PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Vengence 14 lis 2015, 09:33
tajemnica244 napisał(a):Ja mam ChaAD od 10 lat, więc wiem co czujesz, zeo remisji, a żyć i funkcjonować trzeba....

Mam pracę (z której jak tak dalej pójdzie mnie wywalą), studia... jutro muszę się zebrać i wyjść.

Jesteś bardzo silna, 10 lat to jest szmat czasu.
Pewnie wypróbowałaś już wszystkie leki!?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez tajemnica244 15 lis 2015, 23:25
leczę się dopiero 4 , ale i szpital zaliczony.

CHWALĘ SIĘ
lęk o wiele mniejszy, sama wróciłam z uczelni. zobaczymy jak jutro z pracą będzie....

przez Jokerfacex 17 lis 2015, 04:47
Witam

Czy ktoś za was brał Seroxat ?

Pytam ponieważ lekarz przypisał mi ten lek co jest dla mnie zaskoczeniem ponieważ brałem seroin i dobrze się po nim czułem. Wychodząc od lekarza nie spojrzałem co mi przypisał po powrocie do domu czytam że mam napisane Seroxat co jest dla mnie szokiem ponieważ rozmawiałem z lekarzem i sam mi mówił żebym teraz brał co 2 dni albo co 3 dzień i zobaczę jak się będę czuł no ale mowa była o Seroinie. Dzwoniłem do niego dzisiaj i mi powiedział że to nie jest żadna pomyłka że mam to brać jak dla mnie zwłaszcza ze place za wizyty szczyt chamstwa ponieważ poczułem się ja chomik doświadczalny ? Lekarz nie ponifromował mnie że będę brał inny lek ... Co o tym sądzicie ? boję się brać ten lek bo czytałem o nim że uzależnia iitp pozatym jest z innej grupy leków • Ulotka Seroxat / Paroxetinum a • Ulotka Seronil / Fluoxetinum ?? Czekam na komentrze Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 17 lis 2015, 07:41 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: UCZYMY SIĘ UŻYWAĆ OPCJI "SZUKAJ".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vengence 17 lis 2015, 08:43
Jokerfacex napisał(a):Witam

Czy ktoś za was brał Seroxat ?

Pytam ponieważ lekarz przypisał mi ten lek co jest dla mnie zaskoczeniem ponieważ brałem seroin i dobrze się po nim czułem. Wychodząc od lekarza nie spojrzałem co mi przypisał po powrocie do domu czytam że mam napisane Seroxat co jest dla mnie szokiem ponieważ rozmawiałem z lekarzem i sam mi mówił żebym teraz brał co 2 dni albo co 3 dzień i zobaczę jak się będę czuł no ale mowa była o Seroinie. Dzwoniłem do niego dzisiaj i mi powiedział że to nie jest żadna pomyłka że mam to brać jak dla mnie zwłaszcza ze place za wizyty szczyt chamstwa ponieważ poczułem się ja chomik doświadczalny ? Lekarz nie ponifromował mnie że będę brał inny lek ... Co o tym sądzicie ? boję się brać ten lek bo czytałem o nim że uzależnia iitp pozatym jest z innej grupy leków • Ulotka Seroxat / Paroxetinum a • Ulotka Seronil / Fluoxetinum ?? Czekam na komentrze Pozdrawiam

Nie seroin, tylko seronil(fluoksetyna), seroxat to paroksetyna, to bardzo dobry lek, tylko nie wiem, po co lekarz przepisał ci inny lek, skoro na seronilu czułeś się dobrze!?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Psychopharm 17 lis 2015, 11:14
Może zauważył u niego coś czego nie leczyła fluoksetyna? Np. ZOK, nie zawsze lekarz o tym powie ale przepisze odpowiedni lek.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Vengence 17 lis 2015, 12:05
Psychopharm napisał(a):Może zauważył u niego coś czego nie leczyła fluoksetyna? Np. ZOK, nie zawsze lekarz o tym powie ale przepisze odpowiedni lek.

Być, może, ale mimo wszystko powinien mu powiedzieć co i jak, ja nie wyobrażam sobie wyjść od lekarza z nie wiem jakim lekiem, tym bardziej, że dany lek który biore x czasu, działa dobrze, nie wiem z resztą, lekarze już mnie niczym nie są w stanie zaskoczyć, może wyszedł z założenia, że pacjent się nie zna i po co ma mu coś tłumaczyć. :pirate:
Mimo wszystko to dziwne.

-- 17 lis 2015, 12:06 --

Psychopharm, Jak tam samopoczucie, nie bierzesz już wenli??

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Psychopharm 17 lis 2015, 13:30
Vengence biorę jeszcze chwilę, aktualnie 375 mg + 60 buspironu. Buspiron to szit, nic nie czuć. W środę na parę dni spróbuję dołożyć zamiast busp. mirtę i przechodzę na paaaaaaarooooooooo :mrgreen:
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez Vengence 17 lis 2015, 14:59
Psychopharm napisał(a):Vengence biorę jeszcze chwilę, aktualnie 375 mg + 60 buspironu. Buspiron to szit, nic nie czuć. W środę na parę dni spróbuję dołożyć zamiast busp. mirtę i przechodzę na paaaaaaarooooooooo :mrgreen:

Ja żebym wrócił do paro to musiały by mi natręctwa i lęki wrócić, a póki co nie ma tego, więc nie potrzebuje tej zamuły, poza
tym ten lek robi ze mnie totalnego lenia, jestem z natury leniwy, ale na tym leku mam w dupie wszystko. :mrgreen:
W tragiczny stanach, taki stan jak zobojętnienia jest pożądany, ale na dłuższą metę nie da rady, po pewnym czasie
jest efekt Zombie. :pirate: :time:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez tajemnica244 17 lis 2015, 20:54
10 dzień brania i spokój we mnie. MOGĘ wychodzić na 1,25mg lorafenu i nie mam lęków huraaaa!

przez Vengence 17 lis 2015, 22:11
tajemnica244 napisał(a):10 dzień brania i spokój we mnie. MOGĘ wychodzić na 1,25mg lorafenu i nie mam lęków huraaaa!
Super :great:

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Kalebx3 18 lis 2015, 13:56
10 dzień brania i spokój we mnie. MOGĘ wychodzić na 1,25mg lorafenu i nie mam lęków huraaaa!

tajemnica244, również cieszę się z Tobą ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez tajemnica244 18 lis 2015, 14:31
dzięki, tylko zamulona jestem i ciągle śpię...

przez deoodeoo 18 lis 2015, 16:11
Pytanie czy paro jest lepsza od fevarinu ?

przez Marzipan 18 lis 2015, 21:06
Biore od17dni i jest bardzo dobrze,zawroty mijaja,jeszcze problem z akomodacja oczu. Odstawilam xan, jeszcze chce odstawic tritico, bo mam wrazenie,ze mnie zamula. Dzis wezme 0,25 tri. I tez jestem szczesliwa oraz ciesze sie ze inni wracaja do zywych,ze jednak mozna!

Sortuj wg