PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Psychopharm 02 maja 2015, 15:25
To prawda, ale wystarczy już 50-60 mg, 80 mg jest używana bardzo rzadko - równie ważny jak dawka jest czas - najlepiej 12 tygodni. Nie możesz się zrazić bo po podbiciu do 80 mg nie zauważysz różnicy - musisz wytrwać wiele tygodni by efekty się pojawiły.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez lunatic 02 maja 2015, 15:26
feniksx,
skutki uboczne leku i tyle, ja byłem tak osłabiony że nie miałem siły w ogóle nigdzie nawet chodzić

przez janek2354 02 maja 2015, 15:35
Ja chodzę do swojego psychiatry ostatnio co tydzień i regularnie co tydzień zwiększa mi dawkę parogenu o 10mg. Teraz biorę już 30mg i mam wizytę za 3 tyg, myślicie że mój psychiatra przy mojej nerwicy lekowej dąży do uzyskania dawki 40mg?? Czytałem w ulotce że to jest dawka zalecana przy mojej chorobie. Jeżeli znowu mi zwiększy no to witajcie kolejne ciężkie dni,.....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez feniksx 02 maja 2015, 15:37
Zwątpiłem normalnie bo skurcz mięśni mnie chwycił i od razu do wyra na drzemkę 20min.
To jak ja dam rade w pracy 8h wysiedzieć?

Myślałem ze zaslabne lub cukier mi spadł przez to nie jedzenie... A apetyt kiedy wam wrócił??

przez lunatic 02 maja 2015, 15:42
ja nie dałem rady, do tego doszła bezsennosć, spanie po kilka godzin z koniecznością późniejszego funkcjonowania w pracy co jeszcze bardziej nasiliło wszystkie objawy i skończyło się na pogotowiu a potem w szpitalu
a brałem już sporo leków w tym również paro wcześniej i tak silnych skutków ubocznych na początku nie miałem jeszcze nigdy

przez feniksx 02 maja 2015, 18:21
No to teraz konkretnie mnie wystraszyłeś... Dziś jest 5 jaka biorę ile może to trwać?

-- 02 maja 2015, 18:28 --

I kolejne pytanie wy bierzecie tylko parogen i nic więcej np. Na wyciszenie tych skutków ubocznych?
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez janek2354 02 maja 2015, 19:04
feniksx napisał(a):No to teraz konkretnie mnie wystraszyłeś... Dziś jest 5 jaka biorę ile może to trwać?

-- 02 maja 2015, 18:28 --

I kolejne pytanie wy bierzecie tylko parogen i nic więcej np. Na wyciszenie tych skutków ubocznych?

Ja na noc dostałem Pernazinum i Lerivon 8)
No i doraźnie Afobam (aktualnie już tylko połóweczka dziennie)

przez feniksx 02 maja 2015, 19:31
No ja mam tylko xanax sr czyli o przedłużonym uwalniania. Nie wiem czy duza dawka bo 0,5. Dlugo was trzymaly skutki uboczne?

I po raz kolejny pytam miał ktos problem z brakiem apetytu, mam tak suche gardło ze jedzenie które probuje na sile wepchną utyka tam.... Zjem 3 lyzki zupy i juz najedzony jestem...

Jakies rady? Metody?
Herbata miętowa? Jakies tabletki bym zaczął jeść?

przez janek2354 02 maja 2015, 19:34
feniksx napisał(a):No ja mam tylko xanax sr czyli o przedluzonym uwalniania. Dlugo was trzymaly skutki uboczne?

I po raz kolejny pytam miał ktos problem z brakiem apetytu, mam tak suche gardło ze jedzenie które probuje na sile wepchną utyka tam.... Zjem 3 lyzki zupy i juz najedzony jestem....

Jakies rady? Metody?

Skutki uboczne trzymają różnie. Mnie zazwyczaj 2 tygodnie. A co do apetytu no to ja po prostu czekałem aż wróci a wróci na pewno :smile:

przez Mili89 02 maja 2015, 20:39
ja tak mialam na Sertralinie- ciagla suchosc w ustach i brak apetytu...
na paro mam duzy apetyt i nie czuje tej okropnej suchosci w buzi...
trzeba jakos przetrzymac skutki uboczne chociaz ja na Sertrze ta suchosc w ustach mialam cale 5 miesiecy... i co chwile musialam pic ...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez feniksx 02 maja 2015, 21:21
Oby wrócił... Bo boje sie ze mi sil zabraknie...
Bo picie wody od tygodnia i zupa pomidorowa zbyt mi nie służy... Najciekawsze ze wczesniej bralem parogen i nie bylo takich skutków jak teraz... Oby zaskoczył szybko tak jak dawniej...

-- 03 maja 2015, 07:41 --

No i 6 poranek. Wczoraj wziąłem 1/2 xanaxu przed spaniem, mogę powiedziec ze pól nocy chociaż udalo się przespać. Za to poranek byl jeszcze gorszy bo obudził mnie odruch wymiotny. Niestety straszyłem kibelek 15min i do tego doszła krew z nosa....

przez Nim2 03 maja 2015, 09:57
No własnie te poranki :/ 11 dzien na paro nie umiem sie kompletnie pozbierac z rana... czy to przejdzie z czasem?
Jezu Ufam Tobie

przez lunatic 03 maja 2015, 10:46
u mnie to samo, dobudzić się nie idzie

-- 03 maja 2015, 09:47 --

Psychopharm,
wiesz może co powoduje ze paro powoduje szybkie męczenie się i niechęć do wysiłku fizycznego?

przez janek2354 03 maja 2015, 10:49
Nim2 napisał(a):No własnie te poranki :/ 11 dzien na paro nie umiem sie kompletnie pozbierac z rana... czy to przejdzie z czasem?

Kiedy brałem velafax miałem przez cały okres brania ciężkie poranki. Oczywiście z czasem "ciężar" ich się zmniejsza i idzie się przyzwyczaić.
Teraz też zaczynam z Parogenem i poranki nie są łatwe a poza tym ja mam olbrzymi problem z wyjściem na słońce rano... jet tragedia. Kiedy przyjdą upały będę zapewne jak zwykle pił przed południowe 2 litry wody z lodem :D

Sortuj wg