PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez darunia 28 kwi 2006, 09:48
cicha woda, a towarzyszy ci przy seroxacie takie dziwne uczucie jakbyś dostała czyms w głowe i dotego czuje tak jakoś dziwnie ta chemie w zatokach.

przez darunia 29 kwi 2006, 12:21
dzisiaj 7 dzien 10mg seroxatu, mam do Was pytanie. Czy na początku to norma że czuje sie seroxat w głowie, czuje jakbym go wciągneła nosem, wiem że to głupio brzmi ale czuję coś dziwnego w zarokach i mam taką głowę jakbym dostałą czymś w nią?

przez Boy 01 maja 2006, 13:13
Biorę Seroxat od 6 miesięcy. Wszystko jest super oprócz jednego...
Tyję w tempie, jakiego mógłby mi pozazdrościć niejeden tucznik!
Już przytyłem 9 kilo! Jeszcze trochę a będę mógł wystąpić w reklamie Michelin - jako ich logo. :lol:

A tak poważnie: Seroxat potwornie zwiększa łaknienie.[b]
Boy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sonia 01 maja 2006, 21:34
Och, tak! To chyba najgroszy skutek uboczny to tycie. Też bardzo przytyłam po seroxacie, a teraz nie moge tego zrzucić choć od lipca ubr. juz nie biorę nic.

przez feniks 02 maja 2006, 21:19
Ja biorę seroxat już dość długo(ok. roku) i brałam 2 tabletki dziennie. Teraz biorę półtorej. Powinaś brać i się nie martwić. Potem jak będzie lepiej stopniowo zmienjszać. Seroxat jest o działaniu długotrwałym więc można go brać spokojnie. Bez wielkiego uzależnienia.
"When I need the guns, I'll get the guns."

pasiutniczek,sakamotko,ziskopatko.

przez awers 03 maja 2006, 22:38
Po dwoch tygodniach zarzywania rexitinu pierwszy raz wyszłam sama na dwugodzinny spacer ,a pragne nadmienic ze ostatni raz calkiem sama wyszlam z dwa lata temu,pierwsze dni z tym lekiem byly okropne,ale wystarczyło na początek zmniejszyc dawke i zamiast pół tabletki zarzywac ćwiartke pozdrawiam
AWERS

przez deprim 04 maja 2006, 08:40
pierwszy tydzien po pół tabletki miałem jazdę niesamowitą ;) potem zwiększyłem do całej i zaczęło się wszystko poprawiać. Po miesiącu biorę teraz 1,5 tabletki. Idealnie nie jest ale da się już jakoś żyć. Mam duże nadzieje związane z Rexetinem.

pozdrawiam

przez feniks 05 maja 2006, 22:14
Ja biorę seroxat od roku i nie miałam żadnych działań ubocznych. Nie tyje również. Czasem jak sobie zapomnę zażyć tabletkę to się źle czuje,ale jak zażyje tą zapomnianą dawkę to od razu się poprawia. Nie jest tez trudno seroxtau rzucić bo miałam przerwę w braniu i nic mi się nie działo. Seroxat to lek o długotrwałym działaniu i ma różne dobre i złe strony.
Na każdego leki działają inaczej. Nie ma on bardzo wielkich i szybkich efektów. Ale coś tam daje. Pozdrawiam !
"When I need the guns, I'll get the guns."

pasiutniczek,sakamotko,ziskopatko.

przez cicha woda 07 maja 2006, 22:37
darunia napisał(a):cicha woda, a towarzyszy ci przy seroxacie takie dziwne uczucie jakbyś dostała czyms w głowe i dotego czuje tak jakoś dziwnie ta chemie w zatokach.

Miałam tak przez pierwszy tydzień kiedy zaczynałam brać Seroxat, dodatkowo nasiliły się lęki ale wszystko przeszło.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Aga1 11 maja 2006, 20:10
Biorę Paxtin20 prawie od 3 mies. Pierwszy tydzień po 1/2 tabletki rano. Czułam si e okropnie.Lekarka powiedziała że będzie żle , ale nie myślałam że aż tak, wymioty, dreszcze , nie mogłam jeść, spać byłam rozbita i pociłam się strasznie. Walczyłam z tymi obiawami jak mogłam ;prałam ,sprzątałam itp. aby o tym nie myśleć.Pomogło . Po tygodniu wszystko przeszło .Zaczęłam brać 1 całą tabletkę. Od tygodnia biorę 1 i 1/2 czuje się dobrze.Wróciły chęci do życia .Nie mam nerwobóli , częstoskurczu serca, nie boli mnie głowa . Jestem zadowolona z leku. Nie czytam ulotki o objawach ubocznych , bo nie mam zamiaru wsłuchiwać się w siebie czy coś pokazuje się i u mnie. Każdy jest inny i na lek reaguje inaczej .MNIE ON POMAGA.

do Moniki

przez Elena 15 maja 2006, 00:40
Jesli masz objawy lekowe i migrene to zastanawiam sie czy nie masz czasem zaburzen hormonalnych? Obie te kwestie moga byc powiazane - w moim przypadku przynajmniej do pewnego stopnia sa. Ale jesli masz regularny okres i zadnych poblemow na tym tle to pytanie uwazaj n\za niebyle.
Gdybym była inną osobą,
ach jak dobrzebyłoby mi z tobą

przez darunia 17 maja 2006, 16:31
Prawie 4 tyg na seroxacie (2 tyg. na 20mg), jest lepiej nie mam juz takich dziwnych lęków i nastrój tez w miare ok. nie jest jeszcze tak jakbym chciała ale wydaje mi sie że jest co raz lepiej. tylko chwiolami jakaś senna jestem.

mój chłopak bierze seroxat a ja odczuwam skutki :(

przez magdusia1981 17 maja 2006, 19:21
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Ja biorę seroxat biernie, tzn. mój chłopak go bierze od roku, a ja odczuwam tego skutki [Jego bóle i zawroty głowy, senność, bierność sexualna i chłód :(]. Sporo o tym czytam i jakoś nie mogę napotkać na forum Kogoś, Kto jak ja musi sobie radzić z chorobą bliskiej osoby. Ostatnio tracę siły i potrzebuję wsparcia by wytrwać. Proszę o kontakt magdusia1981@op.pl
nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej

przez darunia 23 maja 2006, 13:38
Byłam wczoraj na wizycie i mam zwiększać dawke seroxatu od dzisiaj biore 30mg i jestem troche pijana i czuję większy lęk, czy to normalne przy zwiększaniu dawki? Przy 20mg lęki zmniejszyły sie ale niestety nie znikneły całkowicie, dlatego też mam brać więcej.
Czy zwiększanie dawek faktycznie ma jakiś sens i znaczenie.

Sortuj wg