PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez magnolia84 27 lut 2015, 13:15
miko84, redukowałeś dawkę? w jakim odstępie czasu i co ile mg?
magnolia84

przez Kalebx3 27 lut 2015, 13:24
Czy paroksetyna może wpędzić z nerwicy w depresję? Ja mam teraz taki etap (początek 5 miesiąca z paro), że lęków nie mam ale straszliwa senność, ospałość a wręcz otumanienie...

gdyby w tym barbarzyńskim kraju metylofenidat był na zwykłą receptę i traktowany był jak normalny lek psychiatryczny to wystarczyłoby ,żebys dodała go do Paro ( jak ja ) i senności-ospałości by cienia nawet nie było .Koncentracja by wzrosła i pamięc poprawiła .
Ale żem się dziś juz z rana wku-rwił!!!!!!!!! . Ten ped,,,ziu ,minister od stawiania baniek od 1 marca zaczyna zarabiać na dzieciach z ADHD .
Pierd,,,lony podwyższył ceną Concerty ( DLA DZIECI !!!) O 1100% ( TYSIĄC STO PROCENT ) . Dobrodziej , jak mu zależy na dobru naszej latorośli . Już ostatnie jego dni , a jeszcze kana...lia kąsa .
Jak mi tu ktoś powie ,że rządy tych patałachujów z PO są takie korzystne dla Polski to mu łeb rozwalę . :twisted: :twisted: :twisted:
Sorry za dosadność mojej wypowiedzi . Ja również mam od dziecka ADHD ( a jestem juz starym koniem) i teraz puściły mi nerwy .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez miko84 27 lut 2015, 13:24
Właśnie nie redukowałem, od razu odstawiłem, a brałem ostatnie dwa tyg 80 mg. Niezły czop ze mni . :mrgreen:
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 27 lut 2015, 13:30
Kiedyś brałem PARO, ale musiałem zrezygnować bo silny ból łydek mi dokuczał, nie mogłem przez to uprawiać sportu (bieganie, rower),
miał ktoś podobnie, jak sobie z tym poradziliście, bo mi nic nie pomogło na ten skutek uboczny :/
A chciałbym dać jeszcze szansę PARO, bo od lat się babram w ESCI i czasem Sertralinie, którą średnio toleruję.

Z góry dzięki za odp.

Znam .
Dołóż Dibencozyd 1000mg z Megabolu lub z Treca + kwas foliowy ( co najmniej z 1mg /d) + ze dwa Ascofery /d. wit . B1 ( najlepiej w formie Benfotiaminy 50mg ( co trzeci dzień jeden tabs ) . Ja to jeszcze dodaję do tego od czasu do czasu pól tabletki Pirybedylu ( ale nie codziennie , jak juz naprawdę boli )
Wartoby dołożyć magnez + B6 ( ale niekoniecznie )

przez magnolia84 27 lut 2015, 13:31
miko84, szukasz wrażeń?! :hide: :mrgreen:
magnolia84

przez miko84 27 lut 2015, 13:34
Hehe, nigdy nie mialem zespołów odstawiennych ale mało kied odstawiałem całkiem, przeważnie zmieniałem na inny lek. Pierwsze dni były ciężkie, leżałem plackiem i nie mogłem spać, do tego nałożyło się lekkie przeziębienie a więc ból głowy i lekki stan podgorączkowy. Dziś już lepiej :)
miko84

przez magnolia84 27 lut 2015, 13:39
miko84, może później Cię strząchnie :P czego oczywiście nie życzę :D
Ech, jakie to niesprawiedliwe, że niektórzy z dnia na dzień bez większych problemów mogą odstawić lek i prawie nic im nie jest, podczas gdy inni muszą się cackać kilka tygodni z redukcją :?
magnolia84

przez ska1977 27 lut 2015, 13:47
Po jakim czasie stosowania paro go odstawiacie ?
Parogen 20mg

przez dontstoprunman 27 lut 2015, 15:41
jem paroksetyne 2 miesiace , dzialanie odczulem po miesiacu ale teraz od kilku dni jakos jakby działanie zelżało czy to przejsciowe ?? , i sie zastanawiam czy nie zwiekszyc dawki do 30mg caly czas jadlem 20mg ...

przez Kalebx3 27 lut 2015, 16:23
Po jakim czasie stosowania paro go odstawiacie ?

- ja już prawie 4 lata jadę na tym leku i raczej szybko go nie odstawię , nie wiem ,może nie będę umiał , może nie będę chciał a może śą jeszcze jakieś inne powody ( dlaczego tak się dzieje ) a których nie znam . Jednak jak wymyślą Coś lepszego ( dla mnie ) to pożegnam się z paro bez żalu ;)

przez ska1977 27 lut 2015, 17:00
Ale jak walczysz z sennością i otumanieniem, które z pewnością odczuwasz przy tym specyfiku?
Parogen 20mg

przez Kalebx3 27 lut 2015, 17:19
ska1977 napisał(a):Ale jak walczysz z sennością i otumanieniem, które z pewnością odczuwasz przy tym specyfiku?

--- nigdy nie byłem senny po paroksetynie .
Ale zakładając , gdybym był zakupiłbym w Necie ( sklepie , nie u szemranych handlarzy ) czysty chlorowodorek kofeiny .
Taka 100 kofy z rana na pusty żołądek pewnie by Cię pobudziła . Jakby to nie starczyło poprosiłbym lekarza o Nootropil i jego przetestował w dawce około 1200mg ( też z rana ) . O innych specyfikach mocniejszych nie będę Ci tu mieszał w głowie .
Ty chłopak czy kobieta ? ;)

przez ska1977 27 lut 2015, 17:22
Chłopak. Fajne porady.
Parogen 20mg

przez jetodik 27 lut 2015, 17:36
przez kilka miesiecy brałem paroksetyna 20mg i olanzapina 2,5mg, teraz od kilku dni biore dodatkowo abilify i zwiększyłem olanzapine więc jest tak:

abilify 3,25mg, paroksetyna 20mg, olanzapina 5mg,

jak na razie dobrze się czuje na tym zestawie tylko trochę tak automatycznie
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg