PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

Re: ParoMerck

przez bliksa 22 lut 2010, 20:56
brałam 40 mg teraz biorę 20mg i w piątek pewnie mi dr House zmniejszy znowu, bo schodzę z paro, ze względu na zanik libido....
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez aree1987 22 lut 2010, 20:58
I na co się przerzucasz?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez bliksa 22 lut 2010, 20:59
aree1987, nie wiem jeszcze, do tego biorę fluanxol, wiec coś mi pewnie przepisze zeby nie kolidowało.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aree1987 22 lut 2010, 21:08
bliksa, a to libido nie polecialo Ci jeszcze bardziej po tym fluanxolu? Dziala coś na Ciebie w ogole? Bo na mnie nie bardzo w sumie działał.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez bliksa 22 lut 2010, 21:12
wiesz, trudno powiedzieć, na początku wszystkie leki na mnie działają, po jakims czasie, jakby ich działanie słabnie. fluanxol jest dobry bo zaczyna szybko działac, juz od pierwszej dawki, swego czasu bardzo mi pomógł. teraz sie czuje zle, ale to pewnie dlatego, ze schodzę z paro.
Przyjaciel forum

Re: Xetanor

przez PoLaK6677 23 lut 2010, 02:40
Witam
Pisze pierwszy raz i chcialem was o cos zapytac..
Lekarz przepisal mi Xetanor bez prawie jakiej kolwiek rozmowy ze mna, powiedzialem mu tylko jakie mam objawy (dusznosci, kolatanie serca, drżenie ciala, problemy ze snem) a on odrazu z marszu dal mi lek na fobie spoleczna, depresje. Nie znam sie na tym zupelnie ale czy u was tez to tak wygladalo ?? Weszliscie do gabinetu on prawie ani slowa nie powiedzial, zadnego pytania, tylko odrazu jaki lek macie zaczac brac...
Po drugie przeraza mnie mysl ciaglego brania tego typu lekow, dlatego nie za bardzo mam odwage go zaczac brac bo nie chce przez "najpiekniejsze" lata swojego zycia wcinac ciagle lekow..(mam 20 lat) Dlatego chcialem zapytac jak dlugo trwala wasza kuracja tym lekiem i czy komu kolwiek udalo sie go odstawic ?? ...
Ogolnie mecze sie z tym badziewiem od 2 lat, lecz dopiero od pol roku przestalem dawac sobie rade z dusznosciami i drgawkami dlatego postanowilem pojsc do lekarza... jestem w stanie przetrzymac poczatkowe skutki uboczne ale nie chce sie od tego leku uzaleznic, bo juz troche stron przelecialem i niestety nic nie znalazlem ze komus sie udalo ten lek odstawic...
Bardzo prosze o szczere odpowiedzi :)

Pozdrawiam PoLaK :)

paromerck

przez 33latka 23 lut 2010, 13:20
czy ktos moze mi powiedziec jak jest z jedzeniem po parogen biore mala dawke ale ostnio bralam seronil i nie mogla mejsc

przez 19_latek 23 lut 2010, 13:50
Ja biore paromerck z fluanxolem (20mg i 1,5mg) juz od pol roku i poki co jest dobrze. Ataku lęku i paniki nie mialem od tamtego czasu, zaczalem zyc, chodze do szkoly itp. A przedtem nie moglem nawet dojsc do piwnicy czy wyjsc na strych bo mnie takie lęki łapały.
19_latek

Re: Rexetin (paroxetyna)

przez Madzialenka 23 lut 2010, 14:00
Rexetin brałam od kwietnia do października.Bardzo szybko zadziałał i sama zaczęłam zmniejszać dawke,brałam 1/2 tabletki codziennie,potem co drugi dzień a poźniej jak mi sie przypomniało.Ostatnio wszystkie lęki i złe samopoczucie wróciło,zawroty głowy wróciły ze zdwojoną siłą,Czy to możliwe,ze wszystko wróciło z powodu nieregularnego zażywania leku? Pozdrawiam!

przez zdesperowany1 23 lut 2010, 15:17
Może za szybko odstawilas? paroksetyna niestety ma to do siebie że daje ostry wycisk jak zostanie raptowanie przerwana.Sprobuj pobrac te polowki jeszcze przez tydzien a potem przez 3-4 dni po cwiartce i odloz:) no ewentualnie mozesz poczekac kilka dni i pomeczyc sie...z czasem wszystko powinno wrocic do stanu sprzed przyjmowania lekow:)
zdesperowany1

przez 33latka 23 lut 2010, 16:01
czesc czy ktos moze mi powiedziec jak jest z jedzeniem czy faktycznie slabnie przy braniu parogen

przez Madzialenka 23 lut 2010, 16:09
Dzięki zdesperowany! Myślisz,ze lepiej odstawić czy pobrać jeszcze przez jakis czas?bo u mnie nerwica wraca zawsze o tej porze roku.

przez zdesperowany1 23 lut 2010, 21:09
to juz zalezy od tego jak duze masz efekty odstawienne.Ja np mialem ostre dreszcze,co pol godziny chodzilem wymiotowac i czulem sie gorzej nizeli w trakcie grypyi wlasnie na dodatek powykrecalo mi miesnie.Ale przetrwalem te 3 dni i paroksetyna ulotnila sie z organizmu.Jak dasz rade to sprobuj juz odlozyc a jak nie to stopniowo.Dasz rade;)
zdesperowany1

przez zdesperowany1 23 lut 2010, 21:11
indywidualnie zalezy od osoby.Niektore tyja(jak ja) niektore chudna:) ale chyba jednak wiecej jest tych co tyje;P
zdesperowany1

Sortuj wg