PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez ska1977 22 gru 2014, 14:21
Ja 2 miesiące brałem Nedal - on zawiera nebiwolol, czyli tę samą substancję co Ebivol. Brałem początkowo 5mg, potem zszedłem do 1,25. Strasznie obniżał mi ciśnienie i jak miałem większy atak lęku to puls dochodził do 120 (raz do 140). Z potencją było słabo. Więc poszedłem do innego kardio, który przepisał mi starego typu lek - Atenolol. Dzięki Bogu - od 5 dni stosowania nareszcie mam normalne ciśnienie a w piątek podczas ataku puls nie przekroczył 90... No i nie ma interakcji z paro, ponieważ nie działa na mózg :)
Parogen 20mg

przez veni_vidi_vici_80 22 gru 2014, 14:26
Mózg-Pain, powodzenia w odstawieniu tego cholerstwa. Musi się udać! Ja już 3 tygodnie bez paroksetyny i odpukać, jest dobrze.
Bywałem tu dawniej jako Luki_Nerwusik... Luki_is_Back...

przez Tojaaa 22 gru 2014, 20:23
Popiol, może jednak ciupke lepiej niż wcześniej :D ?

-- 22 gru 2014, 20:28 --

Mózg-Pain, ponoć brane w dużych ilościach kwasy EPA pomagają w objawach odstawiennych paro. Jakby nie było pomagają w regeneracji komórek nerwowych. Ja to biore pod nazwa Biocardine. Może popróbuj, trzymam kciuki
Ja jestem pożeraczem paro w dawce 40

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Popiol 22 gru 2014, 21:35
Tojaaa, ani ciupke lepiej nie jest :) ale ja już się do tego stanu przyzwyczaiłem i zaakceptowałem to. Żyję dalej, bo gdzieś tam mam jeszcze odrobinkę nadziei, że kiedyś może będę jeszcze funkcjonował i cieszył się życiem.
Popiol

przez Kalebx3 22 gru 2014, 21:40
Mózg-Pain, ponoć brane w dużych ilościach kwasy EPA pomagają w objawach odstawiennych paro.

rozumiem ,że kwasy te pozyskujesz z mięśni ryb morskich .
U mnie problem z nimi polega na tym ,że bardzo rożrzedzają mi krew ( zwykłe skaleczenie trwa bardzo dlugo zanim się zagoi ) . Paro tak samo działa ,że rożrzedza krew . Pomaga to uniknąć zawału i zatorów , ale grozi jakimś wylewem wewnętrznym . Jedna psychiatra powiedziała mi nawet ,że dawki już koło 40mg Paro powodują ryzyko wylewów wewnętrznych . Sa na to wiadomo sposoby ,,,witamina K , itd

-- 22 gru 2014, 20:42 --

bo gdzieś tam mam jeszcze odrobinkę nadziei, że kiedyś może będę jeszcze funkcjonował i cieszył się życiem.

kurka wódka, Popiół , jak nie jak Tak . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Tojaaa 22 gru 2014, 22:31
Popiol, ja tez w to wierze. Trzymam za Ciebie kciuki.
Kalebx3, biocardine zawiera kwasy z mięśni sardeli, ponoć najlepszy produkt tego typu na rynku. Nie słyszałam zeby omega rozrzedzalo krew..

przez lunatic 23 gru 2014, 23:11
rozrzedza, z tego powodu sie je stosuje w prewencji chorób zakrzepowych podobnie jak aspiryne, czy z wysokimi dawkami SSRI rozrzedzi za bardzo to by trzeba sprawdzic w morfologii krwi

przez exodus! 24 gru 2014, 12:21
Z Okazji zbliżających się Świąt, życzę Wszystkim uśmiechu i radości na co dzień, wytrwałości w dążeniu do celu, i standardzik no taki oklepany ale zawsze może się przydać ;) - przede wszystkim DUŻO DUŻO ZDROWIA a reszta przyjdzie samo.
exodus!

przez monapayne 24 gru 2014, 19:51
Albo mi się wydaje albo parogen robi mi brak uczuć jak wenla...biorę miesiąc ponad.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Mózg-Pain 24 gru 2014, 20:51
A ja się muszę pochwalić 6 dzień Zero paro. Jedyny objaw odstawienny jaki na razie mi został to ból brzucha no i małe prądziki w mózgownicy ale w porównaniu do ostatnich to są takie małe bateryjki i idzie wytrzymać. Tętno spokojne lęku nie ma jedyne nie ukrywam niepokój jest że jednak wszystko wróci. Jestem pewny że ten nowy lek ebivol mocno się ku temu przyczynił. Trzyma mi serducho za dupę co by nie szarżowało i w to mi graj. Sprawy małżeńskie nawet OK sprawdzałem :hide: a obawy były wielkie jednak forum mimo dużo plusów ma i minusy jak się czyta jakie można problemy mieć i jakie ludzie mają :( człowiek sobie łeb nabija, a że pewnie większość z użytkowników paro jest też hipochondrykami to i zaraz sobie wmawiam że może też to mam i koło się zamyka bo jak mam to pewnie mam. Ludzie pierwszy raz chyba od czterech lat albo więcej bo już nie pamiętam jestem bez żadnych psychotropów prawie tydzień !!! Już zapomniałem jak to jest a jest suuper :)
Życzę Wszystkim takiego humoru jaki mnie ogarnął Wesołych Świąt i obyście się tak nie obżarli jak ja :why: No i przede wszystkim zdrowia i spokoju głowy :great:
Jestem twoim powodem samo-destrukcji
Żyły pompujące strach ssą jasną ciemność
Posmakuj mnie,a ujrzysz
Więcej niż potrzebujesz
Wchodzę w twój umysł Niszczę marzenia
Oślepiony przeze mnie nie możesz nic ujrzeć
Przed przeznaczeniem nigdy nie uciekniesz
Życie jest jaśniejsze od śmierci

przez Patryk29 24 gru 2014, 21:23
robotnica napisał(a):Albo mi się wydaje albo parogen robi mi brak uczuć jak wenla...biorę miesiąc ponad.

Nie nie wydaje ci sie paro tak dziala niestety, dajcie sobie spokój z tymi lekami na swieta, szkoda zdrowia :P
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez monapayne 24 gru 2014, 21:26
Ja muszę brać, w szpitalu mi podają, jestem w szpitalu...
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez Patryk29 24 gru 2014, 21:28
robotnica, aha ok to duzo zdrowia zycze
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Martiszon 25 gru 2014, 00:27
Kochani, Zdrowych, Zdrowych i jeszcze raz Zdrowych Świąt! Obyśmy wszyscy znaleźli chwilę wytchnienia i czerpali jak najwięcej energii w tym czasie z tych, którzy o nas myślą i są przy nas w tym trudnym dla nas momencie choróbska. I żebyśmy się tu spotkali za rok zdrowsi i...szczęśliwsi! :) Wszystkiego dobrego Wam życzę! :)

P.S. Nie brałam lorafenu. Póki co 30 paro wystarcza, zobaczymy na ile :)
Podobno lepiej płakać u psychoterapeuty niż śmiać się u psychiatry :)

Sortuj wg