PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Kalebx3 14 kwi 2015, 14:59
W dupęęę rypana paroksetyna ,wcale już mi nie pomaga , wcale , a żrę to już 4 rok . Boję się odstawić . Normalnie paranoja . Jak nie wyrzucę całych zapasów do jeziora , to chyba się od tego cyca nie uwolnię .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez lucy1979 14 kwi 2015, 15:03
Kalebx3 napisał(a):W dupęęę rypana paroksetyna ,wcale już mi nie pomaga , wcale , a żrę to już 4 rok . Boję się odstawić . Normalnie paranoja . Jak nie wyrzucę całych zapasów do jeziora , to chyba się od tego cyca nie uwolnię .

Ja dalam rade odstawic sertre Ty dasz rade z paro. Spoko. Mi tez nic juz nie pomagala,w takiej sytuacji mysle ze nie ma sensu brac.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Kalebx3 14 kwi 2015, 15:09
Luccy , gorzej będzie jak mnie dopadnie atak paniki i się wtedy zesram wodnistą galaretą . Wiem ,że dałaś radę odstawić , szacun ,,,ale leżysz w łóżku. To chyba nie jest leczenie .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maja_naga 14 kwi 2015, 17:01
biorę parogen 20 mg od miesiąca i od kilku dni mam myśli samobójcze, obniżony nastrój, agresję. Też wam się coś takiego zdarzyło? Jeśli są takie objawy najlepszą opcją będzie odstawić ?

przez Kalebx3 14 kwi 2015, 18:50
Jeśli są takie objawy najlepszą opcją będzie odstawić ?

- naprawdę nie wiem co bym na twoim miejscu zrobił.Sutuację masz trudną , delikatnie mówiąć . ja bym na Twoim miejscu obniżył Paro do 10 mg i dołożuył 50 mg Moklobemidu . A jak nier moklo to wrzucił bym na dopaminę 10 mg metylo + Pranoram i na pewno byłoby lepiej .
Ja zdecydowałem się po 4 latach zejść z tego leku. Nic mi nie daje , tylko siedzę z nim przywiązany psychicznie.Lawiruje obecnie na dawkach7,5 mg- 10mg i gówno z tego raczej jest. Od poniedziałku będę wchodził z druga paczką Brintellixu > ten mi konkretnie pomaga na lęki. Zwiększę dawkę do 5mg /d. i będzie GUT. A jak czasem za mało pociągnie to dopie-rdolę moklobemidu i będę żyw . Nie mam zamiaru się srać się jeszcze z lękami , skoro zycie pod tą złodziejską władzą dostarcza mi aż nadto problemów i stresu. jebać PO i lęki .

przez Aleksy 14 kwi 2015, 18:55
brałem paroksetynę przez parę miesięcy, ale odstawiłem po konsultacji z lekarzem. Na pewno pomagała, ale z drugiej strony czułem, że tak wspomagany lekami nie jestem do końca sobą, a chcę stanąć na własnych nogach. Poza tym efekty uboczne też występowały (u mnie głównie spadek libido i uczucie "odrealnienia").

maja_naga miałem tak (myśli samobójcze) na innych lekach. To może przejść jeżeli to dopiero początek przyjmowania leków (u mnie później złagodniało gdy organizm się przyzwyczaił). Niemniej powinnaś powiedzieć o tym lekarzowi, może zaleci coś innego...

przez szaraczek 14 kwi 2015, 19:03
Aleksy, Po odstawieniu libido wróciło do normy?
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

przez Kalebx3 14 kwi 2015, 19:08
Po odstawieniu libido wróciło do normy?

ja to jak zmniejszę dawkę dzienną Paro to z miejsca mi mi rośnie libido . To jedyna zaleta tego leku ,że się po nim nie chce .A ja już jestem stary i mi się nie chce .I w ogóle bez paro męczące myślenie o dupach .

przez maja_naga 14 kwi 2015, 19:09
Kalebx3,
moja psychiatra na pewno nie będzie taka chętna na danie mi takich leków, ona jest bardzo ostrożna i przepisuje mi najniższe dawki. Chyba czas zmienić lekarza lub nauczyć się rozmawiać z psychiatrą. Byłam wczoraj u innego, powiedziałam mu o myślach s. i kazał brać pół olanzapiny i kontynuować parogen. Do swojej boję się iść, bo przepisała mi tydzień temu Seronil, którego nie zaczęłam brać... potrzebuję speeda, ale co, mam tak powiedzieć psychiatrze? :D

przez Kalebx3 14 kwi 2015, 19:14
MAJAa NAGA ,a te Twoje mysli samobujcze to jakieś strasznie mocne i boisz się ,że to zrobisz ? Ja zawsze jak się gorzej poczuję to mam myśli samob. Ale tyle razy juz je miałem ,że wiem ,że to ściema psychiki ( wycofanie ). Nie biorę tego na poważnie . Gorzej z lękami ,. bo te siostry ciemności uprzykrzają mi sromotnie radość życia .Ale i te ku-ry zwalczę -otruję odpowiednim lekiem.

przez Patryk29 14 kwi 2015, 19:17
maja_naga, Przy myslach s. speed to nie jest dobre rozwiazenie :roll:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez szaraczek 14 kwi 2015, 19:19
maja_naga napisał(a):Kalebx3,
moja psychiatra na pewno nie będzie taka chętna na danie mi takich leków, ona jest bardzo ostrożna i przepisuje mi najniższe dawki. Chyba czas zmienić lekarza lub nauczyć się rozmawiać z psychiatrą. Byłam wczoraj u innego, powiedziałam mu o myślach s. i kazał brać pół olanzapiny i kontynuować parogen. Do swojej boję się iść, bo przepisała mi tydzień temu Seronil, którego nie zaczęłam brać... potrzebuję speeda, ale co, mam tak powiedzieć psychiatrze? :D

Skoro potrzebujesz speeda i dostałaś Seronil to chyba dobrze, co? Fluoksetyna pobudza, ale długo się wkręca.

-- 14 kwi 2015, 18:20 --

A swoją drogą masz myśli samobójcze i dostałaś fluoksetynę. Dziwne trochę,a le to nie ja jestem lekarzem.
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

przez maja_naga 14 kwi 2015, 19:21
Kalebx3,
nie boję, dwa dni temu trzymałam nóż, a powstrzymała mnie matka kiedy niespodziewanie weszła do pokoju... lęków teraz w ogóle nie mam, z czego bardzo się cieszę, bo wcześniej potrafiły przyjść z nikąd i ogarnąć mnie całą... wtedy bałam się, że zaraz wyskoczę przez balkon.

przez Kalebx3 14 kwi 2015, 19:24

nie boję, dwa dni temu trzymałam nóż, a powstrzymała mnie matka kiedy niespodziewanie weszła do pokoju..

a jakby nie weszła mama , to co by było ?

Sortuj wg