PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez tictac 19 mar 2016, 19:52
No i nie wiem co robić , każdy ma inne zdanie i inne leki proponuje, z jednej strony czuję się troche lepiej po tym paro, może jeszcze tego nie widzę bo nie wystawiam się na większy stres , ale czuje się normalnie po nim ( chyba lepiej niż przed) .Ciekawi mnie czy na dawce 20 mg to się jeszcze bardziej rozkręci i zostanie pewność siebie i spokoj w duszy, czy będę ziewal i marudzil albo spal co 2 h. Ciężko powiedzieć. Może dam jescze szanse temu leku skoro , mówicie żeby nie przerywać leczenia. Mianseryne ewentualnie bym dołożył, żadnych viagr nie bede brał , ani kombinowal z suplememtami , im mniej leków tym lepiej, za słaby psychicznie jestem i nie mam badań żeby tak brać co popadnie. Dzięki za odpowiedzi wszystkim . Miło jest Was mieć.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez on23 19 mar 2016, 20:40
Możliwe jest przyjmowanie xetanor 20mg rano. perazin 100 mg na noc i rispolept 1mg ?
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

przez feniksx 19 mar 2016, 21:25
Biorę 3lata z przerwami....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tictac 19 mar 2016, 22:31
Ja dam czas jeszcze paro , może się rozkręci na tyle że seks nie będzie taki ważny i zacznę się cieszyć życiem i innymi rzeczami. Zobaczymy jak będzie ze snem.

przez Grabarz666 19 mar 2016, 23:06
Nie bierz pod uwagę żadnych johimbin, DHEA, czy sildenafilów, czy nie wiadomo czego jeszcze, Dorzuć chociaż 10 mg mianseryny, to najlepsze a z możliwości niwelowania skutków ubocznych po SSRI, dotyczących głównie obniżania libido.

przez tictac 20 mar 2016, 10:41
A czy mogę obniżyć dawkę do minimum ? Brałem 5dni 10mg, potem 9 dni 15 mg i wczoraj 20 mg . Czyli razem 15 dni , dzis jest 16 dzień , chciałbym obniżać dawkę o tyle żeby chociaż osiągnąć orgazm. Zastanawiam się jak szybko schodzić z tego leku. Nie wiem czy uda mi się wizytę zrealizować u psychiatry przed świętami. Może dziś wezmę 10 mg a jutro 5 mg ? Czy będę miał już skutki odstawienne ?

przez feniksx 20 mar 2016, 12:33
nie polecałbym... bo wszystkie leki głupie myśli mogą wrócić, poza tym spowodujesz kolejne wachania serotoniny w organizmie, a jak widać dopiero się stabilizuje i masz pierwsze objawy spokoju... i podpinam się pod kolegami wytrzymaj, bo jak wroca Ci objawy nerwicowe to po co Ci sprawnosc fizyczna jak ze stresu do kobiety sie nie zblizysz lub Ci i tak nie stanie...
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez Kalebx3 20 mar 2016, 13:43
Ciekawi mnie czy na dawce 20 mg to się jeszcze bardziej rozkręci i zostanie pewność siebie i spokoj w duszy, czy będę ziewal i marudzil albo spal co 2 h. Ciężko powiedzieć. Może dam jescze szanse temu leku skoro , mówicie żeby nie przerywać leczenia. Mianseryne ewentualnie bym dołożył,

,,, po nianserynie to sobie ewentualnie poziewasz i ewentualnie pojesz .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez tictac 20 mar 2016, 13:57
Ziewanie to już mam zapewnione , dziś wziąłem mniejszą dawkę jak na razie żadnych zmian, ale chyba wskocze na 20 z powrotem i spróbuje w końcu ruszyć z domu , bo nic praktycznie nie robię, faszeruje się dwa tyg, nie mam ochoty na nic, byle wstać, zjeść i czekać aż bedzie wieczór. Bardzo się rozleniwilem, wszystko jest mi takie obojetne , caly czas myślę i się przejmuje , ale nie mam motywacji. Rano jak się obudze to nawet mi sie nie chce oczy otworzyć, od razu myślę o libido i całym swoim życiu. Pasuje mi iść na badania ale nie mogę się zebrać, w sumie to mi się nawet nie chce przygotować posilku. Okropnie się rozleniwilem przez te dwa tyg. Czy ktoś ma podobna zamule ? Bo czuje sie spokojniejszy, ale wypruty z emocji.

przez Vengence 20 mar 2016, 13:59
tictac napisał(a):Ziewanie to już mam zapewnione , dziś wziąłem mniejszą dawkę jak na razie żadnych zmian, ale chyba wskocze na 20 z powrotem i spróbuje w końcu ruszyć z domu , bo nic praktycznie nie robię, faszeruje się dwa tyg, nie mam ochoty na nic, byle wstać, zjeść i czekać aż bedzie wieczór. Bardzo się rozleniwilem, wszystko jest mi takie obojetne , caly czas myślę i się przejmuje , ale nie mam motywacji. Rano jak się obudze to nawet mi sie nie chce oczy otworzyć, od razu myślę o libido i całym swoim życiu. Pasuje mi iść na badania ale nie mogę się zebrać, w sumie to mi się nawet nie chce przygotować posilku. Okropnie się rozleniwilem przez te dwa tyg. Czy ktoś ma podobna zamule ? Bo czuje sie spokojniejszy, ale wypruty z emocji.

Raczej nie licz na to, że po paroksetynie będzie coś ci się chciało robić, ten lek zamula takie jest jego działanie.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez JERZY62 20 mar 2016, 14:46
tictac, ja nie biorę paro a też mam podobnie.
♪♪♪

przez feniksx 20 mar 2016, 14:57
ja biore paro i jest ok.... ale początki też takie miałem...
na początku trzeba mieć dużo silnej woli i samozaparcia....
tictac.... od tego że jedną tabletke weźmiesz z mniejszą dawka od razu Ci wszystko nie wróci....
ty widze spodziewasz sie takich efektów jak na ketonalu ze za 40minut osiaga apogeum i czujesz sie lepiej albo gorzej...
jesli sie nasycasz parotekstyna to i zmniejsze dawki mozesz odczuc dopiero za 2-3dni od brania mniejszej.... ja czasem zapomne już o tabletce i nic sie nie dzieje....

mógłby ktoś spojrzeć w temat o Trittico dodałem coś i potrzebowałbym odpowiedzi...
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez tictac 20 mar 2016, 15:34
To może inaczej, ile muszę pobrać, żeby pełne dzialanie leku poczuć ? Dziś co prawda wziąłem mniejszą dawkę, ale jutro od nowa chce przejść na 20 mg i już zostać na takiej dawce , poczekać aż ten lek się rozkręci i spróbować jak sobie będę radził w kontaktach między ludzkich. Nie powiem bo czuje sie spokojniejszy po tym leku , przestałem mieć jakoś ataki paniki ( chociaż na razie nie wystawiam się na stres i spotkania z ludźmi). Inne uboki już prawie minęły nawet suchość w ustach przechodzi i ziewanie . Jak już tyle przetrwalem to wypada dobrze sprawdzic lek zanim zaczne cos zmieniać.

przez Grabarz666 20 mar 2016, 15:35
Kalebx3 napisał(a): ,,, po nianserynie to sobie ewentualnie poziewasz i ewentualnie pojesz .

Mianseryna to lek przeciwdepresyjny, a nie tylko "naziewanny i stosowany w anoreksji".
Brałeś, czy tworzysz nową psychofarmakologię?

Do poczytania, dla zainteresowanych oczywiście:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3756120/pdf/pge27.pdf

Sortuj wg