PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez benzowiec84 16 mar 2015, 17:58
emilk, najlepiej nie zmieniać paro jak dobrze podziałało na lęki , tylko dołożyć do paro reboksetynę[edronax] to popularny mix , jak nie ma pełnej odpowiedzi na lek pierwszego rzutu i tutaj powinno właśnie w twoim przypadku dodać reboksetynę , ale u nas niestety lekarze to ciemnogród , więc nie wiem czy by ci to dodali , ew coś innego
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez magnolia84 16 mar 2015, 17:58
Patryk29, sam sobie jesteś winien, bo nie dyskutujesz spokojnie, tylko z góry coś zakładasz i szydzisz, a później się dziwisz, że ktoś na to reaguje
Ostatnio edytowano 16 mar 2015, 17:59 przez magnolia84, łącznie edytowano 1 raz
magnolia84

przez benzowiec84 16 mar 2015, 17:59
Patryk29 napisał(a):To forum ostatnio bardziej mniej wkur...a niz daje jakis spokój czy ukojenie, kiedys bylo inaczej, dlatego nie bede juz czesto sie udzielal w watkach bo po prostu mi sie nie chce, a jak komus cos pomozesz albo poradzisz to pózniej cie jeszcze zjada za to, /cenzura/ to :pirate:

mnie też już wkurwia , ja tak samo.

-- 16 mar 2015, 17:00 --

magnolia84 napisał(a):emilk, było spokojnie, dopóki benzowiec84 nie zaczął objeżdżać wszystkich wątków lekowych ze swoją propagandą "jeba.ć SSRI", zarzucać komuś kłamstwo i wyzywać :roll:

tyle że ja już dałem sobie spokój a ty dalej kontynuujesz dzieło
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 16 mar 2015, 18:02
benzowiec84, nie kontynuuję, tylko odpowiadam na posty emilk jak było
magnolia84

przez benzowiec84 16 mar 2015, 18:02
magnolia84, daj spokój już magnolia , jak widzisz ja już nie mam ochoty na kłotnie i nie wyzywam i nawet przeprosiłem.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 16 mar 2015, 18:03
magnolia84, Wez sie popatrz na siebie i co ty piszesz nieraz, sadzisz ze ludzie, sa od ciebie glupsi, pamietam jak lunatica pocisnelas, wiec popatrz w lustro i nie odzywaj sie juz do mnie. :time:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez magnolia84 16 mar 2015, 18:05
Patryk29, nie pocisnełam lunatica, nie wyzywałam go, nie sugerowałam, że kłamie, jak robiliście to Wy w stosunku do mnie!!!!! Mało tego, pisałam, że go rozumiem, żeby miał trochę cierpliwości i że mimo wszystko życzę mu wszystkiego dobrego. Podobnie było, kiedy podchwyciłeś jazgot benzowca84 odnośnie SSRI. Widzisz różnicę między mną, a Tobą i benzowcem84?!
Ostatnio edytowano 16 mar 2015, 18:07 przez magnolia84, łącznie edytowano 1 raz
magnolia84

przez dumps 16 mar 2015, 18:07
ej tym razem lekarz u jakiego byłam powiedziała mi ze xetanor + propranolol to mi pomoże na to wymyslone "sikanie i pocenie sie" ...

magnolia84, i co myslisz , że benzo mi pomogą... jak mi nic nie pomaga, a poza tym przeciez benzo długo brac nie mozna a ja potrzebuje żyć w koncu eh.

wgl to je bie mi sie w glowie znów... popadam w taki smutek i ból brzucha z nerwów znowu ciągle mi się wydaje, że kazdy jest przeciwko mnie i we wszystkim widzę podstęp i złe intencje :( ratujcie ;/

a i nie kłóćcie się, ja tam ciesze się że mogę znać opinie jeszcze kogoś oprócz lekarza, bo im to już nie wiem czy można ufać..
Bo każdy walczy tu o przetrwanie
w świecie gdzie nic nie jest pewne
bądź pewien swojej woli walki
zbieraj siły, dąż do tego by coś zmienić!

przez benzowiec84 16 mar 2015, 18:09
dumps, propranolol to beta bloker , zmniejsza ciśnienie tętnicze i zwalnia bicie serca , przez to można się bardziej uspokoić , może pomóc
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 16 mar 2015, 18:10
magnolia84, Manipulejsz ludzmi i udajesz dobra a w rzeczywistosci jest inaczej, popatrz sobie co pisalas do lunatica i wogóle do nas wszystkich, koncze temat.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez magnolia84 16 mar 2015, 18:10
dumps, jeżeli masz ten propranolol to zacznij brać. Co do benzo, to mnie nie uzależniły, mimo, że brałam aplrę codziennie w dawce 1,0 przez pół roku. Benzo bierze się doraźnie 0,25

-- 16 mar 2015, 17:11 --

Patryk29, widziałam co pisałam i nie uważam, żebym odniosła się do niego gorzej niż Wy do mnie!!!!!!!!!!!! Nikogo nie udaję i wiem czego chcę w przeciwieństwie do was!
magnolia84

przez Śmiercionauta 16 mar 2015, 18:11
benzowiec84 napisał(a):
maniek123321 napisał(a):magnolia84, sledzilem twoja dyskusje z benzonowcem i wiem jak przeorany mozg ma po tych benzodiazepinach wiec nie warto wgle z nim polemizowac.

po czym taka ostra w seksie jestes? 8)

tyle że ty deklu masz w opisie że żresz klonazepam coraz więcej a ja nie jem obecnie benzo wcale :D

Następnym razem dostaniesz ostrzeżenie za obrażanie innych. a jeśli to nie pomoże, to będziesz musiał się pożegnać z forum na jakiś czas.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez benzowiec84 16 mar 2015, 18:13
Śmiercionauta, ale kto , bo jak widzisz to maniek mnie obraził pierwszy a ja odpisałem , do kogo to ?
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Zbychu 1977 16 mar 2015, 18:15
Niektórzy chcą osiągnąć stan wypranego z emocji automatu stosując SSRI;czy to jest sposób na uczynienie sobie przez aparat państwowy ludzi bezwolnych,niezdolnych do jakiegokolwiek sprzeciwu i walki to zbytnie uproszczenie,na mnie SSRI działały źle żeby nie powiedzieć bardzo źle,uczyniły mnie człowiekiem wypranym z głębszych uczuć i głębszej refleksji-ot taki samozadowolony z siebie bierny obserwator rzeczywistosci którą kreują amatorzy dopaminy-to oczywiscie zart .
Zbychu 1977

Sortuj wg