PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez arnibarni 15 lis 2014, 23:01
sulpiryd34 koleżance chyba chodziło o nazwe leku typu.Seroxat,Xetanor itp. :>
'Gdy gra się kończy, król i pionek wracają do tego samego pudełka'.
Włoskie przysłowie

przez sulpiryd34 16 lis 2014, 21:41
arnibarni dzięki za podpowiedź. Ja biorę Paroxinor - jest najtańszy , ok 3,50 zł za opakowanie 30 tabletek.
Fluoksetyna 20 mg
Wenlafaksyna 37,5 mg
Olanzapina 5 mg
Clonazepam 6 mg
Convulex 300 mg
Baclofen 100 mg
Disulfiram 250 mg

przez lunatic 16 lis 2014, 22:39
kur.a co ten lek robi to sie w głowie nie miesci, niejedna trucizna by sie przy tym schowała, przez to cholerstwo zaraz wpadne w uzaleznienie od benzo, 20 dni na polowce tabletki i nasilone non stop stany lękowe a jak odstawiłem to sie dopiero nasiliły ze wydaje mi sie ze zaraz na zawał padne, tachykardia jak cholera, roztrzęsienie, panika, straszna potliwość jakby nie wiadomo co sie działo z organizmem, derealizacja, jakieś stany splątania i oszołomienia naprzemiennie z silnym pobudzeniem i euforią, wykonczyc sie idzie, ja pier.ole kto to dopuścił do sprzedazy, od tego idzie wykorkowac, moze jakims cudem to mi minie ale trzymam sie jak najdalej od tego czegos w przyszłości

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Popiol 16 lis 2014, 22:58
lunatic, u mnie ten lek zaskoczył w pełni grubo po 2 miesiącach, w sumie można mówić o 3 miesiącach. Tylko że ja aż takich sensacji nie miałem na początku jak Ty.
Popiol

przez lunatic 16 lis 2014, 23:03
ja kiedyś tez po nim nic takiego nie mialem, to pokazuje jak nieobliczalne są te leki i potrafią za którymś razem z niewiadomej przyczyny skrajnie przeciwnie zadziałać

przez ska1977 17 lis 2014, 11:34
U mnie parogen zadziałał po 3 tygodniach, stany lękowe prawie przeszły, teraz największym problemem jest senność i obniżone ciśnienie, dlatego będę chciał ten lek jednak zmienić. Czy ktoś z was zaobserwował obniżenie ciśnienia po paroksetynie?
Parogen 20mg

przez hania33 17 lis 2014, 12:40
U mnie tez paro zaczela dzialac po 2 miesiacach , chociaz troche ubokow zostalo.. :roll:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez Goryla Gorillas 17 lis 2014, 13:38
U mnie uboki były delikatne i pierwsze efekty pojawiły się po pół tabletki. Lek biorę 26 dni i z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Biorę jeszcze perazynę 3x po 25mg i nie było żadnych uboków.

Lekarz powiedział, że jak za miesiąc nie przybędzie mi motywacji, to wtedy mi jeszcze coś dołoży.

przez Popiol 18 lis 2014, 00:32
lunatic tak, miałem tak z sertraliną. Za pierwszym czy drugim razem wchodziła gładko. Kolejnym razem miałem takie sensacje lękowe że myślałem że się przekręcę.
Popiol

przez ska1977 18 lis 2014, 15:57
lunatic napisał(a):(...) tachykardia jak cholera (...)

Mógłbyś sprecyzować tę cholerę? Tzn. jak - tętno 120/min. przez kilka godzin czy jak?
Parogen 20mg

przez ladywind 18 lis 2014, 16:14
Wczoraj wziełam pierwszą tabletke paro 20mg, to co wnocy przezyłam to był koszmar, miałam koszmar że zabiłam dwóch psychopatów karmiac ich do upadłego zbozem az im brzuchy pękały, obudziwszy sie o 6 całą pizame miałam mokrą a serce bolało od szybkiego bicia, serio myślałam że dzisiaj już zejde z tego świata.

Mam pytanie, czy ktos przeżył podobne skutki uboczne? nie ukrywam, że sie przeraziłam :roll:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Patryk29 18 lis 2014, 16:24
ladywind napisał(a):Wczoraj wziełam pierwszą tabletke paro 20mg, to co wnocy przezyłam to był koszmar, miałam koszmar że zabiłam dwóch psychopatów karmiac ich do upadłego zbozem az im brzuchy pękały, obudziwszy sie o 6 całą pizame miałam mokrą a serce bolało od szybkiego bicia, serio myślałam że dzisiaj już zejde z tego świata.

Mam pytanie, czy ktos przeżył podobne skutki uboczne? nie ukrywam, że sie przeraziłam :roll:

Jesli chodzi o mnie to mialem koszmary na antydepresantach czasami, moze to przez to ze te leki sa koszmarne :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez ska1977 18 lis 2014, 16:30
Ja przez pierwsze 2 tygodnie w ogóle nie miałem snów, a potem powróciły mi takie jak wcześniej miewałem. Koszmarów nie zaobserwowałem. Może za bardzo sobie wzięłaś do serca info z ulotki...
Parogen 20mg

przez zigi7 18 lis 2014, 19:11
Jest ktoś kto odstawił paroksetyne bez dużych skutków ubocznych i czuł się normalnie czyli był zdrowy? Jak odstawiać paroksetyne i czy to w ogóle możliwe? Pozdrawiam

Sortuj wg