PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Vengence 15 mar 2016, 14:19
tictac napisał(a):Dziś jakiś dziwny dzień. Jak czegoś nie potrafię zrobić lub coś mi nie wychodzi od razu się dre, denerwuje jestem wręcz chamski, pobudzony ( jak po kofeinie ) - bez kija nie podchodź.
W miejscu też nie mogę usiedzieć.
Poza tym bezsenność się załączyła i od 21 do 3 rano męczyłem się na łóżku z boku na bok - libido dalej leży dosłownie na kolanach.
Oj chyba pożegnamy się z paroksetynką :papa: bo już mnie to wszystko wk*rwia.
Może wcześniej nie miałeś odwagi się wydrzeć i ukrywałeś te emocje a paro je wyzwala, ten lek jest konkretny jeśli idzie o śmiałość i pewność siebie, zajebisty na randki, szkoda, że doraznie tak nie działa. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez monapayne 15 mar 2016, 17:24
No, takie objawy jak opisuje tictac to chyba trochę utrudniające porządna randkę.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez JERZY62 15 mar 2016, 17:42
Vengence, takie objawy to nie dobroczynne działanie paro, to bardziej wskazuje na akatyzje Objaw uboczny działania paro na początku brania.
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tictac 15 mar 2016, 17:54
Paro nieźle już blokuje ataki paniki, a ja się dziś przekonalem w jak koszmarnym jestem stanie jeśli chodzi o załatwienie czegoś w stresie między ludźmi. Sprawa blacha, a mój lęk był tak ogromny jak bym szedł na operacje serca. To uswiadamia tylko co się dzieje jak przy depresji i nerwicy lękowej z napadami paniki siedzi się z dala od ludzi w domu dzień w dzień. Nic dobrego z tego nie wynika, co więcej widzę jakie bariery już tworzę w głowie tam gdzie kiedyś był lekki stresik teraz jest potężny lęk i próba ucieczki. Mimo wszystko takie przeżycia dają motywacje.Obyło się bez benzo i palpitacji serca , ataków paniki było trzy ale poradzilem sobie. Czasem mi się wydaje, ze dostane z tego strachu zawału i tak umre przy jakiejś kolejce w biedronce. Szukam dobrego kierowcy z południa Polski.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez Vengence 15 mar 2016, 17:59
monapayne napisał(a):No, takie objawy jak opisuje tictac to chyba trochę utrudniające porządna randkę.
No z pewnością tak jest jak mówisz, ale ja nigdzie nie napisałem, źe ma iść na randkę w tym stanie, poza tym z czasem nerwowość przejdzie i zostanie pewność siebie.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 15 mar 2016, 19:20
Vengence napisał(a):
monapayne napisał(a):No, takie objawy jak opisuje tictac to chyba trochę utrudniające porządna randkę.
No z pewnością tak jest jak mówisz, ale ja nigdzie nie napisałem, źe ma iść na randkę w tym stanie, poza tym z czasem nerwowość przejdzie i zostanie pewność siebie.

ale pała nie stanie , miałem na paro ,gadatliwość,pewnośc siebie i dużo koleżanek , mogłem uprawiać sex a tego nie robiłem bo mi nie zależało na tym , dziewczyny były chętne bo byłem pewny siebie,sympatyczny,witalny,gadatliwy,uśmiechnięty i ogolnie zajebisty , a jak juz się zbliżalismy to ja rezygnowałem , nie chciałem sexu bo mi się nie chciało i też ze strachu że mi nie stanie .
Także dziewczyn się dużo kreciło ale nici z tego były . teraz jestem przeciwieństwem siebie z tamtego okresu i nikt się koło mnie nie kręci . a z pałą to po tej fluo boję się że mi się coś na stałe zjebie w prąciu. :)

przez tictac 15 mar 2016, 19:27
No to jest ta wada paro , ale przynajmniej byłeś przez jakiś czas kimś więcej niż zamkniętym w sobie czy wystraszonym facetem ( bez urazy oczywiście) . Siedzenie w domu zabija , a w łóżku to już jest koszmar.

przez benzowiec84 15 mar 2016, 19:27
tictac napisał(a): dziś przekonalem w jak koszmarnym jestem stanie jeśli chodzi o załatwienie czegoś w stresie między ludźmi. Sprawa blacha, a mój lęk był tak ogromny jak bym szedł na operacje serca. To uswiadamia tylko co się dzieje jak przy depresji i nerwicy lękowej z napadami paniki siedzi się z dala od ludzi w domu dzień w dzień. Nic dobrego z tego nie wynika, co więcej widzę jakie bariery już tworzę w głowie tam gdzie kiedyś był lekki stresik teraz jest potężny lęk i próba ucieczki.

tak samo mam , siedzę w domu i nic dobrego z tego nie wynika , jestem zestresowany jak jestem na dworzu , tworzę też bariery w głowie sobie i ewakuuje się.

-- 15 mar 2016, 18:28 --

tictac napisał(a):No to jest ta wada paro , ale przynajmniej byłeś przez jakiś czas kimś więcej niż zamkniętym w sobie czy wystraszonym facetem ( bez urazy oczywiście) . Siedzenie w domu zabija , a w łóżku to już jest koszmar.

no byłem . ale teraz długo jestem przeciwieństwiem siebie z tamtego okresu . siedzę w domu i to mnie wyniszcza , w 4 scianach,

-- 15 mar 2016, 18:29 --

ogolnie mam tez objawy strasznego zmęczenie i niechęci do wszystkiego nawet jak nie mam lęku , przypadek beznadziejny

ps: zaraz wpierdalam baclofen , bo nei chce mi się smutów pisać i rozmyślać , (ucieczka) wczoraj też jadłem będzie 2 dzien pod rząd , jebać smuty

przez tictac 15 mar 2016, 19:34
Wydaje mi sie, że same leki nie pomogą na wszystko. Jak sie do ludzi nie wyjedzie nie zacznie obcować z "życiem"'w sklepie, urzędzie, szkole, pracy , rodziniee to wszystko będzie wydawać sie trudne i nie do pokononia. Jak ja zazdroszczę zdrowym ludziom, którzy spokojnie mogą posiedzieć ze znajomymi w knajpie czy plenerze lub pogadać na luzie w kolejce w sklepie czy w autobusie. Przynajmniej w jakimś aspekcie seks schodzi na dalszy plan w takim układzie życia.

Ja mam ochote na benzo ( odreagowanie po ciezkim dniu i na spanie bo noc zawalona ostatnia) ale może zjem cos dobrego puki nie zygam mdlosciami.

przez benzowiec84 15 mar 2016, 19:37
Śni mi się co noc ,że cały świat został zniszczony ,a w koło sterty padliny , mięsa, ludzkich kości i prochu , niestety ten piękny sen się kończy i zaczyna się koszmar zwany - życiem.

-- 15 mar 2016, 18:38 --

tictac napisał(a):Wydaje mi sie, że same leki nie pomogą na wszystko. Jak sie do ludzi nie wyjedzie nie zacznie obcować z "życiem"'w sklepie, urzędzie, szkole, pracy , rodziniee to wszystko będzie wydawać sie trudne i nie do pokononia. Jak ja zazdroszczę zdrowym ludziom, którzy spokojnie mogą posiedzieć ze znajomymi w knajpie czy plenerze lub pogadać na luzie w kolejce w sklepie czy w autobusie. Przynajmniej w jakimś aspekcie seks schodzi na dalszy plan w takim układzie życia.

Ja mam ochote na benzo ( odreagowanie po ciezkim dniu i na spanie bo noc zawalona ostatnia) ale może zjem cos dobrego puki nie zygam mdlosciami.

no ja też zazdroszcze , to prawda wtedy sexu może nie być , człowiek żyje sobie jakoś

przez tictac 15 mar 2016, 19:39
Ja jestem tak przerażony nastepnym dniem ze nie wiem naawet co mi sie sni.

przez benzowiec84 15 mar 2016, 19:40
nie wiem jak sobie poradzić

-- 15 mar 2016, 18:41 --

nawet jak rodzina przychodzi do domu z dziecmi to ja siedze zamkniety w pokoju i rozkminiam co oni o mnie myślą
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez tictac 15 mar 2016, 19:49
A ile masz lat i jak długo to trwa i mieszkasz na wsi czy w mieście ? Mi jest koszmarnie zimno . Mam ochotę zakopać się w łóżku głęboko, nie słyszeć żadnych dźwięków i spać. Tylko, że nie mogę spać.

przez benzowiec84 15 mar 2016, 19:54
tictac napisał(a):A ile masz lat i jak długo to trwa i mieszkasz na wsi czy w mieście ? Mi jest koszmarnie zimno . Mam ochotę zakopać się w łóżku głęboko, nie słyszeć żadnych dźwięków i spać. Tylko, że nie mogę spać.

31 , lecze się jak mialem 23 lata , ale do 2013 funkcjonowalem normalnie i bylem normalny , w srodku 2013 zaczęło się pierdolić , zacząłem się izolować , popadłem też w uzależnienie od kodeiny , zerwałem kontakt ze znajomymi . w małym mieście 65 tysiecy mieszkancow.

-- 15 mar 2016, 18:56 --

ostatnie przebłyski normalności w 2013 roku , i m oje ostatnie zdjecie jakie mam , zrobione było właśnie wtedy.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Sortuj wg