PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez cytrynka84 18 kwi 2010, 01:04
Niestety też czułam sie senna po paro i to mi chyba najbardziej przeszkadzało w tym leku,to trochę przchodzilo po wysiłku fizycznym, a , ze raczej nie lubię sie ruszać ,nie uprawiam żadnego sportu,to trudno mi sie było zmusić do wysiłku :( Wolalam jednak sennosc niż te potworne leki.Fakt czasem ta sennosc była mniejsza,czasem większą ,czasem nie było jej wcale,zależało od dnia,samopoczucia, pogody,pewnie też ciśnienia tętniczego ,jakie akurat miałam danego dnia
Paro.uwolnił mnie od leków,stałam sie bardziej śmiała,pewna siebie,otwarta,nie bałam sie tak bardzo ludzi, jak wczesniej.Miałam lepszy nastrój .
Oczywiście gorsze dni też były ,mniejsze i większe dolki ,ale trwały krócej niż zwykle.Leki też sie zdarzały, ale były dużo rzadsze i już nie tak silne,jak przed braniem leku.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Re: Seroxat

przez qbala123 18 kwi 2010, 22:31
No a ja w czoraj miałem niezły dzień brałem podtrzymująca 10 mg ale deprecha i lęki zaczęły wracać od kilku dni wszedłem na 3/4 tabletki po trzech dniach było już lepiej dziś zażyłem ( prawie) całą i mnie powaliło
Ten lek ma takie odejście że z kapci wyrywa
do wieczora wytrzymałem bez xanaxu ale potem wziołem o 19:30 0,25 mg wyciszyło i włączyło głód więc zjadłem dwie kanapki i znów mnie walnęło tym razem walenie serducha wziąłem 0,25 atenelolu i chyba przechodzi..

Czy Wy tez tak macie że po jedzeniu Wam gorzej i pulsy wyskakują ???

Re: Rexetin (paroxetyna)

przez zbychu 19 kwi 2010, 14:52
Szósty dzień jestem na dawce 10 mg i mam wrazenie ze jak dla mnie jest to dawka optymalna... wspomagam sie na sen pernazyną...

[Dodane po edycji:]

Czy ta sennosc czasem mija na poro badz chociaz zmniejsza swoje nasilenie?? pytam praktyków,ksiazkowa teoria mnie nie interesuje...
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anonymous 21 kwi 2010, 12:06
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez zbychu 21 kwi 2010, 12:27
8 dzień na dawce 10 mg ..jedynym objawem nieporzadanym jest senność... poza tym ten lek toleruje całkiem nieźle... wierze ze ta senność która jednak jest dosyć wysoce nasilona z czasem jesli nie minie całkowicie to przynajmniej zmniejszy swoje natężenie..jesli macie takie doswiadczenia z tym lekiem jak ja prosze o podzielenie sie ze mna swoimi doswiaczeniami..
Pozdrawiam
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez Anonymous 21 kwi 2010, 13:05
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez zbychu 21 kwi 2010, 15:12
esprit tak ,zaczynałem od tej dawki i biorę ją nadal i kto wie czy nie będe jej brał przez cały okres farmakoterapii ..byc moze zwieksze do dawki 15 mg (będzie troche łamanie tabsów ;) )...od 3 dnia juz czułem działanie tego leku ,było ono co oczywista subtelnie zabarwione negatywami ale niezaprzeczalnie nie był to w sensie pozytywów efekt placebo... sennośc,lekka derealizacja to główne objawy z jakimi sie nadal borykam ...

przez aree1987 21 kwi 2010, 16:36
zbychu czyli FREDDY MERCURY Ty nie pisałeś, że definitywnie kończysz z lekami?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez zbychu 21 kwi 2010, 17:25
Freddie to Freddie a zbychu to zbychu ;)

przez aree1987 21 kwi 2010, 17:33
zbychu napisał(a):Freddie to Freddie a zbychu to zbychu ;)

A może Ty cierpisz na osobowość mnogą jak bohaterka "Wszystkich Wcieleń Tary" i po prostu nikt Ci tego jeszcze nie uświadomił. :P
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez zbychu 21 kwi 2010, 17:47
raczej Ty cierpisz na manie prześladowczą,wszedzie widzisz Freddiego :mrgreen:

przez aree1987 21 kwi 2010, 17:58
zbychu napisał(a):raczej Ty cierpisz na manie prześladowczą,wszedzie widzisz Freddiego :mrgreen:

Dobra dobra zryty, zdemaskowałem Cię. :twisted:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez zbychu 21 kwi 2010, 18:02
przed chwilą był Freddie ,teraz zryty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .. przyjacielu opioidy zdecydowanie Ci nie służą 8) ...
ciekawe za kogo za chwile mnie uznasz..za Dode?? :D

przez zbychu 21 kwi 2010, 20:42
Śmiertelniczka rozumiem ze paro w Twoim przypadku sie sprawdziła??? przeszłas na dawke 20 mg? napisz prosze jak subiektywnie odczuwasz wpływ leku na własna psychike...co zmienił na plus.. co do Freddiego to faktem jest ze miałem taki nick całkiem niedawno ;)
Pozdrawiam

Sortuj wg