PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Psychopharm 26 lut 2016, 11:46
Kot_ zainwestuj w to jako dodatek do paro:

http://pl.iherb.com/Life-Extension-Opti ... Tabs/63828

Wysyłają do Polski bo zamawiałem stamtąd dokładnie ten sam produkt (miałem pecha bo dołożyli 20 zł cła w Polsce).

Grabarz666 brałem ten szit 8 tyg. przez 2 tyg. nawet dawkę 20 mg (co jest dość drogie już), pisałem o tym w temacie tego leku.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez feniksx 26 lut 2016, 13:32
za pierwszym razem na Parogenie czekałem 3 dni na efekt.... za drugim powrotem 2tygodnie..... 3 raz jak wrociłem do parogenu czekałem 2 miesiące na efekt działania..... oczywiście mówie o takim pierwszym etapie... bo tak naprawde dopiero po 6 tygodniach minimum można powiedziec czy lek sie rozkrecił czy nie....

skutki uboczne owszem straszne ale w koncu mijają... na poczatku z reguły nasilają objawy z którymi walczymy...
tez miałem akatyzje trwała 2tygodnie ale przetrwałem.... warto sie po męczyć..... zawsze możesz poprosić lekarza o jakieś benzo które na początku pomaga i zwalcza te objawy.... tylko z nim trzeba uważać....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez vica 26 lut 2016, 14:13
edytka1976 napisał(a):Uważam że warto przemeczyc się na skutkach ubocznych by znowu zacząć żyć. Paro to super lek.na działanie trzeba poczekać bo jest warto. Myślę że początkujący "bracze " nie powinniście za dużo czytać o tym leku bo tylko niepotrzebnie się wkręcacie.
Co do libido to normalne jest że jak się źle czujemy to ostatnią rzeczą o której się myśli to sex. Potem jednak wszystko wraca.

Ok, ale czy ktos miał takie skutki uboczne jak ja? po za tym trudno "nakręcić się" na wykrzywianie paszczy i drgawki..
Choruję na Zespół Sjogrena, więc nawet płaczu nie mogę wymusić. Nie raz chciałam popłakać, bo myśle, że to by mi ulżyło, a nie mogłam. A po Paro wyłam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kot_ 26 lut 2016, 15:03
Psychopharm, i czujesz jakieś korzyści po tym kwasie foliowym ?
Kot_

przez Kalebx3 26 lut 2016, 16:05
Kot_,
kupuję bodajże Egisa Kwas fiolowy 15 mg . Dzielę na 5 części i tak wychodzi duża dawka 3mg .
Psychicznie GÓWNO TO DAJE ! , ale biorę , bo co mam nie brać .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez monapayne 26 lut 2016, 16:47
Akatyzja na ssri to chyba jest to, ze masz przyspieszenie a mimo to świecie, które cię hamuje. Bo na pewno nie jest to taki horror jak na neuro... Jeez, wszystko mi się przypomina. Mój pierwszy raz z ssri. Ale ja byłam wtedy nakręcona. Aż mnie do szpitala wzięli, bo odstawilam ten lek. Chcieli mi depakine dawać, ale odmowilam i brałam tylko witaminy be. Złapałam taka schize, ze nawet witaminy be wypluwalam przez balkon... Naprawdę to była zbyt mocna zabawa. Właściwie to jest coś uzalezniajacego w tym uczuciu. Taka obojętność na maksa na wszystko. A do tego brak znudzenia.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Kot_ 26 lut 2016, 17:15
Kalebx3, ale l-metylofolian czy zwykły kwas foliowy? Bo to ponoć zasadnicza różnica.
Kot_

przez vica 26 lut 2016, 18:00

przez JERZY62 26 lut 2016, 18:15
Don Corleone, odstawiasz paro czy nie jak to u Ciebie jest, jestem bardzo ciekaw bo może chciałbym na paro wejść, na małą dawkę 10mg. Trochę się boję paro.
♪♪♪

przez Psychopharm 26 lut 2016, 20:43
Kot_ szczerze to jeszcze nie próbowałem, mam zapas w sumie 15 mg na miesiąc, ale wkrótce będę testować. Wcześniej dla próby wziąłem parę tabsów i powiem Ci że czuć to, na pewno nie jest to placebo. Kwas foliowy można sobie darować, tylko folian działa i to musi być duża dawka - najlepiej 15 mg.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez werwaok 26 lut 2016, 22:03
Czy ktoś tutaj przeskoczył z sertraliny na paroksetynę? Chodzi mi o "przymulenie" po długotrwałym stosowaniu dużych dawek sertry (200mg/d.), czy może przejście na paro by pomogło. Co sądzicie?

przez Psychopharm 27 lut 2016, 10:06
Hmm, jeśli sertra Cię muliła to jest małe prawdopodobieństwo, że paro będzie działać inaczej.

przez Kot_ 27 lut 2016, 19:05
Psychopharm, 15mg ? To ten folian który podlinkowałeś, wystarczyłby na 8 dni :) Bo jeśli dobrze rozumiem tam jest w tabsie 1000mcg. Droga zabawa, ale wezmę sobie opakowanie na spróbe bo czytałam pozytywne opinie na ten temat.
Kot_

przez Psychopharm 27 lut 2016, 20:48
Niestety, najskuteczniejszy jest wg. badań folian 15 mg - w USA sprzedają coś takiego o nazwie deplin:
http://www.deplin.com/

No starczy na 8 dni dlatego zamówiłem 4 opakowania, fakt, że drogo.

Ale jeśli ktoś dobrze odczytał kampanię promocyjną z Napoleonem to od 8 marca wejdzie do Polski Amazon i wtedy powinny być takie suplementy tańsze (o ile znajdą się w ofercie tak jak to jest w innych krajach).

Sortuj wg