PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: Seroxat

przez Anonymous 07 cze 2010, 10:14
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez zdesper 07 cze 2010, 17:51
a nie borelioza czasem?:P
zdesper

przez pete_27 07 cze 2010, 17:58
Jeśli idzie o bóle mięśni to może być wiele tematów - chlamydioza,mykoplazma, grzybica, rzs i inne. Borelka też. Popatrz na objawy jakie masz u siebie, poczytaj o tych chorobach i coś sobie wybierz i dopasuj:) Jak masz pytania, to pisz śmiało na priv-w miarę możliwości pomogę, bo inaczej offa tu zrobimy. Ja mam też problemy ze stawami i mięśniami, problemy z koncentracją, mgłą umysłową. Przez gros czasu uważałem, że to paroksetyna zryła mi bańkę, ale okazało się, że jednak to grzybek. A może coś jeszcze ekstra, ale to dopiero badam.
pete_27

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aree1987 08 cze 2010, 17:37
Śmiertelniczka napisał(a):Aree1987, a na co się leczysz?

Zaburzenia depresyjno-lękowe, ale na ten moment moją największą zmorą jest fobia społeczna. Mam nadzieję, że paroksetyna się sprawdzi na tym polu. Niestety przez tą noradrenaline z wenlafaksyny, drży mi głos, jak jestem zdenerwowany co jeszcze bardziej mnie wpędza lęk. :/
A Ty Śmiertelniczko masz tylko OCD ? Czy coś wiecej?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez zdesper 08 cze 2010, 17:47
http://www.doz.pl/czytelnia/a192-Sezon_na_mykoplazme

Hm mykoplazma to napewno nie bo glowne objawy dotycza drog oddechowych.A jezeli chodzi o stawy to do cech chcrakterystycznych mozna zaliczyc bolesność i zaczerwienie a do tego zajety jest głownie jeden staw.Wiec odpada.

Aree1987

paro tez ma troche wspolnego z nor..:D temu ja przestlalem ja brac.Nasilala mi lęki do ludzi pomimo ze calkowicie usunela nerwice i depresje.

[Dodane po edycji:]

Hehe widze że drozdze z gatunku Candida daja wlasciwie wszystkie mozliwe objawy :mrgreen: .Dla pewnosci tez to zrobie tylko jakim sposobem?Czytam ze posiew z kalu z krwi test elisa sa dupne bo daja wyniki falszywie pozytywne.Więc moze udac sie do jakiegos laboratorium zeby mikroskopokowo przebadac krew? Sa niby jeszcze te testy PCR i real time PCR ale taki rarytas tylko w Poznaniu.
zdesper

przez Nenaja 16 cze 2010, 14:32
Wczoraj odwiedziłam lekarza i dalej Seroxat biorę:) Mimo wszystko jestem zadowolona z tego leku.... wewnętrzny niepokój zniknął, tylko natrętne myśli zostały, ale moja lekarka mówi, że na nie psychoterapia jest potrzebna, by je ujarzmić i umieć sobie radzić w trudnych dla mnie chwilach :smile: Więc jestem dobrej myśli:)
Nenaja

przez ruda76 21 cze 2010, 00:28
Witam wszystkich....biorę seroxat od 3 tygodni..pierwsze parę dni to był koszmar.ale ustąpiło na szczęście i wydawało mi się przez jakiś czas że czuje się dużo lepiej..biorę po pół tabletki 20mg..lekarz powiedział że jak po dwóch tygodniach nie będzie poprawy to mam brać po całej..ale boje się że jak zwiększę dawkę to będzie tak jak na początku...czy ktoś może wie czy odczuwa się tą zmianę dawki?

przez Paranoja 21 cze 2010, 09:47
ja nie odczułam nic szczególnego związanego ze zwiększeniem dawki a biorę 40 mg. Zaczynałam od dawki 20 mg.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez ruda76 21 cze 2010, 13:51
Dziękuje i pozdrawiam....okaże się jak będzie w moim przypadku....

przez beatka09081987 27 cze 2010, 15:42
mam pytanie biore seroxat od tygodnia, poczatkowa dawka była 10mg-koszmarnie sie po niej czułam, nie wiem czy dobrze zrobilam ale i zmniejszyłam sobie na 2*dziennie po 1/4, czyli na dobe wychodzi po 10mg, mam jeszcze lorafen bez niego bym chyba umarła..... :) za pare dni znowu jednorazowo spróbuję wziac 10 mg, czy takie dawki zaczna jakos dzialac, nigdy z lekami nie mialam do czynienia

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez aree1987 29 cze 2010, 18:20
Witam Parogenowców. Od jutra zaczynam paroksetynę 20mg co ciekawe mam z dnia na dzień przestać brać 150mg wenlafaksyny. :shock:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez zdesper 02 lip 2010, 11:10
Powodzenia;)

Jak wejdzie Ci ten lek to bedziesz mial spokojne...senne zycie;))
zdesper

przez Lili-ana 02 lip 2010, 16:13
aree1987 napisał(a):Witam Parogenowców. Od jutra zaczynam paroksetynę 20mg co ciekawe mam z dnia na dzień przestać brać 150mg wenlafaksyny. :shock:

Od razu 20mg :?: Dużo. Może lepiej zacznij od połówki?
I z dnia na dzień odstawiasz wenlafaksynę... Powodzenia ale ja bym zrobiła inaczej, odstawiałabym wenlafaksynę stopniowo i w tym samym czasie zaczęła brać 5mg paroksetyny, zwiąkszając stopniowo.
Lili-ana

przez love_caffeine 02 lip 2010, 18:07
Mam zacząc przyjmowac Seroxat od soboty, przeczytałam właśnie ulotkę informacyjną i zaczynam się bac...Przy Seronilu efekty uboczne mnie wymęczyły, poprawy nie było, jak teraz będzie tak samo chyba oszaleję...
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

Sortuj wg