PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
239
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 345

przez lunatic 25 kwi 2015, 20:35
Psychopharm napisał(a):Jeśli kogoś ciekawi wątek - SSRI a miłość to polecam poczytać artykuły dr. Helen Fisher.

nie zdziwiłbym się jakby było tam mówione o tym że w pewnym stopniu zabijają miłosć
Psychopharm,
to jak sie w tym momencie objawia ta depresja, skoro piszesz ze w ostatnich 2 tygodniach wychodziłeś więcej niz w ciągu ostatnich lat

przez Mili89 26 kwi 2015, 01:20
hmm kurcze to moze i mi wystarczy tylko te 10mg ? ja waze 53 kg przy 171 wzrostu ...
zauwazylam, ze mam dzisiaj zaskakujacy puls- 74-77 nawet po posilku :shock:
jeszcze do wczoraj codzienna norma to bylo 85-94 ...
roznica jest dla mnie duza, bo mam od dluzszego czasu problemy z tachykardia zatokowa, podobno na tle nerwowym...
wlasnie dlatego lekarz zmienil mi sertre na paro, bo po sertralinie puls nie ulegl wogole zmianie ...a nawet byl czasem wyzszy...

a co do lekow od przeziebienia : moge brac jakis fervex czy cos z pseudoefedryna ? rozklada mnie jakas wstetna zaraza... jak zwykle najpierw Corka w przedszkolu cos zlapie a zaraz potem ja ... :roll:
milej niedzieli zycze wszystkim ;)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Psychopharm 26 kwi 2015, 08:08
lunatic objawia się to u mnie brakiem radości, pozytywnego nastroju, nie potrafię się cieszyć, motywacja nadal mocno kuleje, nie widzę perspektyw, nie mam nadziei na lepszą przyszłość, nie doceniam swojej pracy ani swoich umiejętności, nie cenię się. Wiem, że to kwestia depresji bo w przeszłości pod wpływem leku miałem poprawę w prawie wszystkich tych aspektach.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cytrynka84 26 kwi 2015, 10:39
Mili89, Fervex brałam i nic mi się nie dobrego nie działo,ale podobno nie powinno się łączyć.A brałam coś z pseudoefedryna to się dziwnie czułam po2-3 dniach,lęki i drętwienie palców dloniNie wiem czy to bylo od Pseudoef. czy z nerwów,ale raczej od P.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez kotlet123 26 kwi 2015, 11:43
Dzieki Kalebx za pw, odpisalem Ci .

A czy bupropion dziala na lęki ? Ma ktos jakieś doświadczenie w tym temacie ?
3 lata - 10 mg paroksetyny.
Doraźnie Pramolan

przez Mili89 26 kwi 2015, 13:42
cytrynka84, dziekuje ...
narazie ratuje sie mlekiem z czosnkiem i miodem.. gardlo drapie, z nosa leci... ajj :((

przez lunatic 26 kwi 2015, 14:50
Mili89 napisał(a):hmm kurcze to moze i mi wystarczy tylko te 10mg ? ja waze 53 kg przy 171 wzrostu ...
zauwazylam, ze mam dzisiaj zaskakujacy puls- 74-77 nawet po posilku :shock:
jeszcze do wczoraj codzienna norma to bylo 85-94 ...

u mnie paroksetyna na początku zwolniła tętno do 60, nie wiadomo czy przez bezpośredni wpływ na serce czy przez wyciszenie układu nerwowego
co do dawki to u mnie nawet 15 mg jest za dużo, nic tylko bym spał i spał, dlatego niedługo zniżam do 10

przez Mili89 27 kwi 2015, 01:20
lunatic, ja jestem w coraz wiekszym szoku dzisiaj tetno mam 70-75 - toz to rekord... :shock: :shock: na holterze taki wynik notowalam tylko podczas snu... to bylo przed braniem lekow... a tak mialam non stop 85 -115. ..
lekarz mowil mi, ze jak trafimy w lek to i puls mi sie zmniejszy, bo napewno jest to z nerwow (tachykardia zatokowa) ale zeby po 16 dniach brania takie efekty ?
Sertralina wogole nie dzialala na moj puls...
a tu prosze... hm dziwne...
ja 15 mg nie probuje...mam brac 10 mg i nie bede kombinowac... zaczynalam od 5 tak sie balam ubokow.. ale juz jest lepiej co do nich... od 4 (chyba?) dni biore 10 mg i nie czuje roznicy... ale jestem przeziebiona wiec samopoczucie jako takie jest do d... :D

przez oskaka 27 kwi 2015, 01:42
Mili89 napisał(a):lunatic, ja jestem w coraz wiekszym szoku dzisiaj tetno mam 70-75 - toz to rekord... :shock: :shock: na holterze taki wynik notowalam tylko podczas snu... to bylo przed braniem lekow... a tak mialam non stop 85 -115. ..
lekarz mowil mi, ze jak trafimy w lek to i puls mi sie zmniejszy, bo napewno jest to z nerwow (tachykardia zatokowa) ale zeby po 16 dniach brania takie efekty ?
Sertralina wogole nie dzialala na moj puls...
a tu prosze... hm dziwne...
ja 15 mg nie probuje...mam brac 10 mg i nie bede kombinowac... zaczynalam od 5 tak sie balam ubokow.. ale juz jest lepiej co do nich... od 4 (chyba?) dni biore 10 mg i nie czuje roznicy... ale jestem przeziebiona wiec samopoczucie jako takie jest do d... :D

Bez leków holter wykazał w nocy spadek tętna do 37 u mnie a średnio miałem 74 :) Całe szczęście serducho zdrowe. Może być, że po 16 dniach już puls Ci się normuje. Według mnie to spoko :)
Brałem przez 6 dni 5mg a potem przez 4 dni 10mg i to koniec mojej przygody z tym lekiem ze względu na uboki...

Edit.
lunatic, zostajesz na tym leku czy zchodzisz i będziesz brać jakiś inny?
Sami tworzymy własne demony.

F41.2, DDA
Citalopram 20 mg

przez woowoo 27 kwi 2015, 12:11
Ojoj w dół lecę dziś na maksa.
:-(
3 lata związku z paro, trzeba ladacznice zostawić. Jednak skubana dobra na lęki i fobie społeczną.

przez Patryk29 27 kwi 2015, 12:58
/cenzura/ jebana mac, mój kolega nie zyje, powiesil sie, japierdole :why:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Bianka78 27 kwi 2015, 13:17
Patryk29 napisał(a):/cenzura/ jebana mac, mój kolega nie zyje, powiesil sie, japierdole :why:

Straszne, współczuję Patryk :(
Bianka78

przez Kalebx3 27 kwi 2015, 13:19
/cenzura/ jebana mac, mój kolega nie zyje, powiesil sie, japierdole

przykre , współczuję .
-też chorował na depresje i brał SSRI ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Patryk29 27 kwi 2015, 13:31
Bianka78, Kalebx3,
Bardzo mozliwe ze chorowal, bo ostatnio troche sie inaczej zachowywal, ale bez przesady kazdy wpada w dolki czasami, z tego co wiem nie bral ssri, jeszcze w sobote pil z moimi znajomymi i potem poszedl do parku i odebral sobie zycie.
Rozmawialem z nim i nie wygladal na chorego, mówil ze z dziewczyna mu sie ostatnio nie uklada, no ale /cenzura/ przez takie cos, pewnie go rzucila, ale nic /cenzura/ nie mówil. :cry:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Sortuj wg