PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoGen

przez wentyl77 27 mar 2010, 20:10
Brałem parogen potem zaminiła mi psycho na paxtin bo niby sa firmy i firemki, ale poprawę czułem po 3 tygodniach potem już tylko łykałem poprawy zero! Razem z sulpirydem i lerivonem i waga idzie w górę.

przez Fable 27 mar 2010, 20:13
Ja wlasnie boje sie tycia. Kiedys juz po jakims debilnym leku przytylem 20 kg !!!! To byla masakra !!!!! Pozniej jak mi zmienil lek to na CALE szczescie schudlem te 20 kg. Uffff...... ale strasznie wygladalem :/ Ale juz jest dobrze, teraz juz nie tyje.

przez cytrynka84 27 mar 2010, 21:17
Wentyl77 tyles bardziej po sulpirydzie,w drugiej kolejnosci po lerivonie,parogen dalabym na koncu:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Fable 28 mar 2010, 06:42
Tak, po ParoGen się nie tyje ;)

przez cytrynka84 28 mar 2010, 11:07
Nie napisalam,przeciez,ze po Parogen sie nie tyje!Tyje sie,ale dużo mniej niż Sulpirydzie,czy Lerivonie
Choć każdy może reagować inaczej na dany lek
Mnie po ParoGenie przybyło około 3kg.A po Lerivonie,było gorzej,trudny do pohamowania głód oraz chęć na słodycze.Jednak musiałam brac Lerivon,bo bez niego prawie wogole nie spałam,więc mimo to bralam i nie żałuję

przez Pasman 28 mar 2010, 14:14
Fable napisał(a):Hej!

Czy ktoś z Was bierze ten lek ??? Ciekawy jestem opinii innych forumowiczów. Bo ja jakoś nie widze jego działania ani negatywnego ani pozytywnego... dziwne.

a przy z szybkich uczuciach tez nie ma zmiany ?
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez wentyl77 28 mar 2010, 20:44
W ulotce na prawie kazdym z leków które my Forumowicze 'zjadamy' jest napisane ze zwiększać może (ale nie musi wiadomo kazdy inaczej reaguje) masę ciała - także co człek to obyczaj. Walcze teraz z wagą i jakos juz 3 kilo spadło po andepinie. czyli troche mniej zjadam i jakoś się unormowało. chciałbym jeszcze 2 i mogę zyć.

Re: ParoMerck

przez aniak80 28 mar 2010, 21:14
Witam cieplutko w ten deszczowy wieczór- prawie noc:)
Paro merch biore juz od prawie pól roku,no teraz paro gen.Mam problem a mianowicie od dwóch tygodni mam ropne zapalenie korzenia zębowego najpierw góra a od wczoraj dól.paro gen jest super lekiem po 7 latach choroby -depresji mieszanej z nerwicą dopiero efekty są przy parogenie.Czuję sie zaje.....Jezdzę sama samochodem wszedzie ,obecnie jestem sama z dwójką dzieci bo mąż w delegacji,bałam się strasznie ze nie dam rady ale jest super daję radę.Ale nie o to mi chodzi a mianowicie czy ktos moze chodzi bąc robił zęby przy parogenie?Psychiatra mówi,ze zalezy jakie znieczulenie stosuje stomatolog,stoltolog i neurolog mają rózne podzielne uwagi jeden stolatolog mówi,ze mozna wyrwac korzen a drugi sie boji juz głupieję biorę znów duomox i jestem w kropce.

Widzę,ze temat alkoholu juz poruszony i mi się tez przyda:)
Ja oststio nie brałam w sobotę leku i wypilam dwa małe redsy ale miałam pietra:)
Biorę 20 mg raz dziennie.

pozdrawiam wszystkich

Re: ParoMerck---->ParoGen

przez Fable 29 mar 2010, 13:14
No ja nie tyje po Paro Gen i mam nadieje ze nie bede tyć. Co do dentysty to ja niedlugo ide na wyrwanie zeba i mysle ze te znieczulenie nie bedzie kolidowalo z Paro Gen. Ale ja i tak mam mieszane uczucia co do tego leku, mial to byc chyba lek pobudzajacy ale on na mnie nie dziala... dziwne. :roll:

przez Flora 29 mar 2010, 18:14
Fable napisał(a):Ale ja i tak mam mieszane uczucia co do tego leku, mial to byc chyba lek pobudzajacy ale on na mnie nie dziala... dziwne. :roll:

Dziwnie to znaczy otumaniona?

przez 33latka 31 mar 2010, 20:59
wiecie co ja biore juz mc parogen po pol tab dziennie i dobrze sie czuje na poczatku nike moglam spac i mialam szczekoscisk po tyg ustapilo teraz nie mam zadnych skutkow ubocznych i nie jestem klebkiem nerwow

[Dodane po edycji:]

max 79lot nie mozna tak sobie odstawic leku dwa dnie przed impreza bo chcesz piic organizm dostanie troche szoku a o alkoholu mozesz zapomniec naraznie polaczenie leku z alkoholem to niefajna sprawa

przez Paranoja 31 mar 2010, 21:14
mówię z mojego doświadczenia, ani alkohol ani dentysta nie stoi na przeszkodzie. Wczoraj wypiłam 5 piw 0.66 pojemności i oprócz niewielkiego kaca nic mi nie było. Do dentysty tez chodzę średnio raz na miesiać i żyję
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez 33latka 31 mar 2010, 21:26
ja wiecej jem po paro przytylam 2kg ale sie ciesze ztego

przez Paranoja 31 mar 2010, 21:26
ja natomiast chudne :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Sortuj wg