PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez exodus! 08 sty 2015, 09:03
woowoo, tak będę odstawiał z fluo, zdaję sobie sprawę co mnie czeka, nie robię tego 1-wszy 1x, ale nigdy ze wspomaganiem, jestem zmotywowany, pozytywnie nastawiony, uzbrojony w witaminki i garść uśmiechu :P to nowy przepis na sukces :) plis plis plis plis plis plis plis :uklon:
exodus!

przez kalikali1 08 sty 2015, 11:23
exodus!, Ja też pije alkohol,raz na tydzien,głównie browary,wino i czasami gorzałka.Myślisz że takie okazjonalne picie może jakoś negatywnie działać na leki?

przez miko84 08 sty 2015, 11:25
Wg. mnie nawet małe dawki alko mogą zaburzać działanie leków, więc lepiej sobie odpuścić.
miko84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kalikali1 08 sty 2015, 11:28
Dzięki miko,tak więc zostaje mi tylko kawa i papierosy z używek :D

przez Patryk29 08 sty 2015, 11:32
Kawe bym zostawil jedna z ranca, ale fajki rzucic najlepiej a takie minimum to ograniczyc, to juz nawet nie chodzi o dzialanie leków, ale fajki zle wplywaja na nastrój, w koncu to tez jest stymulant, poza tym z depresji wyjdziesz i zachorujesz na raka :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez miko84 08 sty 2015, 11:45
Nikotyna może mieć działanie przeciwdepresyjne. Jakby wszystkim ludziom zabrać kawę i fajki to mielibyśmy mega wzrost zachorowań na depresję. Ludzie się używkami "leczyli" od lat.
miko84

przez Patryk29 08 sty 2015, 12:02
miko84, Nie mówie zeby zabierac cos komukolwiek, ale palenie zabija i jego pseudo dzialanie przeciwdepresyjne ogranicza sie do tego ze na chwile poczujesz sie lepiej, aby za chwile przyszedl wiekszy dól i przymulenie, ja palilem w depresji i po paleniu chwile bylo ok, ale 20 minut potem spadek energii, jeszcze gorszy wkurw.. jak dla mnie to fajki to gorsze scierwo od alkoholu.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Conessa 08 sty 2015, 12:12
Brałam kiedyś paro. Picie wódki z tym źle się skończyło.. upiłam się od razu a wymiotowałam całą noc o bólu żołądka nie wspomnę.
Jak dobrze sobie przypominam, to właśnie od paro sie tyje, nie? pytam, bo zaraz mam zacząć znowu brać i właśnie mnie olśniło ....
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez veni_vidi_vici_80 08 sty 2015, 12:16
Conessa, niestety tyje się, ale wg lekarzy to tylko dlatego że dostarczamy organizmowi więcej kalorii niż ich spalamy. Wg nich to nie wina leków.
Bywałem tu dawniej jako Luki_Nerwusik... Luki_is_Back...

przez miko84 08 sty 2015, 12:30
Ja najbardziej utyłem na paro bo nie miałem wcale chęci do ruszania się. A wcale nie jadłem więcej.
miko84

przez Conessa 08 sty 2015, 12:31
Czyli jest szansa jeśli będę ruszać się?
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez veni_vidi_vici_80 08 sty 2015, 12:35
Conessa, ja wcale więcej na paro nie jadłem, ruchu nigdy u mnie dużo nie było i paro tego nie zmieniło, a 10-11 kg w rok doszło.
Na pewno trzeba bardzo się pilnować z jedzeniem i jednak zmuszać się do ruchu, wtedy jest szansa że kilogramy nie dojdą.
Bywałem tu dawniej jako Luki_Nerwusik... Luki_is_Back...

przez Conessa 08 sty 2015, 12:39
Uff, na szczęście lubię od jakiegoś czasu sport więc będe miała jeszcze większą motywację :)

z kolei jak dobrze pamiętam zwłaszcza z rana miałam taki apetyt po paro, że zauważalnie jadłam więcej. Tyle, że jak brałam to kilka lat temu, ważyłam 45 kg i specjalnie tak dobrane leki miałam. Teraz nie koniecznie chciałabym znów mieć więcej kg, bo jestem zadowolona z sylwetki w miarę.

przez exodus! 08 sty 2015, 12:40
kalikali1 napisał(a):Dzięki miko,tak więc zostaje mi tylko kawa i papierosy z używek :D
o to chodzi, alko jest zdradliwe, szlugi też szkodliwe, ale nie upodlają tak jak alkohol!

Conessa, no min. 5kg wyłapiesz!
exodus!

Sortuj wg