PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
238
69%

Nie
61
18%

Zaszkodziła
45
13%

Liczba głosów : 344

przez Patryk29 11 paź 2014, 21:00
Nie koniecznie mamy Lewandowskiego :twisted:

-- 11 paź 2014, 21:01 --

I Szczesnego :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Martiszon 11 paź 2014, 21:24
Patryk29, dwie osoby niewiele mogą zrobić w całym meczu :-)
Podobno lepiej płakać u psychoterapeuty niż śmiać się u psychiatry :)

przez Patryk29 11 paź 2014, 21:26
Narazie dajemy rade, chociaz nie stracilismy bramki a to juz duzo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lunatic 11 paź 2014, 21:56
Patryk29,
ale ja u siebie nie słyszalem o czyms takim jak terapia z NFZ, poza tym jezeli ja prywatnie do lekarza czekam miesiac na wizyte to ile bym czekal na terapie z NFZ, pol roku :pirate:

-- 11 paź 2014, 20:57 --

poza tym jezeli by mi pomogla ta terapia to tylko czesciowo, dlatego ze nic nie cofnie czasu, ja nie mam ulozonego w zyciu niczego i nie widze pomysłu jak mam to zrobic skoro straciłem czas w ktorym to sie powinno zrobic

-- 11 paź 2014, 20:58 --

o kurde, Polska prowadzi :shock:

przez Patryk29 11 paź 2014, 21:58
Mówilem ze mamy Lewandowskiego :shock:

przez Martiszon 11 paź 2014, 22:46
Hahaha lunatic, idziesz na terapie :D jak polska wygrała z Niemcami to Ty z pewnością pokonasz depresje! :-) :-) :-) i ja tez! Mowie Wam - wszystko jest cholera możliwe jak widać :-) :-) :-)
Lunatic, nie myśl przeszłością. Nie uznawaj tego czasu za zmarnowany bo wiele przed Toba! Zmykaj z forum i szukaj terapii jak najszybciej!

przez lunatic 11 paź 2014, 23:04
haha ale jaja, nie spodziewalem sie tego
Martiszon,
ale prawda jest taka ze jezeli nie zalatwisz dobrej pracy po szkole to im pozniej tym jest trudniej, jezeli nie poznasz kogos w odpowiednim wieku i nie zalozysz rodziny to im pozniej tym trudniej, ja nie mam ani jednego ani drugiego a czas mija, nie wiem czy mi w tym terapia pomoze, bo tutaj najlepiej by pomogło zeby cos sie zmieniło z tym a nie widze na to sposobu bo po prostu czas w ktorym sie to powinno załatwiać bezpowrotnie minął

przez Patryk29 11 paź 2014, 23:14
Lunatic ile ty masz lat??

przez lunatic 11 paź 2014, 23:19
a szkoda gadac :pirate: wygladam na 20
a mam o 10 wiecej

przez Martiszon 12 paź 2014, 00:28
lunatic, masz 30 lat i uwazasz ze juz nic nie możesz zrobić???? Nie zartuj nawet blagam! Cale życie przed Toba chłopie! Jak poukladasz sobie powolutku wszystko w głowie, dzięki terapii, to i praca i kobieta się znajdzie! Możesz nawet w wieku 40 lat kogoś znaleźć, z kim zalozysz rodzinę. Pomyśl tylko ile to czasu na probowanie zmiany samego siebie! Tymczasem siedzisz i czekasz az leki Ci pomogą. No pomogą, stanąć na nogi, resztę musisz zrobić sam z pomocą psychoterapeuty. 30tka to nie koniec świata. Nie pograzaj mnie :-) mam 31 lat i wierze ze wreszcie będę miała dziecko, ze kiedyś w życiu będę szczęśliwa. Cos w tym kierunku robię, Ty tez możesz, tylko w to uwierz i zacznij działać!

przez Tojaaa 12 paź 2014, 08:24
A ja dwa razy rozstawałam sie, raz rozwód, potem rozstanie po 5 latach, i w sensie emocjonalnym zaczynałam od nowa. Teraz zbieram żniwo tamtych stresów. W każdym wieku mozna zacząć życie od nowa. Mam 38 lat. A na terapie chodzę na NFZ i nic nie czekałam, zaproponowała mi moja dr i poszłam z marszu, dołączyłam do istniejącej juz grupy.

przez depresja24h 12 paź 2014, 08:57
Patryk29 napisał(a):Mi osobiscie paroksetyna pomogla polowicznie, juz to kiedys pisalem zaleczyla czy tez wyleczyla natretne mysli, i w duzym stopniu lek uogólniony
kosztem kompletnego zamulenia, braku przezywania radosci, zero motywacji jak nie mniej niz zero, stalem sie gigantycznym leniem,
zawsze bylem leniwy ale na paro to jest poprostu apogeum tego im dluzej sie ten lek bierze to jest coraz gorzej :roll:

O Patryk właśnie to! Nie umiem przeżywać radości, w środku pustka. Żadnego głębszego sensu, czuje się wewnątrz jak pusty balon, jakaś próźnia bez celu, bez sensu.

przez lunatic 12 paź 2014, 10:57
Tojaaa napisał(a):lunatic, powiedz co Twoim zdaniem uleczyło by Cie? Czego oczekujesz?jaki masz pomysł, nawet najbardziej nierealny?

odpowiadam z opóźnieniem
1. lek/terapia, ktore spowodowałyby ze zniknie wieczne zmęczenie i apatia i chec do zycia
2. powrót dziewczyny, bo cala moja motywacja do czegokolwiek i radosc z czegokolwiek padla jak ona odeszła
3. wyprowadzka z domu i znalezienie pracy, ktora dawalaby jakies perspektywy

drugi punkt moze byc niestety nierealny do wykonania, a samotność tylko pogłębia wszystkie moje objawy

przez Patryk29 12 paź 2014, 11:10
depresja24h napisał(a):
Patryk29 napisał(a):Mi osobiscie paroksetyna pomogla polowicznie, juz to kiedys pisalem zaleczyla czy tez wyleczyla natretne mysli, i w duzym stopniu lek uogólniony
kosztem kompletnego zamulenia, braku przezywania radosci, zero motywacji jak nie mniej niz zero, stalem sie gigantycznym leniem,
zawsze bylem leniwy ale na paro to jest poprostu apogeum tego im dluzej sie ten lek bierze to jest coraz gorzej :roll:

O Patryk właśnie to! Nie umiem przeżywać radości, w środku pustka. Żadnego głębszego sensu, czuje się wewnątrz jak pusty balon, jakaś próźnia bez celu, bez sensu.

Anhedonia- to jest wina depresji depresja musi minac wtedy bedziesz to odczuwala innej drogi nie ma, te leki dzialaja na serotonine
kosztem dopaminy stad te problemy nawet na lekach, nie od dzis wiadomo ze ssri moga powodowac anhedonie i apatie, a paro to jednak najsilniejszy ssri, moze zmniejsz paroksetyne i fluoksetyne na mniejsze dawki oczywiscie za zgoda lekarza- paradoksalnie czasami wiecej nie oznacza lepiej :pirate:

-- 12 paź 2014, 11:13 --

Lunatic dziewczyna pewnie nie wróci, co nie oznacza ze nie mozesz znalezc innej, co do leków to wiesz ze to latwe nie jest, prace mozesz sobie ogarnac przez neta nawet, tylko czy bedziesz mial sile zeby do niej pójsc :roll:

Sortuj wg