PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez ges 19 lip 2015, 20:01
feniksx napisał(a):chłopaki jedno pytanie w środe wyrwano mi zęba, do dnia dzisiejszego mnie boli dziura...

Niestety, nie wiem nic o interakcji leków, ale jedno mogę Ci powiedzieć: najszybciej jak możesz musisz iść do dentysty, bo masz tzw "suchy zębodół" czy jakoś tak. Dziura nie zarosła się tak, jak powinna, i dentysta musi interweniować.
ges

przez feniksx 19 lip 2015, 20:49
no jutro idę do dentysty...
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez jakistaki 20 lip 2015, 11:22
Tydzień biorę już to ale mam czarny kał - być może krew w stolcu. Może to sprawdzę domowym testem ale boję się brać następną tabletkę. Miał ktoś takie coś? Przeszło to? Czy raczej przerwać "leczenie"?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez feniksx 20 lip 2015, 17:22
Na szczęście to nie suchy zebodol, po prostu ropa się zebrała, rana wyczyszczona i walczymy dalej.

przez Siarlek 20 lip 2015, 20:25
Ja ostatnio brałem Nimesil. Nawet nie wiedziałem, że nie można tego łykać z paro! ;O Jednakowoż jeszcze oddycham. Nie tak łatwo mnie zabić ;) W ogóle byłem u nowego psychiatry mam zmienione leki. Wszyscy mi ostatnio trąbią o Chorobie afektywnej ale ja w nikogo krzesłem nie rzucam i w ogóle... Dostałem nowe leki. Abilify i Serte. Już się naczytałem o skutkach uboczny.... W ogóle to tym lekarzom chyba się podoba ten CAD, aż się psychol podniecił jak mi opowiadał, że mam objawy tego właśnie schorzenia. Nic to trzeba czekać co przyniesie przyszłość. Ale raczej nic ciekawego, b jutro idę do proktologa.
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

przez SZAv 21 lip 2015, 21:12
A co ci się właściwie dzieje że mowisz o CHAD? Ta choroba ma fazowość nie jedno dniową ale miesięczną tygodniową. Sprawą ważną też są urojenia wielkościowe w manii. Abilifi buhahaha śmieci. Chad leczy się węglanami litu karbamazepiną lub olanzapiną.
Masz fazowość ?
Masz manię?
Przypominam, że teraz tworzy się niektóre leki a później choroby :shock:
Wlaściwie na co to paro i cała reszta. Jakie miałeś objawy, że zaczęłeś je brać ?

przez Siarlek 21 lip 2015, 21:47
No miałem silne zaburzenia lękowe. Ogólne, nieogólne, społeczne i ataki paniki. Paro pomaga w 30%. Esci nie pomogło prawie w ogóle a Wenla tylko pogorszyła sprawę. Powiedziałem, że mam wahania nastroju w ciągu dnia. Zbyt silne, nie przyjemne. I że jak wchodzę na jakiś lek to czuję się super ale po 3-4 tygodniach ten efekt mija, to samo przy schodzeniu z leku. Miałem też takie racing thoughts, co ludzie doświadczają w manii - to szamani chcą w mówić, że to objaw schizofrenii. Jestem naprawdę załamani ci czarnoksiężnicy naprawdę nie mają pojęcia co robią, chodzą jak dzieci we mgle. Abilify dostałem 15 co też mi się NIE PODOBA bo przecież jak czytam DYSKINEZA PÓŹNA to puls mi skacze o 100. Jak czytałem na angielskich forach to abilify ludzie biorą 2-5 mg na depresje czy zaburzenia lękowe - max 10 mg. Na samo CHAD ludzie biorą często pisali 10mg. A ten mi dopierdo... 15 mg. Jest mi naprawdę smutno. Bo mam złe doświadczenia z tymi lekarzami. Nie ufam im - i chyba nie bez powodu ;/ W czwartek idę do kolejnej szamanki, której powiem, że chcę bezpieczne zachowawcze leczenie, neuroleptyki okej ale w małych dawkach. A nie ten mi dzisiaj powiedział masz Pan 15mg Abilify i nie dzwoń do mnie i nie pisz bo jadę na miesiąc na wakacje! Chyba przestanę kierować się opiniami na tym znanymlekarzy bo to widzę mało efektywne rozwiązanie :(
Teraz: Ketilept 25 mg
Kiedyś: brałem je wszystkie https://www.youtube.com/watch?v=lqnB_L3YHvE

przez SZAv 22 lip 2015, 09:15
Siarlek napisał(a):No miałem silne zaburzenia lękowe. Ogólne, nieogólne, społeczne i ataki paniki. Paro pomaga w 30%. Esci nie pomogło prawie w ogóle a Wenla tylko pogorszyła sprawę. Powiedziałem, że mam wahania nastroju w ciągu dnia. Zbyt silne, nie przyjemne. I że jak wchodzę na jakiś lek to czuję się super ale po 3-4 tygodniach ten efekt mija, to samo przy schodzeniu z leku. Miałem też takie racing thoughts, co ludzie doświadczają w manii - to szamani chcą w mówić, że to objaw schizofrenii. Jestem naprawdę załamani ci czarnoksiężnicy naprawdę nie mają pojęcia co robią, chodzą jak dzieci we mgle. Abilify dostałem 15 co też mi się NIE PODOBA bo przecież jak czytam DYSKINEZA PÓŹNA to puls mi skacze o 100. Jak czytałem na angielskich forach to abilify ludzie biorą 2-5 mg na depresje czy zaburzenia lękowe - max 10 mg. Na samo CHAD ludzie biorą często pisali 10mg. A ten mi dopierdo... 15 mg. Jest mi naprawdę smutno. Bo mam złe doświadczenia z tymi lekarzami. Nie ufam im - i chyba nie bez powodu ;/ W czwartek idę do kolejnej szamanki, której powiem, że chcę bezpieczne zachowawcze leczenie, neuroleptyki okej ale w małych dawkach. A nie ten mi dzisiaj powiedział masz Pan 15mg Abilify i nie dzwoń do mnie i nie pisz bo jadę na miesiąc na wakacje! Chyba przestanę kierować się opiniami na tym znanymlekarzy bo to widzę mało efektywne rozwiązanie :(

Weź tego nie łykaj powążnie. Jest tyle leków ok. 20 środków na samą deprechę.
A jeśli chodzi o gonitwę myśli każdy ją miał, nawet CI TZW. Normalni. Na ang. googlu pisze, że jest to zjawisko charakterystyczne dla OCD oraz panic disorder rówież dla chad. Mam kumpla który miał CHAD i powiem ci, że twój opis wogóle nie pasuje do jego zachowań. On ponad to jak miał deprechę to z lóżka nie wychodził jak miał manię nie spał tygodniami jak na amfie, ze skrajności w skrajność. Gonitwa myśli eheheh na podstawie jednego symptomu stawianie diagnozy to wątpliwa sprawa.
A tego mistrza świata który przepisał Ci abilifi trzeba było zapytać czy kiedyś sam to jadł i zna konsekwencje brania tego leku - cwaniak faszerować lekami innych.
Ja uważam, że powinieneś trzymać się diagnozy pierwotnej.
Biegając po lekarzach "uczysz" się, że jesteś naprwadę cieżko chory a stąd już niedaleko do złych myśli. Trzeba zając się życiem nie diagnozami.

przez feniksx 22 lip 2015, 20:38
Ja nie będę mówił co masz brać a co nie od tego są lekarze i Szav uważaj z tak ostrym doradzaniem... Bo my nie znamy ich chorób skąd sie wziely itp.

Powiem tak jesli nie wierzysz lekarzowi to go zmień zobacz co inny powie.... Mi się zdarzyło porównać opinie lekarzy gdy sie okazaly takie same nie wierzyłem ale wrócili zaufanie do poprzedniego lekarza....

Parogen bardzo dlugo sie rozkręca do 6tygodni, albo czekaj albo zwiekszaj dawkę tzn zasugeruj to lekarzowi... Albo ufaj i bierz co kazał....

A głupie myśli ma każdy z nas.... Tak się objawia nerwica, caly czas wala w nas głupie myśli, boimy sie i rozmyślamy nad strachem...

przez Don Corleone 22 lip 2015, 20:42
SZAv napisał(a):Trzeba zając się życiem, nie diagnozami.

Podpisuję się pod tym obiema rękami, i chcialbym bardzo to realizowac ;)

Pozdrowienia dla Wszystkich
Od 2003 Paroksetyna 20mg do 30mg (leki, natretne myslenie, hipochondria )
Od 2009 Dodatkowo Trimipramina na wieczor 50mg
Kilkanascie nieudanych prob odstawienia paroksetyny, za szybki spadek dawki

2016 Plan powolnej eliminacji paroksetyny

Obecnie 20 mg Paroksetyny i Trimipramina 50mg

przez feniksx 23 lip 2015, 21:04
no cos w tym jest.... macie racje ze trzeba zajac sie zyciem zamiast diagnozami....

przez Mili89 23 lip 2015, 23:13
hej kochani ! mam niedługo wizyte u lekarza po nastepna receptę- i zaznacze w aptece , ze chce seroxat a nie żaden odpowiednik... na seroxacie bylam teraz na farmie i na grillu a na tym generyku dalej cos tam we mnie siedziało...
może nie jest idealnie, bo to jednak tylko 10 mg, ale mogę w miare funkcjonować... w prawdzie do sklepu dużego jeszcze nie poszlam, ale na razie wystarczy mi taki efekt..
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez feniksx 24 lip 2015, 14:22
spoko... ja biore odpowiednik - Parogen też nie jest zły... ponoć dobry wytwór.... i tańszy niż Seroxat....
zastanawiam sie dlaczego nasze Państwo nie refunduje oryginalnych leków tylko Generyki.....

przez arnibarni 25 lip 2015, 19:00
Paroksetyna 20 mg +wycisza +pomaga zasnąć brana wieczorem -znieczula penisa który staje sie tak wrażliwy na stymulacje jak łokieć - poty -osłabienie siły widać po treningach na siłowni,20 mg stanowczo nie dla mnie,10 mg chyba jest ok.Pozdro
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

Sortuj wg