PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez czarnygrubykot 06 maja 2015, 08:12
Mili89 napisał(a):Bianka78, nie wiem..dzis 1 raz wyszlam do urzedu bez benzo i nogi mialam jak z waty, ale dalam rade...fakt, ze roztrzesiona i spocona jak mysz.. ale poszlam tam i wracajac nawet zaszlam do apteki...bylo ciezko, ale jakos dalam rade..eh..

Cześć Mili- że tak spytam ( tylko się nie obraź) czy ciąża była planowana podczas choroby i brania psychotr?

przez feniksx 06 maja 2015, 09:33
feniksx napisał(a):Gratulujemy!!!!
A ja dzis 8 tabletkę wziąłem i musze powiedziec ze dzis mam najlepszy dzień,z,tych wszystkich poprzednich.... Czy paro juz może działać? Czy skutki uboczne mogły juz odpuścić???

Dzis 9 dzień niestety zaczął sie gorzej...,puls wysoki, zlany potem sie obudziłem... Chyba przedwczesna radość była...

przez Zbychu 1977 06 maja 2015, 11:23
Dzis byłem u psychiatry po leki,do paro przepisał mi Fluanxol 0,5 mg 3x1 ,ciesze sie bowiem brakuje mi napędu i motywacji,dopaminka dobrze mi zrobi.
Zbychu 1977

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kotlet123 06 maja 2015, 14:06
Witajcie,
1. Jakie jeszcze inne leki działają na lęki i je dobrze tłumią, eliminują je ( oprocz paroksetyny)?
2. Jak zwiększyć libido ? Pytam powaznie :D
3 lata - 10 mg paroksetyny.
Doraźnie Pramolan

przez Mili89 06 maja 2015, 14:29
czarnygrubykot, nie była planowana zawiodła antykoncepcja stad mój szok. Tydzień temu wzielam cloranxen 5 mg ale robilam wtedy test i był negatywny mam nadzieje ze nie zaszkodzilam tym dziecku.dziś mam wizytę u lekarza i zobaczymy czy każe odstawić paro. Czytalam ze kobietom w ciąży w takim stanie pozwala się brać male dawki. Ja biorę cały czas 10mg :( nie dam rady bez leków. Czytalam ze niektórym zamieniają na escitopalm czy jak to się nazywa... Ale czy to bezpieczniejsze? Szczerze watpie
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez czarnygrubykot 06 maja 2015, 14:41
kotlet123 napisał(a):Witajcie,
1. Jakie jeszcze inne leki działają na lęki i je dobrze tłumią, eliminują je ( oprocz paroksetyny)?
2. Jak zwiększyć libido ? Pytam powaznie :D

topiramat zwiększa libido... rzekomo :blabla:

-- 06 maja 2015, 14:44 --

Mili89 napisał(a):czarnygrubykot, nie była planowana zawiodła antykoncepcja stad mój szok. Tydzień temu wzielam cloranxen 5 mg ale robilam wtedy test i był negatywny mam nadzieje ze nie zaszkodzilam tym dziecku.dziś mam wizytę u lekarza i zobaczymy czy każe odstawić paro. Czytalam ze kobietom w ciąży w takim stanie pozwala się brać male dawki. Ja biorę cały czas 10mg :( nie dam rady bez leków. Czytalam ze niektórym zamieniają na escitopalm czy jak to się nazywa... Ale czy to bezpieczniejsze? Szczerze watpie

oj:( ja też tego panicznie się boję- że tabl nie zadziałają i będzie baby boom (aczkolwiek twierdzę że już od brania ich przez 15 lat jestem chyba bezpłodna)
uważam, że w ciąży nie powinno się brać psychotropów - chyba że chorujesz na schizo i jesteś niebezpieczna dla siebie lub społeczeństwa... szkoda dzidzi :( na bank te leki oddziałują na dziecko..

przez feniksx 06 maja 2015, 15:35
Cholera, dowiedziałem sie ze w środę za tydzień musze jechac do Wrocławia na szkolenie.... Dzis wziąłem 9tabletke, czyli w środę będzie 15/16... Dam rade pojechać do innego miasta?
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez czarnygrubykot 06 maja 2015, 15:36
feniksx napisał(a):Cholera, dowiedziałem sie ze w środę za tydzień musze jechac do Wrocławia na szkolenie.... Dzis wziąłem 9tabletke, czyli w środę będzie 15/16... Dam rade pojechać do innego miasta?

to indywidualna kwestia, ja poczułam paro już w pierwszym tygodniu zażywania 10 mg (teraz jestem na 40)..

przez feniksx 06 maja 2015, 16:47
Jesli poczułaś 10 dlaczego poszłaś tak wysoko aż na 40? Przestał wystarczać?

Ja Bralem paro ale wtedy bylem znieczulony xanaxem który Bralem 5 miesięcy. Wtedy paro zadzialalo tez mialem,wrażenie ze w pierwszym,tygodniu
... A teraz lipa....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez Mili89 06 maja 2015, 16:58
Byłam u lekarza. Stwierdził ze widzi poprawę w moim zachowaniu bo nie trzeslam się na krześle i powiedział ze te 10mg mogę brać. Powiedział ze i tak 5 tygodni pierwszych bralam lek i w malej dawce nie powinien zaszkodzić. Mówił ze jest ryzyko 2/100 a u osób nie biorących 1/100 a dodatkowo bez leku z moimi atakami moglabym zaszkodzić dziecku samym tym stresem. Przepisał kwas foliowy zmierzył ciśnienie i kazał się nie martwić... Pytał tez czy nie chciałabym usunąć. W Anglii to normalne do 20 tygodnia ciąży:/

-- 06 maja 2015, 16:58 --

Byłam u lekarza. Stwierdził ze widzi poprawę w moim zachowaniu bo nie trzeslam się na krześle i powiedział ze te 10mg mogę brać. Powiedział ze i tak 5 tygodni pierwszych bralam lek i w malej dawce nie powinien zaszkodzić. Mówił ze jest ryzyko 2/100 a u osób nie biorących 1/100 a dodatkowo bez leku z moimi atakami moglabym zaszkodzić dziecku samym tym stresem. Przepisał kwas foliowy zmierzył ciśnienie i kazał się nie martwić... Pytał tez czy nie chciałabym usunąć. W Anglii to normalne do 20 tygodnia ciąży:/

-- 06 maja 2015, 16:58 --

www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez cala w trawie 06 maja 2015, 17:18
co jest lepsze na silne lęki wenela czy paro,bo wenela po 12 latach przestaje dzialac,od paru dni jestem na paro 220mg,czuje sie fatalnie

przez oskaka 06 maja 2015, 18:13
cala w trawie napisał(a):co jest lepsze na silne lęki wenela czy paro,bo wenela po 12 latach przestaje dzialac,od paru dni jestem na paro 220mg,czuje sie fatalnie

Jaka dawka paro?? Coś chyba nie tak skoro bierzesz 220mg... Raczej 20mg...
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

przez psycho112233 06 maja 2015, 20:40
Jak komuś zostało paro po kuracji - PW.

Ja lecę na 40mg już ładnych kilka miesięcy. Jest o niebo lepiej derealizacja/depersonalizacja znacznie odpuściły ale myślę osiągnąć 100% normalności i będę wchodził na 50mg lub 60mg...

Paro działa na mnie genialnie poza ogromną sennością ok. 5h po przyjęciu (wtedy osiąga chyba maksymalne stężenie we krwi), ale jak zapije ten moment energy drinkiem to jest elegancko.

przez feniksx 06 maja 2015, 20:53
A po jakim czasie zaczęło działać? I kiedy poczułeś ulgę???

Sortuj wg