniach brania paro mi sie libido unormuje ? Bo nie jestem gotowy brać minseryny na razie , po ktorej znowu bede chodził zaspany albo przytyje w opór. Bo na razie to sprawy z Tym zwiazane leżą , dno totalne. Generalnie czy jest szansa ze organizm sie sam jakos z tym pozbiera ?

a co szykuje sie ruchanie za 30-40 dni ?:PP hehe , lepiej jak szykuję się ruchanie to viagre zarzuć :)

ps: miansryna nie działa na libido . jest neutralna biorę ją do fluoksetyny i jestem wykastrowany jak kot u weterynarza.

przez tictac 24 mar 2016, 21:25
Na Ciebie nie działa i nic sie nie szykuje, po prostu pytam z Ciekawości bo nie chce kiślu zrobić z mózgu, są badania ze działa w jakimś stopniu. Viagre to może brać ten kto ma zdrowy układ krwionośny a ja nie wiem czy mam. Poz tym wątpię zeby mi to pomogło na wytrysk , może jedynie na wywód. Jedynie co mi pomaga to zmniejszenie dawki i odrobina dłuższa przerwa czyli tydzień bez żadnych zabaw.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez Ashton 24 mar 2016, 21:35
mianseryna działając antagonistycznie na receptor 5ht2
zmniejsza zływ wpływ SSRI na libido.
Wenlafeksyna 150mg
Mirtazapina 30mg

Sortuj wg