PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:31
casablanca, no niestety :/ jak długo bierzesz SSRI i czy jeszcze bierzesz czy już zeszłaś z tego gówna ?
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:33
magnolia84 napisał(a):casablanca, nie trzeba było brać. Trzeba było się męczyć z czym tam się męczyłaś ;)

-- 15 mar 2015, 16:32 --

benzowiec84 napisał(a):podsumuję : te leki to gówno i tutaj nie ma co dyskutować :D :)

I co? Ludzie, którzy są teraz w czarnej dupie, bo nie mogą wyjść z domu, albo ruszyć się z łóżka mają wywalić je do kosza ?

ładnie pocieszyłaś casablance.

tak wyjebać to w pizdu
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:34
benzowiec84, do mnie masz pretensje?! Spójrz co sam w kołko wypisujesz! Dziewczyna wyraźnie napisała, że żałuje, że weszła w to bagno więc o co Ci jeszcze chodzi????
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 15 mar 2015, 17:35
magnolia84, Wiem ze masz brac wenle pamietam, tylko teraz nie wiem po co skoro sama napisalas ze bedziesz z niej latem schodzic?? wiec po co brac przez 2 miesiace?? czy tam 3 miesiace, przeczytaj dokladnie co napisalas przed chwila, a potem zwracaj mi uwage.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:36
Patryk29, zamiast podnoszenia dawki paro, po której mam siniaki i krwawienia wolę włączyć wenlę
magnolia84

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:37
magnolia84 napisał(a):benzowiec84, do mnie masz pretensje?! Spójrz co sam w kołko wypisujesz! Dziewczyna wyraźnie napisała, że żałuje, że weszła w to bagno więc o co Ci jeszcze chodzi????

to może by tak lekarze uprzedzili że tak możę się stać?

a potem ty masz pretensje i się dziwisz że ludzie negują SSRI a neguja właśnie z tego powodu , że lekarze nie uprzedzają co się może stać . ale nie ty napiszesz że "nie trzeba było brać"

-- 15 mar 2015, 16:38 --

wpadłaś we własne sidła i tu się kończy dyskusja z tobą
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez tristezza 15 mar 2015, 17:39
magnolia84, męczyłam się ze stanami lękowymi i na to SSRI pomogły. Te leki dają wiele dobrego, ja nie twierdzę że nie. Pomogły mi. Doprowadzają jednak do nieznośnego stanu zobojętnienia.
tristezza

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:39
benzowiec84, nie chce mi się już z Tobą dyskutować, bo najpierw czepiasz się mnie, a później zaczynasz od innej strony. Chyba jednak to SSRI by Ci się przydało :pirate:
magnolia84

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:39
powodzenia ze swoimi lekami , mam nadzieje że cię nie dopadnię anhedonia i apatia jak większosci ludzi i że się nie zakręcisz w tych lekach i w miarę szybko odstawisz.

-- 15 mar 2015, 16:40 --

wolę żyć na trzeźwo a nie w serotoninowym "raju" z klapkami na oczach
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:41
casablanca, napisałaś, że żałujesz, więc odebrałam to jednoznacznie. Nic nie napisałaś, o tym, że Ci pomogły. Co do anhedonii, to piszę to już po raz nie wiem który - mam taką świadomość, że to się zdarza, ale są tu inni, którzy uważają, że to się przydarza KAŻDEMU, a jak nie, to ten ktoś zwyczajnie łże
magnolia84

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:43
magnolia84 napisał(a):benzowiec84, nie chce mi się już z Tobą dyskutować, bo najpierw czepiasz się mnie, a później zaczynasz od innej strony. Chyba jednak to SSRI by Ci się przydało :pirate:

to ty się mnie czepiasz jak neguję SSRI i oświadczam wszem i obec ,dopóki jestem na tym forum będę równał z ziemią te gówniane leki które tylko szkodzą a nie leczą , a ty wtedy się mnie nie czepiaj.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:44
benzowiec84, Ty dalej to samo. Klapki to masz Ty i Tobie podobni, o czym wyżej wspomniałam pisząc o Waszym jednostronnym spojrzeniu. Żrę te pieprzone leki nie dla własnego widzi mi się, tylko chcę w miarę normalnie funkcjonować i nawet jeżeli po tych 12 latach kiedyś trafi mnie anhedonia, to wolę to, niż 3 miesięczne nie wychodzenie z domu, czy tracenie przytomności ze strachu i wizyty na SOR!
magnolia84

przez tristezza 15 mar 2015, 17:44
benzowiec84, brałam SSRI 2 lata, niedawno z nich zeszłam, ostatnia była paroksetyna. Teraz biorę trójpierścieniowy Anafranil i kwetiapinę. Nie wiem czy to też nie syf.
tristezza

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:44
jebać ssri tyle w temacie :DD

-- 15 mar 2015, 16:46 --

casablanca napisał(a):benzowiec84, brałam SSRI 2 lata, niedawno z nich zeszłam, ostatnia była paroksetyna. Teraz biorę trójpierścieniowy Anafranil i kwetiapinę. Nie wiem czy to też nie syf.

też syf , ale to trojpierścieniowce nie działają tylko na serotonine . więc lepsze
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

Sortuj wg