PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Kalebx3 10 mar 2016, 20:00
paro a czego

Miko , a może ta ketamina co żeś się szprycował do kabli rok temu na wiosnę tak na Ciebie podziałała z ooooooooooopóznionym zapłonem własnie teraz . Bo w Taką moc Paro to nie uwierze by miało . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Vengence 10 mar 2016, 21:04
Kalebx3 napisał(a):
paro a czego

Miko , a może ta ketamina co żeś się szprycował do kabli rok temu na wiosnę tak na Ciebie podziałała z ooooooooooopóznionym zapłonem własnie teraz . Bo w Taką moc Paro to nie uwierze by miało . ;)
Też ciężko mi w to uwierzyć, że paro go tak sponiewierało i to jeszcze takiej sceptyka co do ssri w przeszłości. :mrgreen:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 10 mar 2016, 22:09
Vengence napisał(a):
Kalebx3 napisał(a):
paro a czego

Też ciężko mi w to uwierzyć, że paro go tak sponiewierało i to jeszcze takiej sceptyka co do ssri w przeszłości. :mrgreen:

zakochał się chłopak , zamoczył kija :) to i endorfiny w mózgu buzują i depresja mija :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 10 mar 2016, 22:56
Też ciężko mi w to uwierzyć, że paro go tak sponiewierało i to jeszcze takiej sceptyka co do ssri w przeszłości. :mrgreen:[/quote]

zakochał się chłopak , zamoczył kija :) to i endorfiny w mózgu buzują i depresja mija :)
No na paro to można zajechać dziewczynę. :mrgreen:

-- 10 mar 2016, 22:58 --

Tak swoją drogą to jestem ciekaw czy na ssri można się zakochąć!?, ja po tych lekach nic nie czuję, rodzina by mi umarła a ja bym nie dał rady płakać. :-|
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 10 mar 2016, 23:00
ciężko się zakochać , ja na paro to olałem taką zajebistą laske , a potem żałowałem . na fluo można zajechać bo pałka stoi ale dojść gorzej , na paro mi rzadko stał .

-- 10 mar 2016, 22:01 --

fluo mnie odhamowało mocno , czasem wydaję się że mocniej od paro , ale jak chcę sobie ulżyć bo już jajca bolą , to mogę go postawić ale długo się męcze by dojść :) nie mam partnerki
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Vengence 10 mar 2016, 23:04
benzowiec84 napisał(a):ciężko się zakochać , ja na paro to olałem taką zajebistą laske , a potem żałowałem . na fluo można zajechać bo pałka stoi ale dojść gorzej , na paro mi rzadko stał .

-- 10 mar 2016, 22:01 --

fluo mnie odhamowało mocno , czasem wydaję się że mocniej od paro , ale jak chcę sobie ulżyć bo już jajca bolą , to mogę go postawić ale długo się męcze by dojść :) nie mam partnerki
Mi na paro stał zajebiście, ale z dojściem tragedia, dziewczyny po kilka orgazmów a ja już ciągle miałem wrażenie, że dojde i ni /cenzura/ ja siebia nie dochodziłem, dobra koniec tematu, bo zaczyna się robić śmiesznie. :mrgreen:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 10 mar 2016, 23:08
dlatego puki stoi ja się nie przejmuje , gorzej jak chęci zejdą i nie będzie można postawić , wtedy z sexu nici , a tak można udawać że się coś czuje ,dziewczyna nie będzie się śmiała że flak i będzie zadowolona . bez SSRi to bym doszedł po minucie jak bym był mocno podniecony i by się śmiała to tez lipa . dobre na przedwczesny wytrysk :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Vengence 10 mar 2016, 23:12
benzowiec84 napisał(a):dlatego puki stoi ja się nie przejmuje , gorzej jak chęci zejdą i nie będzie można postawić , wtedy z sexu nici , a tak można udawać że się coś czuje ,dziewczyna nie będzie się śmiała że flak i będzie zadowolona . bez SSRi to bym doszedł po minucie jak bym był mocno podniecony i by się śmiała to tez lipa . dobre na przedwczesny wytrysk :)
no ale jak będziesz udawał jak się nie zjedziesz, przecież ona to czuję, no chyba, że tylko w gumie i od razu do kieszeni gume, haha. :P

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 10 mar 2016, 23:16
Vengence napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):dlatego puki stoi ja się nie przejmuje , gorzej jak chęci zejdą i nie będzie można postawić , wtedy z sexu nici , a tak można udawać że się coś czuje ,dziewczyna nie będzie się śmiała że flak i będzie zadowolona . bez SSRi to bym doszedł po minucie jak bym był mocno podniecony i by się śmiała to tez lipa . dobre na przedwczesny wytrysk :)
no ale jak będziesz udawał jak się nie zjedziesz, przecież ona to czuję, no chyba, że tylko w gumie i od razu do kieszeni gume, haha. :P

nie wiem tego , wiem że będzie wiedzieć. mam nadzieje że się nie obrazi :) że się nie zlałem . ale mam nadzieje też że nie zawszę tak będzie.
na przód nie myślę , puki co jestem cały czas sam ,a potem się zobaczy . trza wyjść z domu pierwsze by koguta zamoczyć .

przez tictac 10 mar 2016, 23:16
Pil ktoś alkohol na paroksetynie ? Jakie efekty ?

przez Vengence 10 mar 2016, 23:17
tictac napisał(a):Pil ktoś alkohol na paroksetynie ? Jakie efekty ?
Ja kiedyś piłem i było zajebiście. :mrgreen:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez tictac 10 mar 2016, 23:18
Ja sie boję nawet piwa dotknąć żal
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez benzowiec84 10 mar 2016, 23:19
tictac napisał(a):Pil ktoś alkohol na paroksetynie ? Jakie efekty ?

piłem , rozwaliłem sobie głowe i wylądowałem na chirurgi , ale na mnie nie patrz , ja jestem trzeźwy alkoholik .
więc ja nie mogę pić , ale ogólnie jak z głową się pije to na paro + alko jest zajebiście , tryb niezniszczalności.

-- 10 mar 2016, 22:19 --

ps: nie ma interakcji alko z SSRI . można jeśli oto pytasz , ale licz się ze skasowaniem leczenia na kilka dni jak za mocno popijesz
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Vengence 10 mar 2016, 23:20
tictac napisał(a):Ja sie boję nawet piwa dotknąć żal
To dobrze, że nie pijesz, ja też już unikam alkoholu, na sylwestra się zmiażdzyłem, ale na codzień nie pije, nie ma sensu łączyć leków z alkoholem, piwko czy dwa czasami to nie problem, gorzej z gorząłką.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg