PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez magnolia84 04 kwi 2015, 13:11
"nie bierz dziś leku" serio? to tak ma wyglądać terapia? Nie lepiej byłoby, gdyby nie pił alko? albo w minimalnej ilości?
magnolia84

przez kasz 04 kwi 2015, 13:15
własnie juz zapozno bo juz rano wzialem 20 mg

no wiecie to jest roczek mojego chrzesniaka wiedz niechce sie sciac ...

przez Don Kamillo 04 kwi 2015, 13:16
Nie czepiaj się. Nie popieram picia i sam nie pije, ale skoro chce sie napic, to napisalem mu tylko jak może się konczyć mieszanie alkoholu z psychotropami. Sam na każdej imprezie odmawiam sobie alkoholu, bo leczenie i zdrowie psychiczne jest dla mnie najważniejsze. Skoro chce, to jego sprawa. Ja bym nie pił.

Poza tym nigdzie nie napisałem że ma się upić do nieprzytomności. U mnie nawet w małych ilościach alkoholu zaczęło się kręcić w głowie przynajmniej 2x mocniej niż bez leków.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 04 kwi 2015, 13:19
Don Kamillo, nie czepiam się, tylko uważam, że pominięcie dawki leku tylko dlatego, że ktoś chce się napić, jest bez sensu, bo to wtedy żadna terapia.

-- 04 kwi 2015, 12:20 --

Don Kamillo napisał(a):Poza tym nigdzie nie napisałem że ma się upić do nieprzytomności. U mnie nawet w małych ilościach alkoholu zaczęło się kręcić w głowie przynajmniej 2x mocniej niż bez leków.

a czy ja Ci to zarzuciłam????????????????? Napisałam też, jak alko na mnie działa w połączeniu z lekami.
magnolia84

przez Don Kamillo 04 kwi 2015, 13:24
Ale picie pod wpływem leków to też żadna terapia. W każdą stronę jest źle, zależy potem już od człowieka. Ja też kiedyś lubiłem sobie wypić jedno czy dwa, ale że kończyło się to nie najlepiej, to po prostu odmówiłem sobie tej "przyjemności" żeby jak najszybciej dojść do zdrowia, a potem móc wypić sobie za zdrowie.

Nie napisałaś. Nie chcę się kłócić. Zwłaszcza dziś.

Wesołych Świąt.
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez magnolia84 04 kwi 2015, 13:26
Don Kamillo, z dwojga złego jak wypije jeden kieliszek, to nic mu nie będzie, niż miałby zupełnie pomijać dawkę, dlatego napisałam to, co wyżej więc nie wiem po co te pretensje w moim kierunku ;) Zrobi jak zechce
magnolia84

przez Don Kamillo 04 kwi 2015, 13:28
Kieliszek to owszem, ale wiesz jak to się czasem kończy, dlatego tylko przestrzegłem przed konsekwencjami.

przez Patryk29 04 kwi 2015, 13:29
I tak juz nie ma o czym gadac bo napisal ze wzial rano paroksetyne, poza tym ten lek ma okres póltrwania okolo doby, wiec czy wezmie czy nie wezmie to nie ma zadnego znaczenia, kasz, Napij sie, ale z umiarem, wypil polowe mniej niz jak bys mial wypic bez leków i powinno byc ok :mrgreen:
Ostatnio edytowano 04 kwi 2015, 13:31 przez Patryk29, łącznie edytowano 1 raz
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez magnolia84 04 kwi 2015, 13:30
Don Kamillo, jeżeli nie potrafi odmówić nakłaniania do wypicia jeszcze jednego, później kolejnego i tak dalej, to rzeczywiście lepiej, żeby wcale nie zaczynał
magnolia84

przez kasz 04 kwi 2015, 13:30
Sam nie wiem kurna , pieprzone leki wszystko komplikują , ogólnie nie pije tylko okazjonalnie prochy biore od miesiaca gdzies ..

przez Don Kamillo 04 kwi 2015, 13:31
W umiarkowanej ilości możesz się napić, tylko nie daj się namówić na jakieś twardsze zawody :mrgreen:

przez Patryk29 04 kwi 2015, 13:32
Don Kamillo napisał(a):W umiarkowanej ilości możesz się napić, tylko nie daj się namówić na jakieś twardsze zawody :mrgreen:

Boje sie, ze na paroksetynie to on sam te zawody sprowokuje :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez kasz 04 kwi 2015, 13:33
Hehe właśnie się boję , że popłynę i będzie pozniej wstyd przed całą familią , nie tylko moją :D

przez magnolia84 04 kwi 2015, 13:35
to weź Anticol i po dylemacie :P
magnolia84

Sortuj wg