PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Pablo5HT1 29 sty 2016, 04:31
Neurosi, już ci sugerowałem ten magnez, najlepiej w zastrzykach czyli siarczan magnezu z glukozą, teraz jak twierdzisz, że masz tężyczkę to tym bardziej.
Lunatic a Ty co lekarz?, jak co to trzeba brać magnez z anie wapń, wapń jako dodatek.

-- 29 sty 2016, 03:33 --

Pablo5HT1 napisał(a):Neurosi, już ci sugerowałem ten magnez, najlepiej w zastrzykach czyli siarczan magnezu z glukozą, teraz jak twierdzisz, że masz tężyczkę to tym bardziej. Magnezem w tabletkach osiągniesz tylko połowiczny sukces bo nie wchłonie się w takiej ilości, zeby dac efekt.
Lunatic a Ty co lekarz?, jak co to trzeba brać magnez a nie wapń, wapń jako dodatek.

-- 29 sty 2016, 04:33 --

Neurosi, powinnaś też zrobic sobie wyniki , być może masz zbyt niski poziom wit. D3 we krwi. Suplementuj się magnezem, D3, wapniem, zób wyniki i idx do konkretnego lekarza a nie psychiatrów-konowałów ze szpitali z "marką" a realnie gó.. warte bo tam już nikt normalny nie rpacuje tylko konowały i biznesmeni, którzy nie mają czasu dla pacjenta.

przez lunatic 29 sty 2016, 11:18
Pablo5HT1 napisał(a):Neurosi, już ci sugerowałem ten magnez, najlepiej w zastrzykach czyli siarczan magnezu z glukozą, teraz jak twierdzisz, że masz tężyczkę to tym bardziej.
Lunatic a Ty co lekarz?, jak co to trzeba brać magnez z anie wapń, wapń jako dodatek.

w przeciwieństwie do Ciebie nie bawie sie w sugerowanie komus przez internet co ma brać, wiec jezeli ktos bawi sie w lekarza online to chyba nie ja, jak sie juz czepiasz to moze zobacz najpierw dokładniej co napisałem

przez Neurosi 29 sty 2016, 13:04
Te ataki są z lęku. Zawsze jest straszny paniczny lęk.

Suplementuję magnez z wit. B6 - 8 tabletek, wapń Calperos 2000 mg i Vigantol krople wit. D3 10 kropli dziennie.

Nie mogę dłużej znieść tego cierpienia. Dlaczego ja? Dlaczego te okropne ataki? Dlaczego to wszystko niszczy mnie? Dlaczego muszę się bezwiednie zsikać w publicznym miejscu na oczach ludzi i ryczeć przed nimi z wykrzywioną gębą?

Za co to?

To jest straszne cierpienie.

Lęk potworny, nie do wytrzymania. I tak każdego dnia.

To nie jest życie.
Seroxat 60 mg
Mirzaten 45 mg
Tegretol 800 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deoodeoo 29 sty 2016, 16:32
Pytanko do was czy przy paro,moklo,sulpiryd,chlorproteksin i trittico mozna zazyc ten suplement http://suple.us/index.php?cmd=2&id=1145

przez rabbithearted 29 sty 2016, 18:36
Po jakim czasie paroksetyna zaczęła wam pomagać? Już brałam i kiedyś już o to pytałam, ale wtedy chodziło o zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, a teraz bardziej o objawy nerwicowe.

Neurosi, naprawdę bardzo chciałabym ci pomóc, bo krew mi się mrozi w żyłach, jak to czytam... Ale nie mam wiedzy ani kwalifikacji, które by mi pozwoliły pomóc.

przez edytka1976 29 sty 2016, 21:41
rabbithearted napisał(a):Po jakim czasie paroksetyna zaczęła wam pomagać? Już brałam i kiedyś już o to pytałam, ale wtedy chodziło o zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, a teraz bardziej o objawy nerwicowe.

Neurosi, naprawdę bardzo chciałabym ci pomóc, bo krew mi się mrozi w żyłach, jak to czytam... Ale nie mam wiedzy ani kwalifikacji, które by mi pozwoliły pomóc.

Po 2 tygodniach od początku brania możesz poczuć ulgę. Gdy dawki są zwiększane możesz odczuwać lekkie symptomy choroby, które góra po 3 dniach mijają. U mnie trwało to 5 tygodni jak doszłam do dawki 30 mg.

przez Martines 29 sty 2016, 22:42
Neurosi trzymaj się i walcz oby twoja choroba dała ci w końcu spokój !!!

przez Neurosi 30 sty 2016, 16:02
Kochani, dziękuję za wsparcie. Lęk non stop wykańcza. Dziś awaryjnie przyjela mnie moja Pani doktor psychiatra. Do Seroxatu I mirzatenu dolozyla Tegretol. Pomoże mi? Bo już nie mogę wytrzymać z tego niepokoju.
Seroxat 60 mg
Mirzaten 45 mg
Tegretol 800 mg

przez edytka1976 31 sty 2016, 03:36
Neurosi, napewno pomoże. Musisz też uwierzyć że będzie lepiej.
Paroksetyna od sierpnia 2011 obecnie 15mg i perazin 12,5 mg doraźnie
25.09.16 odstawienie paroksetyny
27.09 16 10mg citalopram
01.10.16 20mg citalopram
Depresja mieszana.

"Przestań się zamartwiać-zacznij żyć "

przez bedzielepiej 31 sty 2016, 04:04
Neurosi napisał(a):Suplementuję magnez z wit. B6 - 8 tabletek, wapń Calperos 2000 mg i Vigantol krople wit. D3 10 kropli dziennie.
.

Zgroza!!! Nie suplementuj wapnia, bo grozi Ci miażdżyca! A witaminę D3 bierze się tylko z witaminą K2, bo inaczej ten wapń nie idzie do kości tylko do tkanek. Poczytaj o tym.

Kuźwa, jak czytam te wszystkie leki co Ci przepisywali, to mnie strzela. To powinno być karalne, że psychiatrzy rozdają takie silne leki jak cukierki. Czy to nie jest takie bezduszne, najpierw uzależnią człowieka od benzo, a później biorą na odwyk od bezno.

Czy te objawy jakie opisujesz wzięły się po zażywaniu leków, czy miałaś je już wcześniej? Byłaś z tym u neurologa? Bo ja się nie znam, kojarzy mi się tylko jakieś dyskinezy po braniu neuroleptyków, tudzież zespół Touretta.

Sama widzisz, że za bardzo nie pomogli Ci wspaniali i mądrzy specjaliści po studiach. Może czas spróbować też innej drogi, np medycyna naturalna. Tylko wiadomo że to też wiąże się z kosztami. Mogę Ci dać namiary na pewną panią, która przeprowadza oczyszczania organizmu z pasożytów i diagnozuje różne choroby za pomocą jakiejś tam maszyny. Leczy dietą i ziołami. Sprawdzona kobieta, wyleczyła ciężko chorego znajomego, na którego lekarze położyli lagę.

Podejrzewam że terapeutka się tak zachowała, gdyż bierzesz silne leki uspokajające, a te świry od psychoterapii uważają że trzeba przepracowywać lęki NA ŻYWCA. Być może to też był powód że nie przyjęli Cię na oddział. A w ogóle co to za beznadziejna terapeutka, która nie dodaje Ci wsparcia ani otuchy.

przez lunatic 31 sty 2016, 12:17
bedzielepiej napisał(a):Zgroza!!! Nie suplementuj wapnia, bo grozi Ci miażdżyca! A witaminę D3 bierze się tylko z witaminą K2, bo inaczej ten wapń nie idzie do kości tylko do tkanek. Poczytaj o tym.

nie strasz bzdurami

przez JERZY62 31 sty 2016, 12:34
Neurosi, Hydroksyzyna do 200 mg kto takie dawki stosuje to 8 tabletek po 25 mg.
♪♪♪

przez bedzielepiej 31 sty 2016, 20:59
lunatic napisał(a):nie strasz bzdurami

To nie są bzdury, wystarczy mieć jakąś wiedzę o witaminach. Suplementacja wapniem zwiększa ryzyko zawału serca, grozi zwapnieniami w tętnicach i tkankach. Poczytaj, a nie krytykuj.

Poza tym podawanie dwóch antagonistycznie działających kationów jest bez sensu. Magnez wywala wapń z komórek i na odwrót.

przez lunatic 31 sty 2016, 21:32
W nadmiarze wszystko jest szkodliwe, nawet zwykła woda potrafi zabić, dziewczyna bierze wapń bo ma stwierdzoną tężyczkę i ma jego niedobór a Ty straszysz jakimiś zawałami
Są antagonistyczne dlatego zaleca się przyjmować je o różnym czasie i po kłopocie
Potas w nadmiarze jest jeszcze bardziej groźny bo moze o wiele szybciej wywołać zaburzenia rytmu, tez bedziesz go odradzac ludziom z jego niedoborem?

Sortuj wg