PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Martiszon 15 kwi 2015, 23:11
magnolia84, Kochana! To ja bardziej narzekam na brak sexu, nie mąż. Taka to dziwna z nas para :) Ciągle mi mówi, że zdrowie ważniejsze niż sex. Blablabla byleby tylko nie pogarszać mojego samopoczucia. No złoty człowiek! :D a Ty czemu dawkę podnosisz? Wydarzyło się coś?
Czy ktoś słyszał o tricitto? Pomaga to cudo na kobiece libido? Naprawdę chętnie bym je odzyskała... :)
Podobno lepiej płakać u psychoterapeuty niż śmiać się u psychiatry :)

przez lunatic 15 kwi 2015, 23:13
Mili89 napisał(a):czy to normalne na poczatku brania paro (zeszlam z sertraliny) pare godzin po zazyciu tabletki wystepuje u mni taka sennosc, ze musze sie przespac ? jesli tak, to czy minie jak kazdy ubok po 2 tyg?

mozna spróbowac brac na wieczor, nie wiadomo czy przejdzie, u mnie nie przeszło kiedyś po 2 miesiącach, u innej osoby nie przeszło po 3 miesiącach, podobno u 10% osób występuje sennosc po paro

-- 15 kwi 2015, 22:16 --

z tego co mi lekarz kiedys mowil największa sennosć przypada na pierwsze kilka godzin po zażyciu, więc mozna spróbować na wieczór, u mnie to tylko sennosć zmniejszyło ale nie wyeliminowało

przez Mili89 15 kwi 2015, 23:56
lunatic, dziekuje ! po sertrze nie moglam wogole usnac, a 4 godziny po wzieciu paro normalnie zasypiam... myslalam, ze moze to jakis zbieg okolicznosci... ale widocznie to od leku... dlatego chcialam zapytac czy ta sennosc to cos normalnego przy tym... biore teraz dopiero 5mg od 4 dni , jutro zaczynam 10 a po miesiacu mam brac 20... dziwne, ze te 5mg tak mocno na mnie dziala...
ale i tak wole to niz to nakrecenie i wieksze leki -tak mialam na sertralinie,...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 16 kwi 2015, 12:05
Kalebx3, Siemka, sluchaj to nie ten temat, ale tu cie zapytam, jak na ciebie dziala metylofenidat, jak to dziala, po czasie widac jakies efekty??, czy dziala caly czas tak samo, jak np w pierwszym dniu brania tego. Ja dzisiaj to wzialem, fizycznie czulem sie jak na stymulancie, roztrzesienie, napiecia troche, nie bylo zadnej poprawy nastroju, a nawet bylo gorzej niz przed wzieciem tego.

_

Hej Patryk . A ile wziąłeś na ten pierwszy raz ?

U mnie na początku nawet na 5 mg była nerwówa ,. Trwało to około niecałego miesiąca i dopiero po tym czasie lek zaskoczył .
A brałeś samo metylo czy cos jeszcze łykasz standardowo ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez magnolia84 16 kwi 2015, 12:29
Martiszon napisał(a):magnolia84, Kochana! To ja bardziej narzekam na brak sexu, nie mąż. Taka to dziwna z nas para :) Ciągle mi mówi, że zdrowie ważniejsze niż sex. Blablabla byleby tylko nie pogarszać mojego samopoczucia. No złoty człowiek! :D a Ty czemu dawkę podnosisz? Wydarzyło się coś?
Czy ktoś słyszał o tricitto? Pomaga to cudo na kobiece libido? Naprawdę chętnie bym je odzyskała... :)

Taka para to ewenement :mrgreen:
Zaczęły się podkradać lęki więc stąd podwyższenie dawki ....
Co do Trittico, to ponoć coś tam wskrzesza, ale nie przerabiałam. Dostałam go do nocnego wybudzania się, jednak nie skorzystałam.
magnolia84

przez Mili89 16 kwi 2015, 23:45
a wiecie czy moge brac furagine na zapalenie pecherza podczas brania Seroxatu ?
i jak jest z przeciwbolowymi ? ibupromu nie mozna ? a co mozna w takim razie ?

przez ben rei 16 kwi 2015, 23:59
a można by połączyć 10 paro z 50 sertry i osłonkę na członka?
fubar

przez ska1977 17 kwi 2015, 09:21
Czy dawkę 30 mg można podzielić na dwie - np. 20 mg o g. 9 a 10 mg o g. 12? Jak wczoraj wziąłem 30mg od razu (a dotąd brałem 20mg) t ok. 14 miałem nagły przypływ senności i stresik.
Parogen 20mg

przez freda 17 kwi 2015, 09:29
MILI89-ja brałam i furagine i ibuprom,bo na mnie ani apap,ani aspiryna nie działają.nie działo się nic złego i jak boli mnie głowa to zawsze biorę ibuprom.

przez Martiszon 17 kwi 2015, 14:20
magnolia84 napisał(a):
Taka para to ewenement :mrgreen:
Zaczęły się podkradać lęki więc stąd podwyższenie dawki ....
Co do Trittico, to ponoć coś tam wskrzesza, ale nie przerabiałam. Dostałam go do nocnego wybudzania się, jednak nie skorzystałam.

Trzymaj się dzielni! Będzie dobrze :) Ja obecnie też jestem na 30 (pisząc poprzednio pomyliłam się, bo myślałam, że paro 1 tabletka ma 30 :P a biorę półtora). Na mnie zadziałało przy pogorszeniu podniesienie o 10. Mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie!

przez Kalebx3 17 kwi 2015, 14:59
-drugi dzień na 5mg Paro( ale za to więcej Brintellixu ) i jest dobrze , na tyle dobrze ,że nie ma lęków ( lęku uogólnionego - stany lękliwego )
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez magnolia84 17 kwi 2015, 16:41
Martiszon, dziękuję! :)))
magnolia84

przez arnibarni 17 kwi 2015, 18:25
Witam przewijają sie tutaj opinie że niektórzy po lekach antydepresyjnych typu Paroksetyna,nie mogą spąc w nocy a są senni w dzień.Czy dobrym rozwiążaniem nie byłoby stosowanie leków ssri o działaniu przeciwlękowym uspokajaącym takich jak paro esci po południu lub wieczorem ? by ta senność przypadała właśnie na noc ? Tymbardziej jeśli ktoś ma problemy ze snem ? Czy może branie paroksetyny na noc skończyłoby sie bezsenną nocą ? Macie jakieś doświadczenia z tym ?
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez szaraczek 17 kwi 2015, 19:25
ska1977, Można podzielić. Sam w trakcie brania paroksetyny miałem tak zalecone od lekarza. Też brałem maksymalnie 30mg. 1 tabletka rano po śniadaniu i pół po obiedzie. Oczywiście przy założeniu, że 1 tabletka zawiera 20mg paroksetyny bo nie wiem czy czasem nie ma też tabletek po 10mg i innych. Ale wszelkie zmiany dawkowania i pór przyjmowania konsultuj z lekarzem - nie na forum ;)

-- 17 kwi 2015, 18:34 --

arnibarni, O sposób dawkowania zapytaj lekarza. Ludzie różnie reagują na tę samą substancję. Jedni są pełni energii, drudzy ospali i senni. Moim zdaniem kiedy już będziesz znać swoją reakcję na dany lek, lekarz w razie konieczności, odpowiednio zmodyfikuje porę przyjmowania leku. Ale samemu na własną rękę lepiej niczego nie robić.
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

Sortuj wg