PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez coyot.inc 11 sie 2015, 17:54
5 dzień brania paroksetyny i afobam ale pierwszy dzień kiedy biorę całe tabletki tj. 20 mg paro i 0,25 afobam i musze powiedzieć że jest słabo. Tylko bym leżał i spał. Kompletny brak apetytu mdłości. No po prostu nic tylko leżeć i tv oglądać :/ zmula straszny brak apetytu no i mdłości. Słabo to widzę.

przez cheval 11 sie 2015, 18:17
coyot.inc napisał(a):5 dzień brania paroksetyny i afobam ale pierwszy dzień kiedy biorę całe tabletki tj. 20 mg paro i 0,25 afobam i musze powiedzieć że jest słabo. Tylko bym leżał i spał. Kompletny brak apetytu mdłości. No po prostu nic tylko leżeć i tv oglądać :/ zmula straszny brak apetytu no i mdłości. Słabo to widzę.

O kurde, powiem Ci, że kiedy ja połączyłam paro z Afobamem to mnie ścięło ostro z nóg... Dlaczego bierzesz oba?

przez popiol 11 sie 2015, 18:23
5 dni ee to zes się nabrał. By lek ocenic, potrzeba 6 tyg co najmniej.

Odnośnie tego pssd, to są to zaburzenia funkcji seksualnych utrzymujace się długo po odstawieniu ssri, a nie zaburzenie trwające w trakcie kuracji. I nie ma tu wiekszego znaczenia jaki ssri przyjmowalismy. A te zaburzenia libido które występują podczas leczenia, zwykle ustępują po odsawieniu ssri. Ludzie cierpiacy na PSSD to naprawdę niewielki odsetek leczących się.
popiol

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rocky2 11 sie 2015, 18:26
popiol napisał(a):5 dni ee to zes się nabrał. By lek ocenic, potrzeba 6 tyg co najmniej.

Odnośnie tego pssd, to są to zaburzenia funkcji seksualnych utrzymujace się długo po odstawieniu ssri, a nie zaburzenie trwające w trakcie kuracji. I nie ma tu wiekszego znaczenia jaki ssri przyjmowalismy. A te zaburzenia libido które występują podczas leczenia, zwykle ustępują po odsawieniu ssri. Ludzie cierpiacy na PSSD to naprawdę niewielki odsetek leczących się.

Tak tylko, że jemu się nie da tego tego wytłumaczyć, PSSD sobie wkręcił.
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

przez coyot.inc 11 sie 2015, 18:37
cheval napisał(a):
coyot.inc napisał(a):5 dzień brania paroksetyny i afobam ale pierwszy dzień kiedy biorę całe tabletki tj. 20 mg paro i 0,25 afobam i musze powiedzieć że jest słabo. Tylko bym leżał i spał. Kompletny brak apetytu mdłości. No po prostu nic tylko leżeć i tv oglądać :/ zmula straszny brak apetytu no i mdłości. Słabo to widzę.

O kurde, powiem Ci, że kiedy ja połączyłam paro z Afobamem to mnie ścięło ostro z nóg... Dlaczego bierzesz oba?

Pewnie na osłonę. Bo afobam mam brać przez 12 dni i później tylko paroksetyna. Podobno ten afobam jest po to aby nie razić się do tego ssri.

przez popiol 11 sie 2015, 18:44
No afobam dostałaś po to, by złagodzić początkowe skutki uboczne, z czasem powinno być coraz lepiej. To co opisałeś wyżej , ten brak apetytu itp. to właśnie objawy ktore z poczatku dokuczaja.
popiol

przez padaka 11 sie 2015, 18:58
Jesteście słabiakami. Ja na paroksetynę 20mg wchodzę od razu i nie mam żadnych skutków ubocznych(oprócz kastracji) :oops:
F21 F42 G48
Paroksetyna 20mg
Olanzapina 10mg
Lewetiracetam 2000mg

przez coyot.inc 11 sie 2015, 21:13
popiol napisał(a):No afobam dostałaś po to, by złagodzić początkowe skutki uboczne, z czasem powinno być coraz lepiej. To co opisałeś wyżej , ten brak apetytu itp. to właśnie objawy ktore z poczatku dokuczaja.

Ja jestem na etapie początkowym wiec obecnie czuje ze nic mi nie pomoże ale zobaczymy co będzie dalej. Najgorsza jest biegunka brak apetytu itp. Trochę boje się co będzie jak za 7 dni odstawie ten afobam. Dziś 1 dzień na tych całych tabletkach i cały dzień w łóżku lub na kiblu - słabo.

przez feniksx 11 sie 2015, 21:16
coyot minimum 2 tygodnie i mozesz coś powiedzieć.... 5 dni to nic... dokładnie afobam niweluje skutki, niestety nie którzy na niego reagują tak, że są senni, czasami to też mija.... powodzenia
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez Siarlek 12 sie 2015, 01:33
Nawet 2 tygodnie trochę mało. Często ludzie piszą, że poprawa po 4-6 tygodniach. A w drugim tygodni to poprawa może zacząć postępować dopiero. Warto się przemęczyć dla tego leku.
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

przez coyot.inc 12 sie 2015, 15:50
Dzięki za wsparcie. Dzwoniłem do lekarza i generalnie powiedział ze Afobam takich skutków ubocznych nie powinien mieć ale arketis może mieć i powiedział ze trzeba chwile poczekać.

Najgorsza ta sraka.... :/

przez Dominik_wot 12 sie 2015, 19:13
Rocky2 napisał(a):
popiol napisał(a):5 dni ee to zes się nabrał. By lek ocenic, potrzeba 6 tyg co najmniej.

hehehe :)

a Tobie Rocky2 dało się wytłumaczyć że nie masz powodów do depresji ;)

i moje pytania są odnośnie skutków ubocznych i działania leków więc są na temat :P

popiol dziękuje za odpowiedź :)

przez Rocky2 12 sie 2015, 19:36
Dominik_wot napisał(a):
Rocky2 napisał(a):

hehehe :)

a Tobie Rocky2 dało się wytłumaczyć że nie masz powodów do depresji ;)

i moje pytania są odnośnie skutków ubocznych i działania leków więc są na temat :P

popiol dziękuje za odpowiedź :)

Mi nic nie trzeba tłumaczyć bo ja nie mam depresji i póki co nie mam tez powodów by ją mieć, choć czasem nie trzeba powodów, by depresja uderzyła z cała swoją siłą, wtedy problemy sexualne to ostania rzecz o jakiej człowiek myśli. :pirate:

-- 12 sie 2015, 19:48 --

Dominik_wot napisał(a):
Rocky2 napisał(a):

Były by na temat, gdybyś miał ten skutek uboczny, ty piszesz i pytasz o coś czego nawet nie masz tylko zakładasz, że możesz mieć a od tego masz temat PSSD, który wkleiłeś, poza tym powinni chyba założyć nowy wątek dla tych którzy jeszcze nie mają, ale będą mieli kiedyś. :mrgreen:
W tamtym wątku wypowiadają się ludzie, którzy mają z tym problem.
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

przez Dominik_wot 12 sie 2015, 19:51
Rocky2 napisałem "dało się" w czasie przeszlym ; czy dało Ci się wytłumaczyć logicznie że nie masz powodów do jak miałeś depresję ? chociaż powodów logicznych ku temu nie miałeś ... ?
Ostatnio edytowano 12 sie 2015, 20:01 przez Dominik_wot, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg