PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez ladywind 12 paź 2014, 11:15
Ja też odczuwam codziennie anhedonie i pustke lub bezsebsowne zamartiwanie sie, ale to drugie wynika z nerwicy natrectw i tez leki serotoninowe nie pomagaja mi sie podniesc z tego dołka psychicznego, a ciągnie sie to juz od czerwca :(
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Patryk29 12 paź 2014, 11:20
Ladywind jakie leki bierzesz??
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Kontrast 12 paź 2014, 11:23
Ja biorę Paro 20, teraz 30 i mam to samo z lenistwem, tylko się zmuszam i to przechodzi jak się człowiek rozrusza. Za to działa słabo antydepresyjnie i zwiększyłem do 30 stu. Odnotował ktoś jakąś różnice w działaniu antydepresyjnym w takiej dawce?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 12 paź 2014, 11:26
bo trzeba cos dodac do tej paro, ja teraz biore z omega 3 i mam zdecydowanie mniejsze skutki uboczne na początku w postaci zamulenia i senności niz jak ja probowałem zaczynać samą, one mają spory potencjał w usprawnianiu dzialania SSRI, są nawet o tym badania

przez Patryk29 12 paź 2014, 11:40
To mozliwe ze po omega 3 jest lepiej, ja tez jak sie pocwicze to czuje sie lepiej, ale za jakis czas znowu jest mul, sam nie wiem
mam juz dosc tych esseraj kurna

przez Tojaaa 12 paź 2014, 11:56
Ja biore omega 3 w postaci biocardine, kiedyś lunatic mi to podpowiedział. Biore kilka miesięcy, biore, bo biore, zero różnicy.

Lunatic, masz oczekiwania tylko co zrobić zeby je zrealizować. ? Dziewczyna nie wróci i trzeba sie z tym pogodzić, byc może wkręciła sobie, ze bez niej to ani rusz. Moja koleżanka przez lata była w depresji, bo jak twierdziła bardzo chciała dziecka i męża, a była sama. No i po latach trafiła na faceta, ma roczne dziecko i co? I żnow w depresji, bo z facetem sie nie układa. Czasem powód nie jest istotny, nie ten, to bedzie inny

przez Patryk29 12 paź 2014, 12:01
Paradoksalnie po co szukac sobie kobiety jak moze sie okazac ze poczujesz sie jeszcze gorzej :pirate:

-- 12 paź 2014, 12:05 --

To tak jak z wchodzeniem na nowy lek sa oczekiwania i wymagania wzgledem obiektu, a potem jest jak jest :evil:

przez lunatic 12 paź 2014, 12:07
to dlaczego wiekszość ludzi jest z kimś a nie jest sama? jakby to nie mialo zadnego znaczenia to nikt by sie z nikim nie wiazał tylko żył sam

przez Patryk29 12 paź 2014, 12:12
Lunatic to pytanie bylo do mnie ??

przez lunatic 12 paź 2014, 12:13
Patryk29,
no tak bo napisales ze niewarto byc z kims

przez Patryk29 12 paź 2014, 12:18
Nie napisalem ze nie warto!! tylko napisalem ze czasami nie ma sensu szukac kogos na sile, ta osoba sama sie znajdzie w swoim czasie, poza tym jak ktos ma depresje to raczej ciezko byc w zwiazku, mi sie nawet nie chce wstac rano a co dopiero z kims jezdzic czy sie bawic, ja poprostu nie mam na to sily i pewnie jeszcze bardziej by mnie to wkurwialo ze nie chce mi sie nigdzie jechac, przeciez to jest przejebane na maksa, ludzie normalnie funkcjonuja a ty /cenzura/ siedzisz i szukasz nie wiadomo czego :roll:

-- 12 paź 2014, 12:22 --

Lunatic ale nie bierz ze mnie przykladu, jezeli ty masz na to ochote i tego chcesz to dzialaj, ja posrednio przez moja byla wpierdolilem sie w ten stan

przez lunatic 12 paź 2014, 12:26
to ze ciezko byc w zwiazku to prawda, szczegolnie jak wyrozumialosc drugiej osoby jest zerowa i potem perne rzeczy trzeba robic na sile, wyjezdzasz gdzies na wakacje a zamisat cieszyc sie ze pozwiedzasz jakies nowe miejsce meczysz sie z tym ze uniemozliwia Ci to brak energii, druga osoba sie o to wkurza i jest jeszcze wieksze napiecie i stres na tobie ze musisz podolac pewnym rzeczom, kiedys na swieta jechalismy do rodziny a ja w drodze dostalem napadu paniki, wtedy jeszcze nie wiedzialem co to jest i zamiast trafic do jej rodziny trafilem na izbe przyjec do szpitala, nie było zadnej wyrozumialosci, byla wsciekla ze jej zespułem wieczor, to jest ten minus ze jest ta presja ze musisz sie dobrze czuc bo jak nie to druga osoba bedzie złą ze nie jest tak jak ona by chciala

przez Patryk29 12 paź 2014, 12:31
Jezeli druga osoba jest wsciekla o to ze ty sie bardzo zle czujesz i prawie schodzisz ze swiata to ta druga osoba jest kompletnie nic nie warta i wlasnie o to mi chodzilo, znalezc dziewczyne to nie problem, ale znajdz taka co w niedoli ci pomoze i nie bedzie sie na ciebie wkurwiac o to to jest sztuka.

przez lunatic 12 paź 2014, 12:38
no to sama musialaby miec depresje bo ciezko mi uwierzyc zeby ktos kto nigdy nie mial z tym problemow byłby w stanie zrozumieć

Sortuj wg