PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck

przez 33latka 03 mar 2010, 22:31
flora ja biore paro i jest ok pierwsze 3 dni mialam wieksze zrenice a teraz nic szczeze mowiac ja biore pol tabletki dziennie i nic nie mam ze skuykow ubocznych

przez bliksa 03 mar 2010, 22:47
33latka, pol tabletki ile mg?
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez Flora 03 mar 2010, 22:58
Molly Peek-a-boo, ulotka mówi o niewyraźnym widzeniu, bardzo rzadko paroksetyna może wywołać napad jaskry. Chyba trzeba się wybrać do okulisty. Mimo wszystko powiększone źrenice to chyba nietypowy objaw. Ciekawa jestem czy tylko u mnie tak się dzieje.
33latka - zazdroszczę :).
Cześć Bliksa :), wydaje mi się że paro występuję tylko w ilości 20 mg na tabletkę, choć może się mylę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Molly Peek-a-boo 04 mar 2010, 13:57
Ja biorę jedną tabletkę rano, 20mg, i w sumie poza nocnym budzeniem się w pierwszym tygodniu i nagłymi napięciami mięśni nóg czy rąk (trwającym niestety nadal i nie mogę go zniwelować nawet magnezem, ale nie przeszkadza mi, mała cena za działania Paro) nie miałam żadnych skutków ubocznych :) W sumie racja Flora, dobrze by było skontaktować się z okulistą, bo przyczyną może być Paro, ale nie musi :) Zresztą ja w okulistów nie wierzę, ilu okologów tyle diagnoz także wiecie... Miłego dnia wszystkim! :)
Wyobraź sobie formę życia,która uwielbia fantazje o swej zagładzie.
Zrobisz głupią uwagę, chcesz się zabić.
Podoba ci się film, żyjesz. Spóźnisz się na pociąg, zabijasz się.

(Przerwana lekcja muzyki)

przez Flora 04 mar 2010, 14:55
Molly Peek-a-boo napisał(a): W sumie racja Flora, dobrze by było skontaktować się z okulistą, bo przyczyną może być Paro, ale nie musi :) Zresztą ja w okulistów nie wierzę, ilu okologów tyle diagnoz także wiecie... Miłego dnia wszystkim! :)

No właśnie chyba paro :(, akcja zaczyna się kilka godzin po łyknięciu. mam tylko nadzieję, ze nie spowoduje u mnie jaskry. Brrrr... Przyłączam się do życzeń :)!

przez VasqueS 04 mar 2010, 20:22
Ja biorę ParoMerck niepokój odczuwam ale objawy jakby mniejsze ale to bardziej psychoterapia bo inaczej myślę :)
VasqueS

przez Molly Peek-a-boo 04 mar 2010, 21:06
No niepokój również odczuwam,ale zniwelowało to ataki paniki, więc nie jest źle.

Re: Rexetin (paroxetyna)

przez realbarca 04 mar 2010, 22:00
rexetin biore juz od 3 tygodni, czuje sie lepiej , ale boje sie ze po tym leku przytyje, bo czytalem ze mozna przytyc po paroksetynie, jak u was jest?

Re: Rexetin (paroxetyna)

przez mistrz 04 mar 2010, 23:22
Ja już schudłem w 2 tyg. 4 kg. a spać dalej nie mogę mimo, iż przed snem biorę Stilnox, po którym śpię max. 3 godz. i męczę się do rana.Muzyka relaksacyjna nawet nie pomaga.
Wyglądam już prawie jak zombi ale mam nadzieję że do 9.03.(wizyta) wytrzymam i zapadną konkrety.

Re: Xetanor

przez lina81 05 mar 2010, 19:30
Witajcie . Tez bralam xetanor nawet mi pomogł lecz musialam go odrzucic na czas ciazy . Poczatki bez leku bylu straszne ale jakos przezylam . Pod koniec ciazy wszystko wrocło . Urodzilam dw ty tem i mam straszne objawy typu non stop zawroty glowy - tylko jak chodze , zaburzenie wzroku , napady paniki , uczucie braku tchu i cisnienie wysokie itd. Powiedzcie czy tez mieliscie takie objawy ?????? Ja juz sie boje , ze moze to juz nie jest nerwica ! Jestem zalamana ! Od wczoraj biore spowrootem xetanor z nadzieja , ze znowu pomoze! Czy tez mieliscie takie zawrtoty????

przez 33latka 05 mar 2010, 20:55
bliksa tabletka cala ma 20mg ja biore 1/4 rano i 1.4 wieczorem

przez Venus 06 mar 2010, 21:28
Kochani mam takie pytanie: czy ktoś z Was biorąc paro, miał może taką sytuację,
że musiał leczyć żeby na znieczuleniu?

Muszę iść do dentysty, czeka mnie leczenie kanałowe ze znieczuleniem, ale się boję
tego znieczulenia przy paro. Pytałam panią stomatolog i moją panią psychiatrę, czy są jakieś
przeciwwskazania do znieczulenia stomatologicznego przy paroksetynie, i obie powiedziały, że nie.
Jednak ja, jako nerwicowiec mimo tego dalej się pietram i zwlekam już 5 miesięcy z wizytą u denta,
a ząbek daje powoli o sobie znać. :roll:
Bla bla bla...

przez Molly Peek-a-boo 06 mar 2010, 23:41
Jak powiedziały, że nie, to nie, pełen luz i wszystko będzie ok. Musisz im zaufać... chyba, że wypróbujesz metodę z Cast Away, ale nie polecam ;) Ja z początku obsesyjnie bałam się łączyć paro z czymkolwiek, ale po kilku razach wypytania farmaceuty o przeciwwskazania, uzyskaniu odpowiedzi, odważeniu się sprawdzenia tego jakoś normalnie funkcjonuję z innymi "chemicznymi interwencjami" w organizm. Trzymam kciuki, będzie dobrze! :)

przez 19_latek 07 mar 2010, 13:49
Czy Parogen to dokładnie to samo co Paromerck?
19_latek

Sortuj wg