PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez jetodik 16 mar 2015, 19:21
dumps napisał(a):jetodik, szczerze to jakby mi mialo pomoc to moglo by mi nawet zycie skrocic moge sie uzaleznic moge wszystko byle by mi pomoglo choc na jakis czas, bo moja glowa juz jest tak przeryta tym gównem całym zwanym lękami ze teraz to juz po trupach..

rozumiem i po to bierzesz paro aby tego nie było.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez dumps 16 mar 2015, 19:28
Moglabym brac wszystko zeby tego nie bylo
Bo każdy walczy tu o przetrwanie
w świecie gdzie nic nie jest pewne
bądź pewien swojej woli walki
zbieraj siły, dąż do tego by coś zmienić!

przez Patryk29 16 mar 2015, 19:30
Jak paroksetyna jej nie pomogla, to co ma zrobic, moze brac benzo przez jakis czas pod kontrola lekarza, jak lekarz powie dosc to skonczy brac i nie bedzie miala dostepu do leku i nie bedzie brala, proste.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dumps 16 mar 2015, 19:33
Paro jeszcze moze sie rozkrecic ale watpie ze samo paro mi pomoze bez czegos co bede brac jeszcze doraznie

przez jetodik 16 mar 2015, 19:35
ależ oczywiście, że niech sobie ulży, tylko z tego co się orientuje paro bierze od niedawna i chodzi mi o to żeby dać szanse temu lekowi a nie zamieniać go na benzo.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez dumps 16 mar 2015, 19:38
Tak tylko jak ja bede czekaz az paro zacznie dzialac to ja zeswiruje juz ostatnio sie zlapalam na tym ze chcialam sie znowu pociac.. Ja dluzej tak nie wytrzymam siedzac w domu

przez benzowiec84 16 mar 2015, 19:44
jetodik napisał(a):ależ oczywiście, że niech sobie ulży, tylko z tego co się orientuje paro bierze od niedawna i chodzi mi o to żeby dać szanse temu lekowi a nie zamieniać go na benzo.

chodzi oto że puki paro się ładuję , niech bierze benzo , możesz brać 1,2 miesiące bez problemu a potem odstawisz redukując dawki(o i le wogolę się uzależnisz) , ale paro o ile dobrzę pamiętam zaskoczyło u mnie po 3 tygodniach . będzie dobrze dumps
Ostatnio edytowano 16 mar 2015, 19:44 przez benzowiec84, łącznie edytowano 1 raz
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez cala w trawie 16 mar 2015, 19:44
doszłam do 40 mg paro.....mam muła giganta co do mnie nie podobne.....nic mi sie nie chce....czy na wyzszej dawce bedzie jeszcze gorzej-lekarz chce dojsc do 60mg.Biore to na ataki paniki i rozne fobie. Myśle czy nie lepiej wrocic do weneli choc 12 lat ja bralam,tyle czy ona dziala jeszcze ......doradźcie blagam

przez jetodik 16 mar 2015, 19:47
dumps, do tego czasu aż zacznie działać to benzo się nadaje jak najbardziej, taka jego rola.
mnie lekarze nie chcieli dać benzo jak wchodziłem na esci i byłem zły na nich bo miałem napady lęku przez to, sporo wtedy schudłem też.
po 2 tygodniach już sie uspokoiło, a na działanie paro czekałem jeszcze mniej.

Twój lęk po paro wzrósł czy zmalał?

-- 16 mar 2015, 18:48 --

benzowiec84,
chodzi oto że puki paro się ładuję , niech bierze benzo

nie no tak to jest okej.

przez Patryk29 16 mar 2015, 19:50
cala w trawie napisał(a):doszłam do 40 mg paro.....mam muła giganta co do mnie nie podobne.....nic mi sie nie chce....czy na wyzszej dawce bedzie jeszcze gorzej-lekarz chce dojsc do 60mg.Biore to na ataki paniki i rozne fobie. Myśle czy nie lepiej wrocic do weneli choc 12 lat ja bralam,tyle czy ona dziala jeszcze ......doradźcie blagam

Paroksetyna tak ma, nic sie nie chce na tym leku kompletnie, bralem 60mg parox nie polecam, zamula na maksa :pirate:

-- 16 mar 2015, 19:51 --

maniek123321, Na /cenzura/ takie rzeczy wklejasz i jeszcze straszysz dziewczyne, pojebalo cie :evil:

przez cala w trawie 16 mar 2015, 19:55
Patryk29, Patryk to co myślisz ze ten mół gigant nie przejdzie? Lepiej wrocic do velafaxu?pomocyyyyyyyy.a i na sen dostalamnitrazepam.....dobre to? bo tylko nesen bralam ale przestal dzialac

-- 16 mar 2015, 19:57 --

ps dodam ze po weneli fruwalam taka moc.......czy przy wyzszych dawkach weneli 300mg uwalnia sie coś co powoduje ten temperament?Aprzy paro duze dawki jeszcze gorzej.Blagadm odpowiedzcie

przez Patryk29 16 mar 2015, 19:58
cala w trawie, Mi to nie przeszlo a bralem paroksetyne 2 lata, po roku bylo troche lepiej, nie bylo juz takiego zamulenia, ale nic sie nie chcialo kompletnie, po prostu tragedia, wiekszosc ludzi pisze podobnie, ze nic sie nie chce po tym leku, przymula i jest sie sennym.

-- 16 mar 2015, 19:59 --

cala w trawie, w dawkach od 225mg wzwyz dziala na dopamine i mocno na noradrenaline, stad to twoje dobre samopoczucie.

przez dumps 16 mar 2015, 20:00
jetodik, no wlasnie o to chodzi, ze teraz jestem strasznie wycofana ze swiata ze tak powiem (poczatki depresji jak kiedys) i boje sie z domu wychodzic, ale napewno nie ustalo nic po paro, dlatego ze w sobote przyjechalam do Kielc i nawet w pociagu mialam atak czyli nic sie nie polepszylo.

maniek123321, jesli ten obrazek mialbyc pytaniem to Ci na nie nie odpowiem, bo sama nie wiem co mialabym Ci odpowiedziec. Mialam czasem takie zjazdy, ze balam sie ze cos sobie zrobie i nawet tego nie ogarne ze zrobie to nie swiadomie.

przez magnolia84 16 mar 2015, 20:01
cala w trawie, niedawno lekarz zalecił mi podwyższenie dawki paroksetyny do 40 mg i dołączenie wenli na tzw. pobudzenie, ale za tą pierwszą opcję podziękuję i dołączę wenlę, na której też kiedyś byłam i super działała. Też się zastanawiam, czy i tym razem zadziała.
magnolia84

Sortuj wg