PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Patryk29 14 mar 2015, 14:08
magnolia84 napisał(a):lunatic, 20 mg to dawka lecznicza, którą przyjmujesz dopiero tydzień, a już kolejny raz jęczysz, że nie wytrzymasz, że Ci źle. Dobrze wiesz, że tego typu leki mają uboki i trzeba je jakoś przecierpieć. Rozumiem, że jest Ci ciężko, ale miej odrobinę cierpliwości i zaczekaj jeszcze trochę, a wtedy myśl, co dalej, czy jest poprawa. Bierz przykład z dumps ;)

Ale go pocieszylas, hehe sozk :brawo: :pirate:
Nie wiem po co on znowu bierze parogówno, które lykal kiedys 2 lata i gówno mu ten lek dal, po co wracac do utartych schematów,
Lunatic wez lepiej l4, skoro i tak jestes w szpitalu to do pracy nie chodzisz, wez zwolnienie i bierze leki w domu, a nie w jakims zjebanym szpitalu, gdzie maja w dupie pacjenta i kazdego traktuja szablonowo, no chyba, ze jestes w tak zlym stanie, ze szpital to jedyna opcja??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Kalebx3 14 mar 2015, 14:13
Patryk , mam takie samo zdanie co Ty.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez magnolia84 14 mar 2015, 14:17
Patryk29, tu nie chodzi o pocieszenie, tylko o stwierdzenie stanu rzeczy :pirate: W domu było mu źle, w szpitalu też, leki w domu nie działały, w szpitalu też nie, kiedy tylko w pierwszych dniach zaczynały się uboki już chciał rezygnować z leku albo zmieniać na inny. :pirate:

-- 14 mar 2015, 13:22 --

Zastanawiam się też po kiego grzyba pchać się do szpitala, jeżeli nie stanowi się zagrożenia dla siebie ani otoczenia i nie potrzebuje się odwyku ? Przecież można leczyć się w domu.
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Patryk29 14 mar 2015, 14:25
magnolia84, Spoko to byl taki zarcik bardziej, wiem ze nie mialas niz zlego na mysli, w koncu lunatic cierpi :evil:

przez magnolia84 14 mar 2015, 14:28
Patryk29, nie on jeden, tylko lekko mu się dziwię, bo niby przerobił trochę leków i powinien mieć jakieś rozeznanie, a nie z psychuszki wołać o pomoc, bo go senność w pierwszych dniach paroksetyny dopadła :pirate:
magnolia84

przez Patryk29 14 mar 2015, 14:30
magnolia84, Podejrzewam, ze po prostu ma tego wszystkiego dosc, w koncu 10 lat choruje z tego co pamietam, kiedys tak mówil, poza tym kazdy czasem traci ducha :roll:

przez magnolia84 14 mar 2015, 14:37
Patryk29, ja choruję od 12 lat, nigdy nie byłam w psychuszce, bo nie czułam takiej potrzeby. Owszem, mogłam pójść na upartego, ale po co? Każdy z nas ma chwile słabości, ale wydaje mi się, że lunatic czasem za bardzo dramatyzuje. Życzę mu z całego serca poprawy.
magnolia84

przez lunatic 14 mar 2015, 14:46
magnolia84,
Daruj sobie te jedzowate komentarze,ty bys chyba dnia nie wytrzymala bez dogryzania komus
Nie potrafisz przeczytac ze zrozumieniem kawalka tekstu a wynajdujesz tylko to do czego moznaby sie do kogos doczepic
I na tym skonczylem z toba dyskusje,bo nie bede gadal z jedzowatymi idiotkami

przez magnolia84 14 mar 2015, 14:52
lunatic, po pierwsze - daruj sobie obrażanie kogoś, jeżeli nie potrafisz pisać na poziomie. Ja Cię w żaden sposób nie wyzwałam od debili czy idiotów. Po drugie - napisałam jak widzę Twoją terapię i to co piszesz w tym wątku, a że jest Ci to akurat nie w smak, to inna kwestia. Znowu zaczynasz swoją mantrę o tym, że lubię komuś dogryzać, mimo, że nigdzie tego nie robię, tylko Ty to tak odbierasz. Jakbyś nie zauważył - nie wybierałam nic z Twoich postów, odnosiłam się do każdego zdania.
Ostatnio edytowano 14 mar 2015, 14:59 przez magnolia84, łącznie edytowano 1 raz
magnolia84

przez miko84 14 mar 2015, 14:59
Lunatic musisz jakoś przetrwać, ale zgłaszaj swoje zastrzeżenia na wizytach. Na pewno dają Ci samo paro? W szpitalu mają Cię pod kontrolś, mogą zmieniać leki na bierząco, widzą Cię codziennie - to jest przewaga nad leczeniem ambulatoryjnym.
miko84

przez Kalebx3 14 mar 2015, 15:00
Magnolia , myślę ,że Lunatic jest mocno zniesmaczony całym tym nietrafionym szpitalnym leczeniem , zniesmaczony i wkur-wiony , a że nie ma nakim się wyżyć to tutaj wyrzuca cały ten syf co w Nim siedzi . Jakoś ta Paro nie przynosi Ci wyciszenia i ukojenia nerwów . Zwykły Baclofen dąłby Ci teraz więcej niż to Paro.
Rozumiem Cie Lunatic , też mam ostatnio nerwa , ale dzięki lekom jeszcze nie roz- jebałem czegoś w domu .

przez magnolia84 14 mar 2015, 15:04
Kalebx3, Nie on jeden ma trudności w leczeniu, ale to nie daje mu prawa do wyzywania kogoś. Nie obraziłam go w żaden sposób, napisałam, że rozumiem, że jest mu ciężko, mało tego - szczerze mu życzyłam poprawy, a wyskoczył z pianą na buzi.
magnolia84

przez Kalebx3 14 mar 2015, 15:06
Nie daje mu prawa , żeby kogoś tyrać ,szczególnie kobietę .
Co zrobić ,,, olać i tyle .

przez magnolia84 14 mar 2015, 15:18
Kalebx3, nie ma znaczenia, że jestem kobietą. Jak się nie potrafi na poziomie ustosunkować do czyjejś wypowiedzi, to się siedzi cicho. Zresztą lunatic jest do mnie od początku negatywnie nastawiony i nie mam prawa pisać nie po jego myśli, bo to się później tak kończy. :bezradny:
magnolia84

Sortuj wg