PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Kot_ 15 mar 2015, 17:46
benzowiec84 napisał(a):mi też o to . niech psychiatrzy uświadamiają a nie kłamią że można brać latami bez żadnego ryzkyka uzależnienia,przyzwyczajenia i skutków ubocznych.
jak szkolenia mają finansowane przez firmy farmaceutyczne, to wcale im się nie dziwię, że tak mówią. To ogromy biznes, no ale to było tysiące razy wałkowane na forum.
Najgorzej mnie boli to, że płacę 100 zł za wizytę w renomowanym prywatnym gabinecie, oczekuję za tą kase jakiejś merytorycznej rozmowy, chcę się doradzić, czegoś dowiedzieć np. w sprawie zaburzeń seksualnych, jak to było w moim przypadku, a lekarz mi wciska że to niemożliwe, bo te leki bardzo rzadko takie skutki uboczne powodują. Po czym bierze jakąś książeczkę, duma kilka minut i proponuje mi fluwoksamine :D bo se z tabelki wypatrzył, że pod tym skutkiem ubocznym ten lek ma najmniej plusików.
Zgadzam się z tym, że za takie coś trzeba tych lekarzy jebać ostro za przeproszeniem.
Kot_

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:48
Trafiliście na mega chujowych lekarzy i nietrafione leki/dawki/czas przyjmowania i stąd Wasze frustracje. Ja to rozumiem, ale Wy z kolei nie potraficie zrozumieć drugiej strony. Smutne to
magnolia84

przez Ricah 15 mar 2015, 17:49
benzowiec84, uparles sie i jak Ci tutaj magnolia napisala, masz klapki na oczach. SSRI powoduja wiele szkod, ale nie zawsze i nie u kazdego. Tak jak kazdy lek, ma swoje uboki. Ale zrozum, ze moga powodowac tez wiele dobrego, jak wlasnie wyleczenie lękow, a dla niektorych zobojetnienie[male] moze tez okazac sie plusem, gdy emocje sa zbyt silne. Otworz sie troche na szersze spojrzenie.
Agomelatyna 25mg
some shit

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kot_ 15 mar 2015, 17:49
magnolia84, ale ja Ciebie rozumiem. A lekarzy przerobiłem z dziesięciu i zdanie na ich temat mam jakie mam.

edit: i ja się nie frustruję, bo jestem w takim stanie że mi zwisa już wszystko i to całe leczenie.
Ostatnio edytowano 15 mar 2015, 17:51 przez Kot_, łącznie edytowano 1 raz
Kot_

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:50
Ricah, daj spokój, szkoda zachodu dla takich betonów ;)
magnolia84

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:55
Ricah napisał(a):benzowiec84, uparles sie i jak Ci tutaj magnolia napisala, masz klapki na oczach. SSRI powoduja wiele szkod, ale nie zawsze i nie u kazdego. Tak jak kazdy lek, ma swoje uboki. Ale zrozum, ze moga powodowac tez wiele dobrego, jak wlasnie wyleczenie lękow, a dla niektorych zobojetnienie[male] moze tez okazac sie plusem, gdy emocje sa zbyt silne. Otworz sie troche na szersze spojrzenie.

ale ja to rozumiem i już o tym pisałem, ale jak ja napisałem o co dokładnie mi chodzi to magnolia mi napisała że to nie oto mi chodzi i nie mam odwracać kota ogonem :D mi chodzi o lekarzy i ich podejście do SSRI właśnie jak kot piszę .

ja tam z magnolia nie będę dyskutował tylko z poważnymi ludźmi .

-- 15 mar 2015, 16:56 --

a jak ktoś nie czai oco mi chodzi to pozostaje mi to olać :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:57
benzowiec84, wróć do naszej wymiany zdań i zobacz, czy rzeczywiście chodzi Ci o lekarzy, czy o leki. Nie rób z siebie durnia proszę. Co do ostatniego zdania, to udowadniasz własnie jaki to Ty jesteś poważny.
magnolia84

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:58
magnolia84 napisał(a):benzowiec84, wróć do naszej wymiany zdań i zobacz, czy rzeczywiście chodzi Ci o lekarzy, czy o leki. Nie rób z siebie durnia proszę. Co do ostatniego zdania, to udowadniasz własnie jaki to Ty jesteś poważny.

kurczę magnolia , to ty wiesz oco mi chodzi a ja nie wiem :) super jesteś. sorki ja nie wiem o co mi chodzi , magnolia wie lepiej o de mnie , zamilcz kobieto lepiej :) śmieszna to jesteś ty.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:59
Będziesz dyskutował tylko z kimś, kto podziela Twoje zdanie. Jak mogłoby być inaczej. Taka dyskusja to żadna dyskusja
magnolia84

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:59
magnolia84, zamilcz śmieszna kobietko :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez magnolia84 15 mar 2015, 18:00
benzowiec84, żałosny jesteś i pomyśleć, że pisałam z Tobą na priv :hide:
magnolia84

przez benzowiec84 15 mar 2015, 18:01
magnolia84, ja też żaluje
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 15 mar 2015, 18:01
Lekarze jak i te leki sa siebie warte, zastanawia mnie to po co tak bronic leków i psychiatrów, przeciez te leki sa slabe na maksa, nawet niektórzy lekarze z którymi rozmawialem, twierdza, ze te leki sa malo skuteczne i szkodliwe.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Ricah 15 mar 2015, 18:02
benzowiec84 napisał(a):
ale ja to rozumiem i już o tym pisałem, ale jak ja napisałem o co dokładnie mi chodzi to magnolia mi napisała że to nie oto mi chodzi i nie mam odwracać kota ogonem :D mi chodzi o lekarzy i ich podejście do SSRI właśnie jak kot piszę .

ja tam z magnolia nie będę dyskutował tylko z poważnymi ludźmi .

-- 15 mar 2015, 16:56 --

a jak ktoś nie czai oco mi chodzi to pozostaje mi to olać :)

Tak spojrzalem 1[tylko 1] strone wczesniej na Twoje wypowiedzi:

benzowiec84 napisał(a):to ty się mnie czepiasz jak neguję SSRI i oświadczam wszem i obec ,dopóki jestem na tym forum będę równał z ziemią te gówniane leki które tylko szkodzą a nie leczą , a ty wtedy się mnie nie czepiaj.

benzowiec84 napisał(a):jebać ssri tyle w temacie :DD

I jeszcze, cytujac Twoj podpis:
Jebać SSRI!

To w koncu o lekarzy chodzi, czy o ta grupe lekow?
Agomelatyna 25mg
some shit

Sortuj wg